Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Prio - manžílkovi jsem to řekla hned v sobotu. Kopíruju z června 2008: Když přijel, tak dostal takovou tu dárkovou taštičku, fest zalepenou. Tu roztrhal a vevnitř bylo plastové srdce s dětskými ponožtičkami (koupeno v Daichmannu ), vevnitř ještě přidán test a vzaz - "Milý tatínku, bohužel se mi k mamince do bříška nevejdou ponožtičky, i když měřím jen půl centimetru. Mohl bys mi je, prosím, do května pohlídat? Moc děkuji. Tvé Houdě" :-) No radost ohromná, prý to vůbec nečekal. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sil: jéééééé x-) x-) x-) x-) Moc, moc, moc vám to přeju!!! Ach jo...zas bulím :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Prio - no já včera bulela, když jsme prodali naše auto.... |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Sil: Který? toho Seata???
Odpovědět
Profilova fotka
Prio: no jo, je tam ;-) Sil: To jsi manžovi řekla úplně parádně. To se mi moc líbí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Rybko,tak jak se daří tobě? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Prio - červenou Oktávku, sedana. Miláček si ji koupil v 2000, vymazlil ji..... ale teď už jsme měli moc aut a ona byla nejstarší, tak.... se mi chce zas bulet :-( To je (byla) ona: http://silente.rajce.idnes.cz/Oktavka... Jako svatební dar jsme dostali Oktávku v kombíku a máme ještě toho Leona. Nepočítám Peugeota na plyn, což je naše rezervní auto, a krátkou Fabii, kterou miláček opravuje a taky pošle do světa. Miláček touží po BMW M3, takže další na řadě bude Leon..... :-( Rybka - děkuji ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sil: no vypadá hezky...a neplakej...máš přece mnohem lepší důvod pro to se smát ;-) Teda mě to tady dneska taaaaak nebaví. Ještě k tomu jsem nějáká nachlazená, hlava mě bolí,spát se mi chce...a venku leje, leje a leje :-(
Odpovědět
Profilova fotka
krásné dopoledne dámy. V Brně pěkně prší, kdybych nemusela, tak nevytahnu paty z baráku. sil: taky mi ukápla slza, když jsem to teď četla. Držím palečky i tobě, aby probíhalo vše tak, jak má
Odpovědět
Profilova fotka
o vikendu jsem aktualizovala malinko album na konikovi http://www.modrykonik.cz/album/album.... Ale mohla bych fotit zase znovu
Odpovědět
Profilova fotka
Prio - no taky jsem manžílkovi říkala, že měl hodně náročný víkend na dojmy :-N Myi - krásné pidivěci x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sil: Tak to my řešíme s autíčkem opačný problém - nějaké potřebujeme - ojeté, na nové není a hned tam nebude :-| Kat: Až na téměř pořád přítomnou únavu (a to jsem šla spát včera v devět) je to ok. Trochu mě to děsí, jestli je vše v pořádku. Myi: Jé tu už skoro všechno máš ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Rybka: však Myi to má za pár :-) Sil: a budeš chodit do práce nebo si uděláš prázdniny???
Odpovědět
Profilova fotka
Prio: jo, jo, já vím ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Prio - budu chodit do práce dokud to nebude vadit mimi. Pokud začne, okamžitě šlus. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sili: me mimi reklo driv, ze se mu v praci nelibi, nez se nam vubec ukazaly // Asi bude po me :-D
Odpovědět
Profilova fotka
rybka: ja myslim, ze az na kocarek (o kterem mame jasno a staci ho jen objednat) mame uplne vsechno. V sobotu jsem byla nakupovat a zase jsem nechala v obchode par tisic. Ale uz jsem nakoupila i detskou kosmetiku, lahvicky a takovy dalsi nezbytnosti. Ted resime problem, jestli budeme kupovat vanicku nebo budeme koupat v nasi vane...
Odpovědět
Profilova fotka
Myi: Jaký kočárek máte vybraný?
Odpovědět
Profilova fotka
rybka: mam ho v albicku na konikovi. Breaker Lux http://www.anicka.cz/img/goods/v2136....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky děvčátka, tak jak se máte? Už jste domlouvali nějak ten sraz?! Jak se pojede?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj majky, jak bylo?
Odpovědět
Profilova fotka
majky: Ahoj, povidej, prehanej... Nejspis to vypada, ze pojedem busem. 1) mame jedno auti v servisu a tezko rict, kdy ho budeme mit doma, 2) jsem nejak moc nakynula. Uz ted mam za volantem luzkovou upravu.
Odpovědět
Profilova fotka
rybka-to se ani nedá popsat jak bylo... nádherááááááááááááááá !!!!!!!! :-) myi-moje řeč, bude to pro nás všechny lepší. Já nastoupím u nás v Dubnanech a pojedu do Brna, kde se přidáte vy ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majky, ty jako přestoupíš na Student Agency? Nebo od vás jede přímej bus do Prahy přes Zvonařku?
Odpovědět
Profilova fotka
marrei-jé vy pojedete student agency??? No od nás přímo jede bus přes zvonařku do PRahy !!!! ČSAD.
Odpovědět
Profilova fotka
No my jsme se s Myi ještě přímo nedomlouvaly, čekaly jsme na tebe.... Myi, jak to uděláme? Majky, koukám na IDOS, a vyhodilo mi to od vás jen jeden přímej spoj, odjezd 5:45 Dubňany :-N , příjezd do Prahy 9:15... to je ono??
Odpovědět
Profilova fotka
myi: moje řeč s tou prací :-D :-D já šla dneska do práce s nechutí a nedobrovolně jsem jí taky opustila, chytla jsem asi nějakou střevní chřipajznu a doktorka mě poslala domů, kde máme děsnou kosu, takže asi zalezu do postele, abych se ohřála 8-( jsem teď volala manžovi, že jsem doma a on hned jestli jsem dělala testík :-N
Odpovědět
Profilova fotka
marrei-Martinko tak asi ťápu kraviny. Teď jsme psala manžílkovi, jak jim ty busy jezdí a prý od nás jede přímo do Prahy a nebo pak z přestupem v Brně... jj, přesně, jak píšeš, z dubňany to jede v 5:45 a v 9:15 je to v praze, tak asi tím bych já jela. Jenže nezastavuje v tom Brně. Ale tak to by se nějak domluvilo. Jen nechci zůstat v Praze sama, bo se tam nevyznám... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Micha - a dělala?
Odpovědět
Profilova fotka
sili, dělala, ale je tam jen / si furt řikam,že se tam třeba za pár dní ukáže i ta druhá / :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?