Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kat: holka, já se dvakrát v noci vzbudila a koukala na hodinky kdy už půjdu do práce, abych si mohla přečíst zda máš // :-N. A jakej test jsis kupovala??? Já tu čárku měla slabou téměř týden...pak se teprve začala zesilovat. Ono to není u všechn holek stejný...někdo ho vylučuje ve velkým jiný ne...ale stejně si myslím, že je důležité, že tam ta čárka je!
Odpovědět
Profilova fotka
marrei-hlavně jsem tě nechala tak dlouho čekat, ale bylo to neplánované, nebýt toho zatraceného místa na zaparkování před Bellou, jsem tam včas. Nerada chodím pozdě a nemám ráda, když na mě někdo musí čekat.
Odpovědět
Profilova fotka
Majky - :-D :-D :-D mě to nevadilo, aspoň jsem se tam mohla dýl producírovat v mých vysněných šatičkách x-) , 2x za mnou přišly jestli nechcu pomoct s vyslíknutím, a já na ně, že né, že ještě čekám na kámošku a ta mě v nich musí prostě vidět, protože se chceme spolu vyfotit... :-D x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Micha: asi by to šlo vyfotit.. ale ani nevím,kde mám doma foťák.... :-N po té sobotní svatbě...
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak děvčata, já už jsem dobarvila svoji blond a v úterý se i nechala ostříhat :-D :-D :-D :-D s ksichtem ale už nic neudělám...budete to muset přežít :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
marrei- :-D :-D :-D však já hodila ruce na bradavky a utíkala... si vzpomínám, jak jsem pobízela mamku s babičkou, ty byli 2m za mnou, ať utíkají, že tam na mě čekáš... :-D kat-já bych řekla, že ty jsi teď z toho všeho tak zmatená, že nemůžeš najít ani foťák... :-N No nic, vidím to tak, že Kat přijde na sraz s testem v ruce. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kat: a o kolik se Ti už mrcha zpozdila ???
Odpovědět
Profilova fotka
Prio: teprve čekám.. ale měla jsem takový děsný bolesti v podbřišku od pondělí... že jsem to prubla v úterý testem a dneska taky...
Odpovědět
Profilova fotka
Kat: jestli jí teprve čekáš, tak vůbec neřeš to, že je čárka slabá. Naopak pokud to je těhu...tak si můžeš gratulovat, protože jen 5% žen dokáže určit těhu před 11 dnem po oplodnění. A ještě Tě bříško pobolívá?
Odpovědět
Profilova fotka
priori-no ty jsi telátko !!! :-N
Odpovědět
Profilova fotka
hehe, já očekávám mrchu, že by nepřišla? :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
majky: já už to stejně potřebovala jak sůl...sice manža je teď šíleně naštvanej, protože jsem vlasy zkrátila si tak o 10cm, ale má smůlu...já se cejtím baječně. Mám hodně suchý vlasy a tím jak je barvím tak konečky byly i dost zničené...jen ten můj eman to nějak neviděl :-|
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
moje ségra má vlasy dlouhý až na zadek a její přítel jí nenechá si ty vlasy zkrátit, to by se s ní snad rozešel, kdyby to ostříhala, takže ona nechává zastřihnout jen konečky a to max. o 1-2 cm =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Micha: tak to mám doma pravděpodobně stejnýho pošuka jako je Tvůj švagr :-) Naštěstí si do toho nenechám moc kecat...a ono ho to naštvání za týden přejde...snad! :-N
Odpovědět
Profilova fotka
priori-a nezkoušela jsi raději místo barvení melír. Já si taky vlasy jeden čas hodně barvila na blond a ty konce jsem měla jak chemlon. Pak jsem řekla, že chci jen melír a kámoška mě vždycky odbarví jen odrosty na melíru a je to. Konce zůstavají hezké. To zase můj Luky by chtěl, abych se ostřihala na tu "podkovu", jenže já k tomu jaksi nemám odvahu...tak má taky smůlu.
