Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Aháá Majky, to by bylo super!! ;-) Hele ten odjezd fakt nevím... koukala jsem na Student Agency na obsazenost, je to docela plný, ale skulinka se podle mě vždycky najde ;-) Takže pokud má Prio doma internet, nakouknem pak spolu kterej spoj by se nám nejvíc hodil a objednáme místenky, ne? Nebo druhá možnost, že by sis koupila jízdenku přímo na Florenci ve SA, třeba v sobotu jak přijedeme, domluvíme se na místě?? My bysme si tam zároveň blokly ty naše otevřený jízdenky... Holky já fakt nevim...
Odpovědět
Profilova fotka
rybka: ty pojedeš v sobotu zpátky nebo Ti mám taky připravit lože :-) ???
Odpovědět
Profilova fotka
marrei-Martinko, mě by to bodlo vyjet dopoledne, kolem tý 11:00 jede nějaký bus do Brna a z tama mi pak jede ve 14:30 bus, mne do Hodonína. Ale záleží na vás, pokud se budete chtít zdržet, na mě ohled neberte. Já jen, že to mám trošku dál, tak bych nechtěla přijet pozdě večer domů. Právě mne napadl ten bus Student Agency, ale kde zjistit, jestli jsou volné místenky?!
Odpovědět
Profilova fotka
prio tak jsem zjistila nejlepší spoj a byla bych ve 12 hodin 20 minut na dejvicích ;-) a ta nevím jak to trvá potom k Tobě
Odpovědět
Profilova fotka
tý jo, to je mimin v jeden den ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
priori-Alenko a na tu zastávku Biskupcova když dorazíme, tak to budeme hned před tvým baráčkem?! Jo a prosím tě, ještě mě písni, kolik budu potřebovat si sebou vzít těh přikrývek?! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Majky, klidně odjezd v 11:00, stejně nebudem asi po opici :-D , tak no problem ;-) Tady jsou odjezdy, když klikneš na tu lupu, ukáže se ti počet volných míst http://www.studentagency.cz/mainpage....
Odpovědět
Profilova fotka
Vím, jak si tam zarezervovat lístky, když máme s Myi otevřenou jízdenku, ale bohužel nevím, jak zarezervovat místo když ji nemáš... =-) Jestli tam stačí jenom zavolat?? A nebo další možnost, že bysme to koupily s Myi v sobotu ráno před odjezdem z Brna, i pro tebe. Prostě bysme vybraly spoj, kde jsou 3 volný místa blízko sebe, co ty na to??
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, zase se hlasim na skok. Uz se nejak nemuzu te soboty dockat. Kdybyste to videli u nas doma... Jak po vybuchu. Se fakt tesim, az vypadnu. Myslim, ze vzdalenost 250km od bytu je dostatecny utek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
marrei-Marti, pokud bych vás mohla tak obtěžovat, tak mi ji kupte v sobotu ráno před odjezdem (jestli tam bude ještě volno) i když nebudou blízko sebe to nevadí, hlavně, že bychom jeli ve stejném busu ! :-) Penízky bych vám vrátila hned v Praze, ju?
Odpovědět
Profilova fotka
myi- ;-) mě to čeká zase při návratu z Prahy. Manžílek vylezený na štaflích a bude se snažit vymalovat... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
majky: to my jsme delali celou noc. Teda skoro. Spali jsme asi 3hodiny :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
OK Majky, zařídíme ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
myi-měla by ses šetřit, vždyť jsi těhulka !!! marrei-jste nejzlatější, děkuju, děkuju, děkuju !!!! :-) Loučím se, jdu se skultrunit, ať se vám an srazu lbíím... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Majky: ano přesně tak...když vystoupíš na zastávce Biskupcova, tak k našemu baráku, kde máme byteček je to cca 20 metrů. Jen holky nečekejte žádnej velebyt...máme 2kk cca 50m2, ale máme čtyři pevná lůžka a 2 nafukovací matrace. Pokrývky: 2 peřiny, 2 prosívané deky a jedna larysa. Bude nás tu spát 5 (pokud jsem to dobře spočítala), takže nic vozit nemusíš. Zima vám nebude a kdyžtak si přitopíme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
prio a můžu přijet tedy kolem té 1?v půl to mám být na dejvicích
Odpovědět
Profilova fotka
Mury: jasný...doraž jak Ti to vyjde :-) telefon na mě máš...tak jen mi dej vědět až budeš na Biskupcový a já pro Tebe skočím,ju? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak ju...děkuji :-)
Odpovědět
