Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Veru - díky! Moc na Tebe dnes myslím ;-) 210 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
209 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
208, mé dámy 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte kočky, já za chvilku začnu dávat do alba fotky z té zkoušky (bylo celkem 14 šatů :-) ), a budu potřebovat upřímné názory vás všech. Ale chvilku tu asi potrvá, je tu šéf 8-(
Odpovědět
tak tady zase sef neni takze budu hodnotit o 106 :-D ...ale uz na to mam jen odku :-|
Odpovědět
Oleaje od Pronoviasu byly moje vysnene....jsou v albu Zkouseni...ale nejak to nevyslo :-| :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Počkám si na fotečky :-D :-D Veru - malá, malá.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
marrei-myslela jsem na tebe celý víkend !! Už se nemůžu dočkat !!! :-) Jinak zdravím Sili i Vewe !! Sili- včera jsi odpočetla den v diskusi "červnen".. já už byla odpojená. :-(
Odpovědět
ahoj Majky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majky - ale teď už jsi připojená a máme to za 208 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sili-až za tak moc :-( a nepřepočítala si se ?! :-D vewe-co novýho, jak pokračují přípravy?! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
marrei-tak šatky Marion ti sluší ze všech nejvíc. Šaty Mahon dělají divný vršek, jakoby tě zkrátili a ubrali na prsách... zato ta vlečka nemá chybu... ;-) Uvidíš, co v dalších salonech?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jesus Peiro 05 - bez nápadu Jesus Peiro 08 - divné ty s tím "kobercem" uprostřed - divné Rio - vypadáš v nich hezky, ale když nenadchly, nemá smysl řešit Mariona - moc hezká silueta, nelíbí se mi to za krk, ale to je jen subjektivní pocit Mahon - roztomilé a krásná vlečka, škoda toho výstřihu Pomme - ne! :-p Bonaire - líbííííííííí x-) Lise - ne, jsi jak kuželka :-p Loyale - no.... nezaujaly... ty poslední - líbí, mají šmrnc ufff, to byla fuška :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Silente - tak se mi to líbí!! To je super komentář!! Kde mám další? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei - to víš, trénink z Dream teamu, tam Ti každý vše řekne na plnou hubu :-) Jestli chceš fakt absolutně nezávislé hodnocení, přijď tam, dozvíš se vše naplno :-)
Odpovědět
Profilova fotka
marrei-já ti taky napsala... sice to nebyl takový rozbor jak od sili, ale to jen tím, že mám v práci práci... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo Majky, díky za pochvalu. Taky mi ty fotky kapku trvaly, musela jsem je zmenšovat, lítal tu pořád šéf, takže to bylo dost na etapy :-S
Odpovědět
Profilova fotka
no nemáš zač... hlavně, aby ty ses v těch šatech líbila a cítila dobře, bude to tvůj den !!! A jak se ti líbilo v Belle, byli tam na tebe hodní? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Právě že ty Marione byly super, že neměly tak strašnej korzet, seděly krásně, dobře se v nich pohybovalo (akorát byly dlouhý jako všechny :-D ). A v Belle - byli hodní, takoví profesionálové. Byla jsem spokojená. Ale předtím jsem byla v salonu Naïve a tam to bylo takový srdečnější - byla jsem pro paní jediná nevěsta, měla mnohem osobnější přístup. V Belle jsme byly 2 holky.
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem zvědavá, které šatičky nakonec zvítězí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
marrei-já zkoušela úplně jiný styl šatů, jde vidět, jak je každá holka z nás jinačí a má jiný vkus, ale vesměs ty šaty jsou stylově všechny krásné. Tak to je blbé, že jsi z toho měla tak blbý pocit, já tam byla sama a když tam pak přišla druhá holka, tak se jí začala věnovat druhá prodavačka a i když měla ta holka nahlášené zkoušení těch "mých" favoritek, tak mě ta obsluha do nich ještě jednou navlékla, i když jsem je teda už chtěla dát té holce... :-) A u mě je to i tím, že jsem byla pouze v Belle, takže to nemůžu s ničím jiným srovnávat :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ale tak jako stěžovat si na ně nemůžu, jen se se mnou tak nepiplaly :-D Ale ochotný byly, taky mě navlíkly podruhý do těch mých favoritek.
Odpovědět
Profilova fotka
No já se chystám taky jen do Belly a doufám, že se mi budou věnovat, páč jinak je rozcupuju :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sili-jé to by bylo zajímavé jak bys je cupovala !!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No věk už mám solidní, tak si na mě aspoň v krámech tolik netroufaj :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Problém budou akorát botky. Potřebuju úplně nízký, nejraději balerínky - a ty jsem nikde neviděla... :-( Kdybyste měli tip, sem s ním!
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei - ebay! Lllucka je má v albu.. momééént
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/album/view.php... zděs
Odpovědět
Profilova fotka
Jedny mám taky v albu Moje inspirace - jsou dokonalý, ale trochu se bojím nákupu přes net a přes eBay - ráda bych si je nejdřív zkusila, mám uzoučkou nohu, ne všechno mi sedí, proto potřebuju ideálně něco s páskem přes kotník ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei - zkus poprosit holky v diskuzi ebay, určo už je hledaly mockrát a vědí jak které sedly ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?