Odpovědět
Profilova fotka
Prio: vždycky navečer mě začně bolet v podbřišku... je to taková nárazovka.. ne furt... :-| tak nevím.. chjo.. jsem taková v rozpoložení... jestli jo - nebo ne... :-N Holky,mě dopadla kadeřnice až na 30.9. Tak že přijedu jak fuj tajbl se slámou na hlavě... bléééé
Odpovědět
Profilova fotka
kat: já jdu na stříhání až 1/10 :-(
Odpovědět
Profilova fotka
já myslím, že jo ;-) ...a kdy jsi objednaná k Dr. ??? Majky: to jsem právě měla...nejdřív jen melíry a teď už tak 3 roky barvu. Poslední dva roky ale už jen dobarvujeme konečky. Jen než jsem na to přišly, zničila jsem si ty konce...přesně jak píšeš...chemlon, kterej nešel rozčesat a vypadal strašně :-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak já jsem k holičce objednaná na středu 24.9., ale tu slámu budu mít na hlavě pořád.. bo půjdu jen na melír a možná ostřihání ofiny, bo ji mám zase pěkně dlouhou. ]-( priori-jj, ono je totiž něco jiného, když si dává barvu blondýna a tmavovláska. U těch blond ty konce jdou dřív vidět, že jsou zničené než u těch tmavých. Ono taky zesvětlit ty vlasy, tak to je velký nápor na vlasy, když je tam třeba toho peroxidu víc... já už tedy 2 roky praktikuji ten melír a jsem spokojená. I když ti to odrůstá, nejdou moc vidět odrosty, ale teď už mám na odrostech 4 proudovou dálnici... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné odpoledne všem. Kat - vydrž prťka! Kdy že máš ten termín Mrchy?
Odpovědět
Profilova fotka
Achooooooj mamino!! :-D :-D x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sili: ahojda.. vychází mí to na příští pátek... myslím.. já ty cykly nemám vůbec pravidelný... 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
kat: z toho si nic nedělej, já taky ne, teda teď už se to celkem srovnává jsem na 38 dnech :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Kat, a kolikátý jsi DC? A OVU byla kdy, kolik jsi DPO? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hoj Marrei :-D Prckovi jsem za jeho první let koupila ponožtičky :-D Kat - tak to je na test sakra brzo..... víš, kdy byla ovu?
Odpovědět
Profilova fotka
sili-to je bájo, vlastně jsi letěla s prckem... :-D já mám "amíky" dostat na náš sraz... :-( ach jo !!! :-S marrei-opět tu máme naše zkratky? kat-já myslela, že jsi to nedostala alespoň týden, proto testuješ? to si také myslím, že je ještě brzy, ale já se v tom až zas tak nevyznám... holky a po kolikati dnech se zjistí, nebo je dobré testovat?! Asi jak nedostaneš menstruaci ne?
Odpovědět
Profilova fotka
Majky, nejlepší testy to dokážou ukázat už 7 dní po ovulaci... ale doporučuje se vyčkat až v den očekávané mrchy, pak je to na 99% jistý ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
marrei-aha..takže to by teoreticky Kačka měla šanci i s těma nejlepšíma testama, pokud by věděla, kdy je ovu. Jen třeba nevím, když máš nepravidelnou menstruaci, tak jak přesně určíš kdy máš ovu?! Podle mě jde ovu zjistit když máš pravidelnou menstruaci a nebo pak těma ovu testama? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majky - ovu test je na to nejlepší. Já totiž měla ovu bolesti zhruba stejné intenzity několik dní po sobě, ovu test mi odhalil ten den D. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majky, OVU je PŘIBLIŽNĚ v polovině cyklu. Pokud máš cyklus pravidelně 28 dní, pak OVU dorazí cca 14tý den cyklu (1. den cyklu = 1. den menstruace). Nejspolehlivěji to ukážou OVU testíky ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?