Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
My ještě taky nemáme nic zařízeného, začneme až po Novém roce. Jen si tak říkáme, co bysme chtěli a tak....ale zařizovat začneme až v lednu, teď mi to přijde brzo.
Odpovědět
Uf, tak to jsem ráda, že nejsem jediná, kdo nedělá svatbu rok dopředu. Mně to přijde hrozně brzo kupovat už věci teď. JO, ale pro mě nemilé zjištění. Jsem myslela, že se zblázním. Chtěla jsem svatbu 1. června a on je přestupný rok. Takže je to neděle a já mám smolíka :-( Ještě, že to jsem si toho všimla na jiné diskuzi. Takže to vypadá na 7.6. :-)
Odpovědět
Jo,to je moc krásné datum-taky o něm budem hodně uvažovat.Kde chcete mít svatbu?
Odpovědět
Jeli jsme se podívat do hotelu SEN v Senohrabech, ale (a to se prosím na mě nikdo nezlobte) tam jsme to rezolutně zavrhli. Kýč kýč a kýč. :-( Škoda. Takže to vypadá na Průhonický zámeček.
Odpovědět
Tam bohužel nevím jak to vypadá...Tam bude i hostina nebo jen obřad?A kolik Vás je?
Odpovědět
V zámečku obřad a v Průhonicích nebo v okolí Průhonic hostinu. Ještě právě nevíme. A co vás láká do Prahy? :-)
Odpovědět
Chtěli jsme se vyhnout velké svatbě a aby se nikdo neurazil,že jsme je nepozvali,tak jsme se rozhodli udělat ji někde daleko.Dlouho jsme nemohli na nic přijít,no ale po krásném víkendu v Praze nám došlo,že by to mohlo být vhodné místo pro naši svatbu...Jsem nadšená touto představou,protože kdyby jsme měli sezvat celou rodinu,tak bysme si to neužili podle našich představ.Přítel netančí a já po tom taky nijak netoužím a hlavně nikdo nebude pořádat trapné hry typu-poznej ženicha podle zadku apod... :-D
Odpovědět
To chápu, taky budeme zvát jen ty nej nej :-) Ale všichni v našem okolí jsou rozumní, takže kdybych na někoho zapomněla, tak se neurazí. :-) Já taky nebudu na hostinu nic vymýšlet, ale protože znám své kamarády, tak si myslím, že rozhodně na obřad nám něco vymyslí :-) Rozhodně s Tebou souhlasím, že Praha má své kouzlo. Já tady bydlím dva roky a třeba pohled na Pražský hrad když vychází sluníčko mi vždycky zlepší náladu. A Petřín? O tom ani nemluvím. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lennanek: ahoj my jsme původně plánovali svatbu tak, že obřad bude jen rodina do 15 lidí asi v lednici nebo Mikulově na zámku a druhý den bychom pozvali zbytek známých a tak, skoro 70 lidí celkem, doma prasátku, rodinná akcička, ale nakonec zase změna...když mají všichni dojet na svatbu, chtějí vidět obřad a nevěstu, že? tak pozveme všechny, trochu jsme vyškrtali seznam a máme 55 lidí zatím, uvídíme kolik lidí nám potvrdí účast, až obdrží pozvánky....zatím mám zamluvenou restauraci a místo obřadu, ale šaty, prstýnky až po novém roce, to stačí...raději se soustředím na babí léto a vánoce papa
Odpovědět
Profilova fotka
Holky a jak je to u vás? My si platíme kytičky, šaty, prstýnky, ale hostinu rodiče, pravidlo je, každá rodina své lidi, většinou je to tak na půlky...Moje máma dělá již 3 svatbu a vůbec ji to nezávidím, a to se má po novém roce zase všechno zdražovat
Odpovědět
U nás je zvyk, že ženich platí pití a prstýnky a nevěsta hostinu. Ale žijeme spolu už dva roky a rozdělovat náklady na svatbu na mě a ženicha mi přijde směšný. :-) Poplatíme si toho co nejvíc a jestli nám rodiče přispějí, tak budeme rádi. Rozhodně se nespoléháme na to, že nám budou platit to nebo to. :-) Všude je to jinak. Brácha se ženil, taky nic od rodičů nechtěli a nakonec jim zaplatili skoro celou svatbu. Já myslím, že tohle vyplývá časem a ze situací. Je mi jasný, že naši mi budou chtít zaplatit hostinu a tak. Říkat si o nic nebudu, ale když nám něco dají, budeme rádi. Ale to už se opakuju. Je to jen názor od názoru. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky! Teď jsem si všimla, že je tu založeno téma s naším datumem. Tak já se taky přidávám k 28.6.08
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj, i ja se pridavam se stejnym datem. Kde to mate?
