Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
marrei-to vím, jak vypočítat, jen když třeba dostaneš menstruaci za 35 dní a další za 28 tak to těžko vypočítáš...?! =-)
Odpovědět
Profilova fotka
No to jo, to musíš nějak zprůměrovat :-| , nebo lepší je hlídat to OVU testíkama ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
marrei-jj, přesně tak !!! No uvidíme časem, jak si to budu hlídat. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ty to máš tak rozházený, Majky? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
já ne, ale že psala Kat, že to má nepravidelný, tak na to jsem reagovala...
Odpovědět
Profilova fotka
aha jo :-) su tele, promiň... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ne to je v pohodě. I když naposledy jsem dostala menstruaci o týden dřív než jsem měla, jinak to mám na den a skoro hodinu přesně ! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei: jsem 21 DC..... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
A DPO nevíš?
Odpovědět
Profilova fotka
Kat - a ovu netušíš kdy? Ona i kdyby byla 14DC (což by byla vzornost sama), tak otěhotnění až tak 15DC a pak je potřeba pár dní, aby se začalo uvolňovat hcg. Takže nevěš hlavu! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holkýýý, potřebuju poradit, chci napsat nabídku a nevim si s tim rady :-( nemáte nějakej vzor obchodní nabídky???
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei: DPO je 5 dní... každopádně.. neřeším to... čekám :-) Radši se moc neraduju.. ;-) To chce rozum... :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Fíha Kat, tak to je dost málo... =-) Tzn. první pozitivní test byl 3. den o ovulaci, to je fakt brzo... tak budu držet pěstičky, aby tam vydržely ty // co nejdýl!!! x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Micha - tak to bohužel nevim :-(
Odpovědět
Profilova fotka
jsem trdlo.. testuju jak v laboratoři :-D Já bych to mimi moooooooooooooc chtěla :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Kat já taky... :-N Dnes jsem 27 DC / 14 DPO... Mrcha by měla dorazit asi v sobotu, chjo... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Navíc to teď vypadá na velkej třesk v práci, jestli nám půjde dělat šéfa jeden debil ]-( , tak bych se tomu raději vyhnula a šla na MD :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kat-nejsi trdlo, prostě to chceš, tak zkoušíš "co kdyby náhodou"... v pohodě. My tě chápem !!! ;-) :-) micha-asi taky moc neporadím, ale zkus to vyhledat v googlu, třeba "nabídka vzor" nebo "jak se píše nabídka"...
Odpovědět
Profilova fotka
jsem hledala na netu a nic mě nenadchlo, tak jsem to vymyslela nakonec sama, manža mi to pochválil, prej velmi profesionálně udělaná prezentace :-N no nevim, ale jsem s tím spokojená x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Bré ránko holky :-) Jééé Kat má nové photo i s manžílkem, hééézkýýýý!!! 8-) 8-) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Helou ženy, hurá pátek... Marrei: jsem se večer nudila a prohlížela staré fotky... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Brý ránko, teda dneska jsme vážně přemýšlela, že snad ani do té práce nepůjdu. Od minulého týdne bojuju s chřipkou a včera mi bylo snad nejhůř za celej ten týden...a ani dneska to není lepší. Bohužel to chce jen ležet a ležet a ležet...což mě nebaví, nebaví, nebaví :-) a ještě k tomu krom vytamínů a vincentky nemůžu žádný prášky, kapky...prostě nic :-( Kat: jééé hezká fotečka :-) o víkendu jedeme s firmou do sklípku do Šatova. Sice mě se to pití moc netýká, ale posedět tam s nimi můžu..už se těším! Co vy a víkend???
Odpovědět
Profilova fotka
Já organizuju sraz ze SŠ... zítra se odebereme na jednu z horských chat tady kousek od baráku :-D Dělám od ráda navigační tabule.. jelikož nééé všichni by se mohli zorientovat v mapce,kterou jsem asi hodinu tvořila... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
My máme v plánu ten Náchod, kámoška co mě česala na svatbu mě i ostříhá, aby se na mě za týden dalo koukat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno! Kat - hezká foto! A s testíky počkej a vydrž! Ty // mohla způsobit možná i ovulila ;-) Tak jen aby volně přešly na těhu čárky a hotovo 8-) Marrei - třeba Mrcha nedorazí..... držím palečkové! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hele Sili, ty víš všechno ;-) - někde jsem kdysi četla, že neoplodněný vajíčko odchází z těla NEJPOZDĚJI 16 DPO... už to ale nikde nemůžu najít, tak nevím, jestli jsem se nespletla, nevíš jak to je??
Odpovědět
Profilova fotka
Sili: to mi právě moje ségra taky říkala,že ty // jsou tam taky kvůli OVU... jak říkám,neplaším a čekám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.rodina.cz/clanek3831.htm
Odpovědět
Profilova fotka
Čauky ženy !!! priori-ty bys měla zalést do peřin. Když jsi těhu, tak to není dobré přecházet !!!! Hergot babo jedna !!! :-N kat-nové foto !! ;-) my na víkend chystáme vyklidit obyvák, budeme příští týden malovat. Tedy, bude manžílek, bo já jedu za vama... ale zatím jen na bílo a pak na barevno, aby nám zase zeď nevyšicovala barvičku. No a pak budeme pokládat plovoučku do obyváku a koupili jsme si včera jídelní stůl, tak ho budeme skládat... :-N máme toho požehnaně. A dnes jedeme na nákupy do Brna.
Odpovědět
Profilova fotka
Majky: slibuju, že se polepším! Hned jak přijdu z práce, zalezu do peřin a do zítřejšího odpoledne mě z nich nikdo nedostane! Já jsme v tomhle hrozná :-( i manža mi za to nadává :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?