Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majky - bylo to "Svatba zatím jako překvapení" ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
když se o přípravy stará chlap :-)
Odpovědět
Profilova fotka
To bylo pokračování té první diskuse :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj, díky moc holky !!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky děvčátka, tak už se nám to sobotí... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, preji krasne rano. Vcera mi vypnuli internet a nahodili ho az nekdy v noci. Uz me ty jejich nabizene sluzby stvou.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj ženy,tak jak se máme při středě? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
a jak ty? ;-) testilas, nebo to fakt vydržíš až do zítřka?? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
marrei: netestila jsem... snažím se vydržet :-D
Odpovědět
Profilova fotka
katy-já jsem tak napnutá za tebe !!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kat: ty mas teda pekny nervy...
Odpovědět
Profilova fotka
Myslím si,že to bude planý poplach.... :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
kat: jak jsi na to prisla?
Odpovědět
Profilova fotka
katy-neeeeeeeeeeeeeeeeeeee :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Prostě mám takovej pocit.. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
kat: tak tomu pocitu never. Pockej do zitrka na testik a az se ti tam ukazou //, tak volej k doktorovi a objednej se. Pak to budes mit na jistotu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mám takovej pocit,že nic nepociťuju na sobě.. :-| ... noo proto jsem se nechtěla radovat předčasně...
Odpovědět
Profilova fotka
kat-Katy nezoufej, ještě nic neni ztraceno. Ne každý má stejné příznaky. Zítra budeš chytřejší. Myslím na tebe.
Odpovědět
Profilova fotka
majky: jsem v poho... :-) dyť není všem dnům konec že :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, to sem to teda dopracovala 8-( Obědvám suchej rohlík a ruský vejce 8-( Manžel mi jako nic neuvařil 8-( 8-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei: no toto.. to je na rozvod,tssss :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Majky, jak ses vlastně rozhodla s tím autobusem? Pojedeš s náma, nebo rovnou do Prahy???
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holčiny, já mám dneska dobrej den...tripple testy dopadly dobře, takže na tu plodovou vodu nemusím!!! Mám radost jak malá :-D :-D :-D Kat: nemaluj předčasně čerta na zeď...myslím, že ten hormon podle kterého se ty testy dělají nejde ničím nahradit, prostě ho Tvoje tělo vylučuje až když jseš těhotná. Já si myslím, že to těhu bude! Zítra dej každopádně ráno hned vědět. A kloubouk dolů před Tebou, že to dokážeš vydržet do zítřka...já bych testila jak vzteklá!!! A kdy jsi to měla / máš dostat???? Majky: no jo vlastně...jak jsi se rozhodla???
Odpovědět
Profilova fotka
Prio: gratuluju k výborným tripple testům ;-) myslela jsem na tebe... ;-) Já se ráno ozvu,máme sice poradu,ale snad to zmáknu včas ;-) já furt tedka "zaspávám" :-D
Odpovědět
Profilova fotka
marrei-Marti asi pojedu tím busem přímo. Sice tam budu už v 9:15, ale tak aspon zajdu po obchodech a tak. Zkusím se domluvit i s Markétkou (macet) jestli by mě tam někde nepočkala...?!
Odpovědět
Profilova fotka
OK. Myi, poslušně hlásím, že jsem pověřila kolegyni aby nám koupila jízdenky od SA. Odjezd od Grandu v sobotu v 11:00, příjezd do Prahy ve 13:30 ;-) Ať se s holkama můžeme taky trochu pocourat. Holky já se tak těším, ale jaxi nevím do čeho narvat spacák :-N Mám jenom malej batůžek, nebo pak krosnu... :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei: tak spacák netahej...mám tam dvě deky...tak jedna je Tvoje! Myi: ty si taky žádnej spacák nevoz, ju? A ještě vyhlašuju konkurz na jednu prošívanou deku :-D :-D :-D Nejrychlejší vyhrává!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Jé Prio, ty si zlatíčko x-) problém vyřešen! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
priori-taky velká gratulace !!! No já sebou táhnout spacák taky nebudu, nevím, do čeho bych ho narvala. Už deku sebou bude problém vzít... teda holky, já jsem na to zvědavá?!
Odpovědět
Profilova fotka
Jáááááááááááááááááááááááááááááá se hlásím :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?