Odpovědět
Profilova fotka
zabena: Ahoj dívala jsem se na tvé fota - z příprav a moc se mi líbí, hlavně ty zsánuby, mám vybranou výzdobu také do růžova, jsem zvědavá, jak to dopadne, kytičku chci taky z růží a kulatou.. jen že ženich bude nejspíše v krémovém nebo bílem s doplňkami růzovými (košile, nebo vestička) uvidíme...a kolik máme zatím hostů, my skoro 60 a už to nejde poškrkat více...papa :-)
Odpovědět
Capirku, my k tomu zvolime asi podobny pristup. Poplatime co jde spolecne s tim, ze na zenichovi jsou prstynky a tata asi bude chtit zaplatit hostinu. Ten je z toho cely vedle. Sice prede mnou nic nerika, ale od znamych jsem slysela, jak se tim vsude chlubi... Jinak my jsme na nejakych 20 lidech na obed a 30 vecer... myslim, ze to bude stacit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
vaclavka: Ahojky, díky za pochvalu alba, ženich by chtěl jít taky v krémovým obleku se zlatou vestičkou, bílou košilí a tmavě růžovou kravatou. Ještě uvidíme jak to bude vypadat, jestli to nebude moc divoký. My máme momentálně 77 hostů, ale obávám se, že se to vyšplhá tak na 85. Ale počítáme s tím, chceme tam všechny kamarády a tak....
Odpovědět
Profilova fotka
vaclavka: teď jsem si všimla, že to budeme mít obě v okresu Břeclav :-D Odkud přesně jsi? Jinak se mi moc líbí ten vzorník květin v tvém albu. Nepamatuješ si, kde jsi ho našla? gasha: to je už druhá diskuze ;-) Jinak dík za ty kontakty
Odpovědět
Ahoj holky, včera jsme na večeři probírali s přítelem, kolik asi lidí budeme mít. Na hostinu jsme napočítali jen rodinu a nejbližší kamarády (podotýkám že já mám 3 nej kamarádky s klukama a přítel 3 kamarády) cca 50 lidí (jsme prostě velká rodina a to nezvu všechny. Ale rodinu máme na počet půl na půl). Pak na večer asi ještě 20 kamarádů. Jeslti to ale dopadne jak u brášky, tak stejně spousta lidí ještě odřekne. Jinak svatbu bych taky chtěla do růžovo smetanova. Snad se mi podaří taky založit si to albíčko. :-)
Odpovědět
My tyhle zvyky s nákladama nějak neřešíme, peníze máme společné i normálně, takže se u nás nic nemění. Vím o tom, že rodiče nám přispějí na svatbu, ale žádné rozdělení na co to bude nemáme.....možná si to necháme na svatební cestu.
Odpovědět
Zabena: koukam, ze se uspesne potkavame! :-) Ja bych chtela svatbu oranzovou a ted resim, jestli ma mit pritel i oranzovou kosili (a mozna z nej pak bude pomeranc ;-) ) nebo jestli staci oranzova kravata a bila kosile...
Odpovědět
Profilova fotka
Byli jsme v září na dvou svatbách a obě byli oranžový. Mám tu barvu taky ráda, ale ještšě radši jsem originální. Takže jsme si s přítelem vymysleli fuchsiovou a budem každopádně originální - jenom to shánění :-p
Odpovědět
čauky holky,vy už to máte všechno tak hezky vymyšlené? :-) To jste šikulky-já nejsem schopná vybrat šaty pro sebe ]-( natož pro přítele.Už jsem měla nějaké vyhlídnuté z Andělského studia,ale pak jsem je uviděla tady na dvou holkách a už si nejsem vůbec jistá...Ale co vím určitě,tak to že nepůjdem do žádných výrazných barviček.A s těma financema to zatím nijak neřešíme,ale určitě nechci aby to platili jen rodiče.Václavko,Zabeno,já jsem taky z Břeclavska.Kde konkrétně máte oslavu?
Odpovědět
Bráška měl taky oranžovou svatbu a bylo to moc hezký. :-) Já jsem spíš na ty jemnější barvy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lennanek: Jeeeeeeeeeeeee, další Jihomoravačka. To jsem mioc ráda, že se tady tak scházíme. Já jsem konkrétně z Krumvíře, ale to možná nebudeš znát
Odpovědět
Profilova fotka
zabena: ahojky prolézala jsem alba z příprav a někde u někoho jsem to našla, bohužel nevím přesně, ale byly tam i květinky modré a červené, zkus hledat. Jsem z Drnholce a Ty? Obávám se, že na šedesáti lidech nezastavíme, chtěla bych také kamarády...tak uvidíme
Odpovědět
Profilova fotka
lennanek: ahoj, jelikož jsem z Drnholce, tak oslavu budeme mít u nás v restauraci, alespoň nemusíme zařizovat ubytování a dopravu...obřad v lednici a tam pojede každý autem, snad se poskládáme....a odkud přesně Ty? :-)
Odpovědět
vaclavka:ahojky,tak to máte fajn-popojíždění totiž není nic moc...V Lednici myslím nejde udělat církevní obřad,nevíš?já jsem z Podivína což je asi 3km od Lednice :-) Lednický zámek je moc krásný-i ten park.dovolí vám udělat i pár fotek uvnitř?
Odpovědět
ahoj holky tak jsem zase tu...dlouho jsem se tu neukazala,ale ted uz budu mit vic casu :-D
Odpovědět
Holky pomoc, najednou mám pocit, že se asi nechci vdávat :-(( Přítel říká, že mám pořád strach, aby se to všechno povedlo, až mě z toho přešla chuť na vdávání. Asi je to tak. Jak se od toho napětí mám odpoutat? Máte to taky nějaká?
Odpovědět
A jak dlouho jsi se svým přítelem?? Možná, že to moc brzo řešíš, to aby se všechno povedlo, máš na to celkem dost času - na přemýšlení a plánování.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?