Tak mi chybí ještě 50 stránek, abych vás dočetla... Pravidelně louskám vaši diskuzi... původně jsem měla v plánu jen zjistit to, kdy vy jste se začaly připravovat na váš den (vaše diskuze vyhrála proto, protože my plánujeme svatbičku 27.6.2009). Aspoň vím, že zatím nemusím stresovat. Datum i restauraci máme zamluvené, takže zatím mám na všechno dost času... Jinak vám přeji, abyste se na srazíku měly moc fajn, jste super banda, skvěle se mi čte vaše diskuze. Občas příteli i něco přečtu pro zasmátí, někdy dostávám záchvaty smíchu, jste fakt jedničky. Škoda, že jsem se nevdávala letos, ráda bych byla na srazíku s vámi :-( Snad příští rok něco takového taky bude. Tak se mějte fajn, vdané paní Zdraví budoucí nevěsta Ilča ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Ilčo, i já Tě zdravím a přeju, aby se svatbička vydařila přesně tak jako nám všem tady ;-) Tvoje slova potěší ;-) , taky mám pocit, že se tu z nás nakonec stala skvělá parta a o to víc se teď těšíme až se poznáme, že holky??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno všem! Ilčo - ahojky! Teda moc hezky se to čte x-) No fakt jsme se tu nějak sešly, že jsme si krásně sedly a teď nějak i hromadně těhulíme, takže nádhera. Klidně se takhle občas ozvi, určitě nás bude zajímat, jak probíhají přípravy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jé Ilčo, to je tak hezký x-) x-) , nevím, jestli je to tou druhou čárkou na těhu testu, ale úplně mě tvůj příspěvek dojal ;-( :-N :-D Držím palce a věřím, že i ve vaší diskusi se vytvoří taková skvělá banda ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno všem ženám ;-) Ilčo: mailik mi přišel od tebe,díky.. já ho ségře přepošlu a dáme se do toho ;-) O víkendu jede sestra pryč,tak že se do toho dá během příštího týdne.. já ti když tak zase písnu mail,kdyby něco ;-) Jinak nemoc mě zužuje fest :-( Mám teploty 38,3 a vypadá to dle Dr.na angínu... krk se mu vůbec nelíbí :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno holky, teď jdu z poradny. Cukrovku naštěstí nemáme. Docela jsem si oddechla. Za 14 dní dneme na ultrazvuk. Zase se mám na co těšit. Jinak jsem se včera večer těšila, jak zalehnu do postele a budu celou noc chrnět po tom malování. Prcek měl asi jiný názor. Tak silný kopance jsem ještě nezažila. Přemýšlím, že mu rezervuji místo ve fotbalové reprezentaci :-D . Ten musí být zákonitě nejlepší hráč všech dob.
Odpovědět
Profilova fotka
Kat - už zas něco... :-| choudě naše..... Marrei - hormony jsou sviňa, co? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kat: ty snad ty nemoci přitahuješ. Držím palečky,ať se brzy uzdravíš
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky "srazmenky" :-D tak za kolik to máme?! :-N priori-děkuji za vyčerpávající odpověď... Alenko, myslím, že vůbec nemusíš mít obavy z vašeho bytu, já budu ráda, že budu moct kde přespat !!! ;-) Už se moc těším. A my s Macet-Markétkou za váma přijedeme po obědě... Ili-budu se opakovat, ale moc děkujeme za tvůj úžasný příspěvek...myslím si, že jsi super holčina a klidně za náma nahlédni častěji a přidej se do diskuse. Rádi poradíme, pomůžeme apod... ;-) Přeji hodně štěstí s přípravou svatby. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ono to s tou mojí imunitou to je totiž nahnutý.... :-( Já nechci brát žádný chemie, nabídl Dr.nějakou hrůzu za 1500kč a že si to mám píchat a že jako budu v cajku... a tak jsem se zeptala,jestli to jako zaručeně zabere nebo jestli se mi zase po tom podělaj játra... tak na mě divně koukal, asi jsem byla moc hustá.... já k tomu byla hlavně dost nasr*** :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak mi dneska WK vyznačil konečně ovulaci, byla až tenhle týden ]-( no ale jelikož jsme si to neplánovaně pojistili, tak doufám, že to bude stačit na // :-D akorát nevim co povim zejtra doktorce, že potřebuju zůstat aspoň další týden doma, kdyby tam náhodou ty // byly koncem příštího týdne :-N
Odpovědět
Profilova fotka
micha: a na co máš vlastně neschopenku?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?