Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kat - moment, ukážu Ti něco na imunitu....
Odpovědět
Profilova fotka
Tohle http://www.lekarna-online.com/zbozi/1...
Odpovědět
Profilova fotka
myi: protože je mi furt blbě od žaludku (asi vředy) a dr. mě nechala doma dokud nedojde mrcha, aby mě mohla poslat na vyšetření s tim žaludkem, protože to by mi jako těhuli prý udělat nemohli
Odpovědět
Profilova fotka
micha: tak bych jí prostě řekla, že ještě nedorazila...Jestli je rozumná, tak ti ji ještě protáhne
Odpovědět
Profilova fotka
no vypadá rozumně, holt si zejtra vytisknu ten graf a vezmu jí ho ukázat...snad to pochopí...
Odpovědět
Profilova fotka
kat-ježiši, chudino !!! To fakt není možný. Ty máš tak oslabenou imunitu !!!! A píchat si nějaké sra*ky... no nevím holka?!
Odpovědět
Profilova fotka
Sili: díky,máš to vyzkoušený? Já třeba dlabala Wobenzym, teda jako hnus největší... jsem tejden zvracela. Zatím mám ještě homeopatika na imunitu a ty se ted zase taky projevily.. je období,že jsem fakt v pohodě,lidi prskaj - já jsem fit a ted... úplně jsem veděla,že něco přijde,protože se mi vždycky udělají pod krčníma uzlinama pupínky... a to je projev toho,že něco přijde.. tělo se mi čistí... a je to tady,angína... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Majky: jako já budu marná určitě i s tím těhotenstvím... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kat: tak třeba je ta tvá oslabená imunita i k něčemu dobrá. Když na tebe prskneme takovou velkou dávku těhubacilů, tak to zákonitě musíš chytit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
marrei: jak to máš v plánu s odjezdem do Brna?
Odpovědět
Profilova fotka
kat-to neříkej, nebo si tě škrtám !!!! ]-( :-N a souhlasím s myi, ta to napsala úžasně !!!
Odpovědět
Profilova fotka
Jj Kat, přijeď i kdybys měla 40 horečky, poprskáme tě a bude to OK :-D :-D ;-) Myi - já možná dneska skočím do Student Agency koupit Majky ten zpáteční lístěk, zároveň bych rezervovala i místa zpátky nám. Vidím to tak na sraz v 10:50 na zastávce, OK? Budu mít světle modrej baťůžek a asi světlý kalhoty a asi khaki bundu :-D ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jo aha Myi, už to čtu - odjez DO Brna... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
marrei: jasný, já myslím, že se najdeme a nejhůř máme telefony ;-) Já budu mít světlou vestu a khaki kalhoty, takže budeme ladit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky a já už jsem tmavovlasá (mám tmavý melír) tak nehledejte blondýnku... :-D Luky mi včera doma řekl, že má druhou ženu... :-.
Odpovědět
Profilova fotka
marrei: už jsi mi taky odpověděla. Dneska to rezervuješ ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No asi jak říkala Majky, odjezd cca v 11:00, koukala jsem před chvílí, jsou tam ještě volný místa, tak to kolem poledne asi půjdu bloknout, ať to máme v cajku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
marrei-Martinko, my tě nemít, tak zůstaneme v Praze napořád... ani bychom se k těm našim manžílkům nevrátily... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo Majky ještě nejásej, třeba tam dojdu a bude všechno obsazený... :-N Tak holt bysme si ten slet prodloužily do pondělí :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky,já jsem docela ráda,že jdu zítra na tu kontrolu.. mám pocit,že mi praskne břuch :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
marrei: já myslím, že tři místa tam někde budou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Brý ránko děvčátka...nevím zda byl včera špatnej den, ale večer se mi zas přitížilo, jsem chrchlala až jsem se mále připo...naštěstí teď ráno je to lepší, tak snad ...ťuk, ťuk, ťuk...jsem si myslela, že to zítra bude dobrý a doktorka mě uschopní, ale s tímhle asi ne :-( Já jsem tak naštvaná. Kat: teda ty máš s tím zdravíčkem trápení a jestli jsi těhu tak to už bych do práce radši nechodila! Co mrcha...stále naděje žije??? Majky: téééda...ty budeš jak black and white :-) Včera jsem ukazovala Davidovi fotky, kdo že to sem vlastně přijede, se nad Tebou uplně rozplýval ]-( ]-( ]-( :-D :-D :-D nechtěl mi věřit, že jsi krásná a ještě k tomu strašně sympatická holka... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Prio: mrcha nepřišla... zatím... tak nevím... ale břicho pobolívá :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Kat - manžílek to má vyzkoušený ;-) No já vzhledem k odrostu melíru už jsem vlastně taky skoro tmavovláska. Od 8. října budu ale zase světlá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kat a kolikátý jsi vlastně DC?
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei: myslím,že 30 .... :-N tipuju,svůj chytrý diář (mobil) jsem nechala doma... :-| .. o trdlo... Sili: tak já to prokonzultuju s Dr. a když tak koupím... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kat - jééé nadějka nadějná :-o
Odpovědět
Profilova fotka
No to teda nadějka! x-) x-) x-) Mrcha nikde, pobolívání podbřišku... jojo, měla jsem to stejný! :-D x-)
Odpovědět
Profilova fotka
já myslím, že to je typický příznak. V podbříšku bolelo myslím si všechny... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kat: ty jsi v práci???? ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?