Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei - přesně tak. A jestli jste to navíc neflákali, tak máte ještě větší šanci než my! 8-) Doufám, že já tam nebudu fňukat, že to nevyšlo a čárka byla jen krásný sen :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Prdlajs, koukám na to po desátý, je tam čára jak blázen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
sil čárka tam je... :-) já mám takovou radost ale také bych chtěla // :-( hoĺky já to ted počítala mi se milovali za tenhle týden 5 krát :-N a dnes asi bude pokračování x-) kéž by nám to všem vyšlo a na srazu si mkohli ukazovat těhu testy s // :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já na srazu rozhodně těhu asi nebudu... nebo to nebudu vědět... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Mury - kéž by v tu chvíli byla v situaci, kdy je načůrám na počkání :-D :-D :-D Jo a 5x tuli je náš měsíční výkon :-N Kat - bé je správně 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sili: koupila jsem dva druhy OVU testů.. s citlivostí 20 mi vylezly krásně dvě čárky,ale je fakž,že ta očekávaná byla slabší... a ten druhý s citlivostí 25 mi ukázal jen jednu čárku.. ale pravý vaječník bolí fest.... tak nevím,ta věda je na mě moc věda :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Kat - testuj zítra znovu a uvidíš. Já používala tyto: http://www.levnetesty.cz/index.php?pa... Prio - super pozvánka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak děvčata, v IP máte odkaz na pozvánku k našemu plánovanému srazíku! Ufff...jsem jí vytvářela snad dvě hodiny. Nemám ráda word :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Sili: hm,tak ten mi dneska nic neukázal .. a tenhle http://www.levnetesty.cz/index.php?pa... ukázal dvě čárky...
Odpovědět
Profilova fotka
prio pozvánky super,napsala jsem ti to i do IP,budu se moc těšit.... :-) to je vlastně za 14 dní co?? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
mury: jj, je to za 14 dní ...jsem ráda, že se vám pozvánka líbí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kat - tak ten neznám.... |-| Celou dobu jsem používala jen jediný druh. Tak už letím dom, mějte se kráásně! Pááá
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Já to taky dneska balím. Mějte se krásně děvčátka!!! Kat: hezkou svatbu ;-) a všem ostatní hezký víkend... pááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá
Odpovědět
Profilova fotka
Prio: Moc pěkná pozvánka, dík. Holky, pěkný víkend.
Odpovědět
Profilova fotka
sili: GRATULACE VELIKA!!!!!!!!!!!!! Uz chystam dalsi lizatko i pro tebe ;-) prio: pozvanka je super, diky
Odpovědět
Profilova fotka
holky, nasla jsem neco, co by se mi libilo jako darek... http://www.cesky.bess.sk/?p=productsM...
Odpovědět
Profilova fotka
Jj Myi, ty stránky znám, jakmile najdu // tak hned objednávám to třičko s nápisem "Nesahat, kopu!" :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky to je moc hezké :-) ty jo to bych také udělala okamžitě bych něco takového koupila x-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=1... a tohleeeeee :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jéééééé x-) x-) x-) kat nech toho nebo budu smutnit ;-( ;-( ;-( já už chci tak //
Odpovědět
Profilova fotka
Markét,já už jsem z toho taky tak trochu zoufalá... když taky postupně přibývají ty naše těhule... ale budu doufat,že to vyjde brzy i nám... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vyjde, páč Vám na srazík něco přivezu x-) Ale je to překvapení, tak nevyzvídejte :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vyjde to vsem. Nejpozdeji na nase privni vyroci svatby uz budou urcite z nas vsech maminy (pripoustim, ze z nekterych jen cekatelky, ale i to se pocita)
Odpovědět
Profilova fotka
Sil: překvapení??? téééda tak to jsem zvědaváááááá už teď :-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kat: jediný rozdíl mezi těma 2 testy je ten, že u toho kazetového je ten samý proužek strčený dovnitř tý kazetky ;-) mi to jednou nedalo a rozebrala jsem to :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Děvčátka, až teprve dnes se mi podařilo dát do albíčka fotku z ultrazvuku na kterém jsme byli ve 14tt. Tak se kdyžtak jukněte :-)
Odpovědět
Profilova fotka
prio: Jůůů, zase o kousek vetsi. Me dalsi ultrazvuk ceka nekdy za mesic. Uz ted jsem nervozni jak pes. V jakym tydnu vlastne ted jsi?
Odpovědět
Profilova fotka
Hezké pondělí přeji dámy :-) Micha: u nás to zkoumal Emča :-) netušil,že existuje i něco takového na ovulaci :-N Prio: no to je krásnej kulihrášek... :-) to je hrozný,jak to utíká...
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno všem. Hlásím, že čárka zůstala, takže dnes budu volat dr. Hned jak si vzpomenu, od kolika tam odpo je :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Brý ránko holky :-) Myi: jsme v 17tt podle data početí (podle měsíčků v 19tt). Ale tohle je ultrazvuk ze 14tt..nějak jsem nebyla schopná ho sem dřív dát :-( Sil: tak povídej...už to ví manžílek a co říkal??? =-) :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?