Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sili-ty stařenko :-D :-D :-D holky, já zase budu potřebovat nejmíň 10 cm podpatek, abych se vedle miláčka úplně neztratila :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Máme my to složitý :-D Proč ti chlapi nemůžou být tak akorát...
Odpovědět
Profilova fotka
marrei-no jo... :-( co naděláme, musím se přizpůsobit, přítele jen stěží zcvrknu... :-D jedině, že by lozil po kolenách :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak kočky, jdu zaplatit zálohu na ty šaty :-D Přinejhorším příjdu o 2580,- Kč... Pááá zítra
Odpovědět
Profilova fotka
papa marrei!!! To snad né?! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
207 8-) Marrei - na dream teamu máš další hodnocení šatů ;-) Na jaké šaty jsi šla nakonec složit zálohu? Jak se máme?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Silente, no u mě a u většiny lidí, co ty šaty viděli, vyhrály jednoznačně Marione... Takže na ty :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Takže zaplaceno a vyřízeno :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky berušky !!! marrei-takže jsi složila zálohu na šaty z Belle?! A už nepůjdeš po novém roku po salonech?! :-) sili-ještě tolik ?! ach jo !!! :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Majky - času tak akorát na vše :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Majky, oblítám salony teď do vánoc, ať už mám po roce klid. V sobotu mě čeká salon Exclusive a pak ta Orfea, kam se moc těším (mají šaty Maggie Sottero, koukala jsem do katalogu a jsou fakt nádherný... i když Mariona to nejsou :-D ). A možná stihnu i salon Evanie, uvidíme.
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei - koukám, že máš kalup :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
marrei-takže, ty jsi byla už zaplatit zálohu v Belle?! A co když se ti ty MS budou líbit víc? :-) No tedy, to je salonů !!! sili-co je to kalup?! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Majky - kalup je fofr :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sili-acha !!!! :-D to je dobrý !!! :-) tak já mám taky kalup, ale v práci :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Když se mi budou MS líbit víc, tak holt příjdu o 2580,-, no..... Lepší, než kdyby se mi nelíbily, a pak bych zjistila, že mi někdo jinej vyfoukl Marione. Protože jsou jediný v ČR v mé velikosti :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei - tak to máš kliku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
206 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
krásné ránko !!!! Taky se vám dneska chce, tak jak mě?! :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Majky, po 2 perných dnech tu nemám šéfa, tak doufám, že budu jenom kecat a kecat a surfovat!!! :-D :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei - krááásné plány :-D Já dnes ráno musím moooc pracovat, páč odpo jdu s babičkou na nákupy :-) Majky - chce se mi ještě víc ]-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
marrei-jé ty se máš, já bych toho našeho nejradši vystřelila na měsíc bez zpátečního návratu :-D sili-s babičkou na nákupy??? Jé vy se máte!!! A co si hodláte koupit (že jsem tak zvědavá) =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Brý ráno přeju :-) Mám pocit,že dneska asi umřu.. klátí mě angína a ten MŮJ je taky marod,u nás doma to je jako v lazaretu. Tak aspoň máme čas na to,se společně domluvit na určitých přípravách na červen. Zrovna včera jsme se konečně dopočítali k počtu pozvaných hostů vč. těch rodinných na svatbu. A je jich rovná 100 :-S :-D Jak to u vás vypadá s počtem ??? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj katarinkakm-doufám, že angína nejde přes káble od počítačů... :-D Tak hodně čaju a vypocení na cizím těle !!!! My budeme mít cca 55 hostů, ale to je jen hrubý odhad, ještě jsem to přesně nepočítala, ale asi tak nějak to vychází. No 100 lidí... to je hodně, kam je všechny dáte?! To chce velkou restauraci, nebo nějaký sál !!! =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Katarinka - ahoj! My taky počítáme 100 :-. Majky - babička dostala od syna (mého budoucího tchána) penízky na Vánoce, tak to chce roztočit. Je jí 85, ale je děsně čiperná a čupr babka. Akorát dost špatně slyší, takže to zas bude halóoo po krámech :-D Chci si koupit nějaký zlatý náramek a hodobóžový svetr :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj katarinkakm - my budeme mít 38 lidí (vč. nás) + asi 7 dětí...
Odpovědět
Profilova fotka
My budeme mít svatbu venku... na takovým velikáááááánským placu... máme ohromný party stan půjčený od kamaráda,co staví tenisové kryté haly :-) tak že mokrá varianta je ihned vyřešena...
Odpovědět
Profilova fotka
Trutnov je kousek od Náchoda, kde budeme mít svatbu my.... Kde to budete mít přesně?
Odpovědět
Profilova fotka
MARREI: tohle je takový pidi město Hostinné :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No, to je kousíček ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?