Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
marrei: ahoooooj, tak jak? Opalena? Nasyť nás, jsme hladový po tvých zážitcích holky, teď jsem byla na UTZ, vážíme přesně 1246g!!! Jsme už velicí. Jinak to odpovídá 30tt, což jsme právě dneska. A fotečku nemám, nějak jsme se tam už nevlezli :-(
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem knedla, jsem vás zapomněla pozdravit. AHOOOOOJKY
Odpovědět
Profilova fotka
Bré ránečko 8-) Takže odpovědi: opálená nejsem :-N , já se neopálím i kdybych byla měsíc na sahaře :-N Moře jak kafe, teplejší než bazény ;-) Turci - ujdou, ale to víte, holt manžílek to není :-D :-D :-D Jinak - co jsem si moc neužila, bylo jídlo =-) Těšila jsem se na něj, ale pak jsem vůbec neměla na nic chuť ani hlad, po ránu nic moc, byla bych schopná přežít na jednom jabku denně :-N Takže další těhu příznak je tady... Ale jinak náááádhera, musím dokopat manžílka aby hodil fotky do alba a pošlu ten odkaz, jak jsem slíbila 8-) A co tady novýho????
Odpovědět
Profilova fotka
marrei: chuďátko malinkatý. Já jsem zase fungovala na banánech :-D Zato teď klidně spasu půl prasete :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ránko !!! marrei-Martinko, to tak strašně uteklo ??? Já myslela, že jedete na dýl? Takže bobišek v pořádku???? To jsem ráda. ;-) myi-to je dobře, že rostete, jen tak dál !!!
Odpovědět
Profilova fotka
Brý ráno ženy moje :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dneska nám to venku ale šajnuje... už se těším na víkend,jedu na chalupu... chci navíc v Litomyšli pořídit nějaký stromky na zahradu apod. ;-) A jedu s našima a neteří,muže nechám doma,maká s dalšími muži na zahradním altánu,už ho pomalu budeme mít,huráááá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kat: brý ránko. V Brně to teda moc nešajnuje. Ti to sluníčko závidím.
Odpovědět
Profilova fotka
kat-ženo moje, jakto, že vám to šajnuje??? Co to je za bordel??? ]-( ]-( :-D Tu prší jak sviňa... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Majky: já ti nevím,jak to tady děláme,ale slunce svítí jako blázen :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kat-to je "úfér"... |-| :-N
Odpovědět
Profilova fotka
tady umřu hlady.. ještě tři minuty a frčím dlabat... dneska ulítlu asi na pizze... :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
mě z tý práce asi šlehne... ]-( bože,to je děs,když lidi neuměj dělat pořádně svoji práci... 8-( ... a nebudu se rozčilovat,za to mi ta husa nestojí.... 8-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak hlásím návrat od Mudry x-) Je tam! A je tam kde má být 8-) TP dle UTZ je 2.6., takže jsem 6+6tt x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei: gratuluju k 6+6tt x-) a k umístění mimi,tam kde má být ;-) A do práce budeš chodit dokud to půjde?
Odpovědět
Profilova fotka
Teď koukám do průkajdy, dle UTZ jsem 6+2tt =-) kdo se v tom má vyznat, že jo. Kat, tu práci z finančních důvodů vidím dokud to půjde (budem v zimě zařizovat ten novej byteček, že jo...), takže prašule jsou potřeba... ale cca od 7. měsíce bych už chtěla být doma... no uvidíme.
Odpovědět
Profilova fotka
Jasná věc,peníze jsou potřeba... ;-) to vidím sama... jsem ted rozfofrovali majlant kvůli tomu baráku... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, zaučuju kolegyňku, tak na vás nemám tolik času :-( promiňte mi to! :-( Martinko: gratuluju k ultrazvuku a k dobrým zprávičkám!!! Jsem ráda, že jste v pořádku! :-) Buď na sebe opatrná!!! Přidala jsem do albíčka fotečky z posledního ultrazvuku, tak jukněte :-)
Odpovědět
Profilova fotka
marrei-Martinko, tak to je skvělé !!! Jinak, na 1.11. pořádáme z holkama z "června" sraz v Brně, tak doufám,že se přidáš a klidně i ostatní holčiny, co to mají blízko Brna !!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Fíha Majky, nevím, jestli nebudu v Náchodě, možná tam pojedem až ten týden potom, tak mi pak napiš podrobnosti a já bych se aspoň na skok stavila ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jééé, Prio má albíčko na koníkovi x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei: mám, ale nemám teď čas koukat na miminkovský věci, tak tam mám zatím jen ty ul :-D :-D trazvuky ... Teda malej zase dneska kope :-) asi se mu nelíbí, že se pořád cpu...prý je dítě nejaktivnější 2 hodiny po jídle...no to se chudák se mnou moc nevyspí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
marrei: gratuluju x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo, díky x-) Četla jsem, co se stalo, že se mimi neudrželo |-| ... mrzí mě to, ale uvidíš, že to brzo vyjde, budu držet pěsti!!!!!!!!! x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky manželky !!! Dávám vám sem fotky z Egypta, konečně jsem to nějak dostala na web. Ale nejsou všechny, těch cca 400 fotek by se tam asi nevlezlo. :-N http://www.ecards.cz/priv-album-svate...
Odpovědět
Profilova fotka
Brý ráno ženy moje ;-) Majky: vy jste byli přímo v Sheiku nebo někde jinde? (Si to nepamatuju,určitě jsi to tu psala)
Odpovědět
Profilova fotka
kat-ne, byli jsme v Makadi Bay ! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majky: a jak jste to měli daleko na plážu od hotelu? ... Hele,abych se tak blbě nevyptávala,šoupni mi sem prosím odkaz toho zájezdu :-) díky... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky těhule, potřebuju radu. Manžel tvrdí, že když jsem 6+3tt, tak jsem v 7. týdnu těhotenství, ale podle mě se to počítá stejně, takže jsem v šestým tt, ne???
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak přeju krásný ránko ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?