Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kdybych byla 0+2tt, tak jsem v nultým, nebo v prvním týdnu? A v 1+0 bych ukončila 1. tt a 1+1 bych začala 2. tt?? Ty jo, já to nechápu ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei: já to taky nechápu 8-( :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
když jsi 6+3 tak se to bere jako že jsi v 7tt, protože 6tt byl do 6+0 ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky baštily jste ten femigard 3x denně jak je na něm napsáno? já si ho dala včera večer a to mi celkem chutnal, ale dneska ráno mi teda moc nechutnal :-N
Odpovědět
Profilova fotka
kat-Katy na pláž asi tak 2 minuty z našeho pokoje. http://www.blue-style.cz/2008/hotel.p... holky, já ty počty vůbec nechápu. Já bych se chtěla zeptat, když přijde ovu, tak teplota klesne...??? =-) Jsem z toho nějak zmatená !!! :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jj, majky, klesne ;-) a pak by měla stoupnout min. o 0,2 stupně, ale spíš víc ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei: je to tak jak píše Míša...když jsi např. 6+1 tak jsi v sedmém týdnu, vždy po završení celého týdne už říkáš, že jsi o týden víc (nevím jak to mám napsat...snad to pochopíš :-D píšu jak tatar) Majky: s OVU neporadím :-( nějak jsem neměla šanci to zkoušet! Vy už taky zkoušíte mimi????
Odpovědět
Profilova fotka
micha-děkuji :-) já bych na ty počty potřebovala vysokou !!! :-N priori-já tomu říkám, že se nehlídáme... od Egypta a necháváme to tak nějak plinout, ale řeknime si pravdu, že to té ženské nedá, tak zjišťuji, kdy bych asi měla dostat ovu... testy zatím kupovat nechci... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majky: jéééé, tak to jsem na Tebe zvědavá x-)
Odpovědět
Profilova fotka
teda holky, tam manžel měl fakt pravdu, to je ostuda... :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
To bude mít manža radost až mu to řekneš :-) chlapi se pak naparujou jak krocani,že maj pravdu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte! Marrei - jj, manžel měl pravdu. Já se to naučila počítat tak, že říkám, že když jsem 6+1, tak prožívám 7.týden ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
http://picasaweb.google.com/harastovi... - holky tady je odkaz na naši svatebku, tak ve chvíli volna mrkněte ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
priori-taky jsem na sebe zvědavá !!!! :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei - a kolikátý tedy jsi týden? Na fotečky kouknu hromadně doma, se budu kochat a hřát x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sili - 7. týden, včera jsem byla podle UTZ 6+2 tt ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jéé, tak to je hezký, hezky rostete x-) Já jdu v pondělí konečně do té poradny, tak snad už bude ultrazvuk, abychom to mohli vyprdelit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
marrei-fotky jsou fakt nádherné. Taky jsem se dívala, že jste tam měli přes bazén takové ty můstky !!! My to měli v Egyptě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem se ženy rozhodla,že podstoupím asi opět laparoskopii... už mi takhle dvakrát odstraňovali srůsty na vaječnících a tak jsme přemýšlela,že když nebudeme těhu do konce roku,tak na to půjdu.. dokouš mě totiž prohmatával a myslí si,že to tam asi znovu je...tak ay byla jistota,dáme laparo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Říkal dr. ještě něco dalšího?
Odpovědět
Profilova fotka
jako UTZ dobrý,ale že by doporučil laparo kvůli těm mým problémům .... že by bylo všechno vidět,když už by tam byli... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to jo, to je super. Hezky by to omrkli a vidělo by se :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Brý ráno ženy moje :-D Tak víkend jsem si tak nádherně užila! :-) Ta sluníčková sobota mi na chalupě dodala tolik energie... nasbírala jsem snad metrák hub... a večer jsem se s dalšími lufťáky opila po něčem,co má název Žihadlo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky berušky. Tak to já ani nevím, že nějaký víkend byl. O počasí nemluvím, to tu bylo katastrofa, aspoň vím, kde bylo v sobotu sluníčko... :-N Takže v sobotu na obědě u mého taťky a jeho přítelkyně, z tama jsme šli na zápas (LUky hrál) pak na narozeniny jeho taťky. A včera byli u nás hody, takže to jsme pili a jedli a kolotočovali se... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno holky, my jsme o víkendu stěhovali pracovnu a ložnici. Výměna pokojů kvuli velikosti. A zařídili jsme i dětský koutek. Už máme nachystanou postýlku, oblečení má Kvído už víceméně ve skříních, které jsme mu koupili, takže už nám chybí jen to mimčo. Pro to si pojedeme za 2 měsíce. Ve čtvrtek bych si asi měla jít konečně vyřídit mateřskou...
Odpovědět
Profilova fotka
Bré ránečko ;-) To my jsme zas v sobotu byli v porodnici, kámošovi se ve čtvrtek narodil syn Tomášek :-) , měl 3140 g a 48 cm. A mají ho po IVF... No nádherňoučký miminecto x-) x-) A můj drahý to s tím kámošem musel prosím pěkně v sobotu večer hned zapít, takže v neděli byl totálně nepoužitelnej 8-( 8-( :-| No, valím do práce, ozvu se odtam. Zatím pááááááááááá 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky všem přeju hezké ráno :-) u nás víkend pracovní...celej jsme ho strávili na stavbě...drahoušek zdil příčky a já se tam tak nějak ometala s koštětem, natírala plot a nějáký trubky...aspon jsem se nenudila a večer spala jak mimino :-D Sil je dneska u Dr. tak jsem celá napnutá s čím přijede x-) doufám, že s fotečkou x-) Marrei: jak se cítíš?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojtééé! Jéé, Prio, Ty na mě myslíš x-) K dr. jdu až na dvanáctou, takže jsem ještě napnutá jak kšandy. Hned odpo ale určo písnu, co a jak ;-) Jsi zlatíško! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teda vás dočíst, to je docela záhul :-N sil: držím palečky, aby bylo dneska vše, jak má...
Odpovědět
Profilova fotka
Sil: jasně, že myslím ...to je samozřejmost (tedy když se mi to nějak vykouří z hlavy :-N ). Jsem taky napnutá...tak dej pak vědět!!! Rarášek teď začal kopat...dneska si ten spánek pěkně protáhnul :-) Myi: zajímalo, když Ti lidi takhle říkají...já si myslím, že budete mít .... říkají holku nebo kluka ?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?