Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sili-jé ty se máš, taky bych šla hned nakupovat, ale já už mám nakoupené. V sobotu jsme byli s miláčkem v Brně a nakoupili si pod stromeček nějaké maličkosti. :-) Tak dobře s babičkou pořiďte, takové babičky já obdivuji a fandím jim. Moje babička je sice o hodně mladší (má 65 let) a děda (68) ale jsou to čiperové taky a žijí s dobou. Chodí s nama hrát bowling, pořídili si DVD, mobile a v pondělí jsem u nich byla na návštěvě a děda mi říká, že by chtěli dom internet :-D no mazec !!! katarinkakm-to bude super akce venku a pod stanem !!! Také jsem to chtěla takovým stylem řešit, ještě kulaté stoly, ale není místo a taky by mě veškeré rekvizity asi vyšli na pěkně draho, bo kulaté stoly tady v okolí mého bydliště nikdo nemá! :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Majky - jj, já si na téhle babičce - je miláčkova - vynahrazuju, že žádné prarodiče nemám už dlouho x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kde je vůbec Lucka? A Danča? A vůbec =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jéééé, já to napsala do blbé diskuze :-N Nikoho nehledejte :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Si říkám, kdo to je... :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
MAJKY: my jsme si pronajali prostor od města... Minulé léto jsme tam byli jako hosté taky na svatbě a moc se nám tam líbilo... asi tak trochu bude problém v tom,že asi 300m od toho místa je Domov Důchodců :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já taky, vždyť je nás tu 3 a půl a s Luckou a Dančou jsem nikdy nemluvila?! :-D Sili neva, už se nám to sobotí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, nevíte o nějakym dobrým fotografovi z Brna? V tomhle jsem úplně bezradná...
Odpovědět
Profilova fotka
MYISISKA: Ahoj,tak v tomhle ti moc nepomůžu.. v tom kraji žádného dobrého fotografa neznám... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj myisiska, já jsem sice z Brna, ale vdavky budou v Náchodě, takže fotografa v Brně jsem neřešila.... Bohužel fakt nevím :-( My to řešíme tak, že na zámku nám dají vybrat jednoho ze 3 fotografů, a někoho prostě vyberem (jen na obřad + focení na zámku). Pak bude pověřen manžel mé sestřenice, je mooooc šikovnej ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
marrei: Ja chci taky fotografa jen na obrad a pak na par fotecek z parku, na hostine pak uz bude spousta fotografu...Divala jsem se na internet po nejakym, ale nikdo me tam nenadchl. Bud za to chteli sileny penize (5000 za 20fotek se mi zda dost) nebo to byly fotky absolutne bez napadu, nemelo to tu "stavu"
Odpovědět
Profilova fotka
Já sháním fotky pro inspiraci tady na BRMS a pak to fotografovi ukážu, jak chci mít ty fotky... a kdo to zvládne, ten to bude :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
marrei: Jo, to me uz taky napadlo... Asi to tak budu muset vyresit. muj chlap uz sice nadava, ze je to nejvytizenejsi stranka, ale co se da delat.
Odpovědět
Profilova fotka
Svýho času jsem měla tyto stránky zakázaný :-D :-D :-D Prý pak mám šílený nápady :-N Po zásnubách už jsou OK.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj myissiska-já ti taky bohužel fotografa neporadím, já měla jasno, takže jsem tomu mojému psala a nic jsem nehledala. Zkus se podívat do nějaké diskuse - třeba fotograf Brno jestli tam některá holka přímo z Brna o někom neví?! Nebo do vyhledavače googl... Jinak si myslím,že za fotografa s inspirací si zaplatíš... mě fotograf bude stát podstatně hodně, ale zato nafotí až 1000 ks fotek. Je to něco za něco. A fotky, to je jediné co ti zůstane (když nepočítám prstýnek a vzpomínky) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
majky82: Ja bych ty penizky klidne dala, ale jak jsem psala 20 fotek za 5000 se mi zda fakt drahy...250 za jednu fotku je fakt podle me ulet.
Odpovědět
Profilova fotka
Majky - ještě Ti zůstane manžel :-D :-D :-D 205 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a na BRMS je 76 nevěst, které mají jako datum svatby v pase napsáno 28.06.08 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No honééééém, japato že nejsou u nás??
Odpovědět
Profilova fotka
76? Tak to je slusny pocet...
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei - flákaj to, to je jasný ]-( :-D Myisiska - hoooj! Albumek není? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
silente: Zatim neni, ale uz ho chystam, chci tam dat veci, co uz mame...A ze jich neni zrovna malo. Jen k tomu potrebuji digitalni fotak a ten dostane muj nastavajici az od jeziska...
Odpovědět
Profilova fotka
Myisiska - Ty jsi nějaká kamarádka Ježíška, že to víš? =-) Nevíš, jestli má pro mě hodně dárků? Já byla fakt hodná :-) :-) :-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
silente: Jo, dneska s nim mam jeste jednu schuzk, tak se ho zeptam...
Odpovědět
Profilova fotka
Domluveno 8-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky berušky - ještě tolik dnů?! :-( ach jo !!! myisiska-to je mi jasné, je to hodně předražené, za jednu fotku 250 Kč a nafotí ti jich jen 20 ?! Co to je za fotografa?! =-) sili-ano, na toho manžela bych málem zapoměla !!! :-D jaké bylo nakupování s babičkou? marrei-asi málo křičíme, tak já ti pomůžu... hoooolllllkkkkyyyy, kdeeeeeee jsteeeeeeeee???? :-) PS: já chci taky něco od Ježíška !!! Já taky byla hodná, prosím i za mě se přimluv !!! :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já se přimluvím za všechny nevěsty s naším datem...
Odpovědět
Profilova fotka
Majky - pohoda. Koupily jsme jí krásný zlatý náramek a čupr svetřík do společnosti. Pozvala jsem jí na kafe a byla v sedmém nebi a vše si krásně užívala. To mi vždy udělá radost :-) No sem nás chodí tak dohromady asi deset, že? Kde se toulá zbylých 66 :-N A to nemluvím o těch, které v pasu nemají napsané datum....
Odpovědět
Profilova fotka
Když se vrátím k tomu fotografovi - jeden náš vyhlídnutej udělá 36 fotek 10x15 + CD s vypálenýma fotkama + negativy za 1500 + DPH... Takže ten fotograf za 5000 je fakt nechutně drahej...
Odpovědět
Profilova fotka
Už jsem si našla něco, co by se mi možná líbilo, takže až příjde miláček večer domů, tak mu to ukážu. Jak dlouho dopředu se musí zamluvit fotograf?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?