Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
marrei: no, vlastně hned. On to tušil, tak nějak věděl, kdy čekám mrchu (na konec dovolené). A ona jaksi nedorazila ;-) Je nadšený :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No joooo Sil...co manžel? Už to ví????
Odpovědět
Profilova fotka
Vypadá to, že nám Sil zmizela ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Musím taky pracovat ... :-D Manžílek ještě neví.... doufám, že nějaká dobrá duše to tu nevyčte ]-( Bych ji pak musela praštit ]-( Dozví se o víkendu nebo v pondělí (2.výročí od požádání o ruku :-D ). On dnes odjíždí pryč a vrátí se až zítra večer a nevím, v jakém stavu :-D Tak jestli vyjde tt i zítra, tak něco vymyslím :-D Micha, Marrei - jj BD je tuli :-D OPK znamená ovu test DPO = dnů po ovulaci (Days Past Ovulation) Day = DC 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ještě 20 minut, pak oběd a pro tento týden v práci padla, hurá.
Odpovědět
Profilova fotka
Rybka: a jak se cítíš????
Odpovědět
Profilova fotka
Micha - bolesti v kříži mám od 17DC také.... 8-) Takže i jedno tuli stačí... vydrž!
Odpovědět
Profilova fotka
prio: no nic moc. Břicho pobolívá již pár dnů, únava celkem děsná a dneska mě bolí hlava, plazím se jako mátoha ]-( Ale co, jestli bude 25.9. u dr vše ok, tak mi na 99% dává neschopenku.
Odpovědět
Profilova fotka
Rybka: břicho mě bolelo ještě ve třetím měsíci, ale to je jedině dobře (když Tě píchá jakoby v oblasti vaječníků, protože vaječníky teď na přechodnou dobu fungují jako výživa pro mimíska) a s tou únavou Tě chápu ani nevíš jak. Chce to hodně odpočívat a nechat se obskakovat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
prio: tak to se mám na co těšit :-| Takže si asi dokážeš představit, že už od rána, co jsem vstala se těším na to, jak opět vlezu o postele. Aspoň doufám, že vyperu.
Odpovědět
Profilova fotka
prio: jak jsi psala, že jsi mě možná před svatbou viděla na Kačině, přemýšlela jsem o tom a někdo tam připravoval kapli. Že jste to byli vy ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jéééé Sil a máš nějakej nápad jak mu to říct??? :-) To já mám rád...takovýhle překvápka...to nám pak musíš barvitě vylíčit :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
http://www.pohlaviditete.cz/wp-conten... ha našla jsem ještě tohle...
Odpovědět
Profilova fotka
Rybko - já už 14 dní lehnu a usnu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Rybka: no jasně to jsme byli my!!! Byli jsme prý jediná svatba v kapli, která tam ten víkend byla! Kdybych nebyla takovej stydlín, tak Tě snad i oslovím :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Kat: holka jupííííííííííí
Odpovědět
Profilova fotka
Sil: to je jedině dobře :-) Můj doktor říká, že všechny "nepříjemné" příznaky (i když spánek...co je na něm nepříjemného, že? :-) ) znamenají pro těhotenství jen to dobré. Takže když Ti bude špatně, bolej Tě prsa, záda, podbřišek... únava...tak jedině (pro miminko) dobře!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Prio - jo proto to tam dole furt píchá, kolikrát se skoro zkroutím :-N Já furt nevěděla proč.... jsem se toho docela bála.... =-) Kat - děkuji, děkuji, děkuji, je tam chlapeček :-D
Odpovědět
Profilova fotka
U mě taky kluk ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Prio - tak mi chybí jen to, že by mi bylo špatně... jinak záda, prsa, podbřišek (fest!).... No ale počkám se závěry až tak do pondělí.. třeba je to planý poplach, špatný test, cokoliv |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Sil: neboj...to je v pořádku!!! Bude to píchat skoro do třetího měsíce...ale je to naprosto normální. Nesmí to bolet (trvalá bolest nebo křeče), ale jinak buď v klídku a hlavně odpočívej!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Sil: ani nevíš jak se v Tobě vidím :-) já si ten první týden nakoupila asi 20 různých testů a téměř nevylézala ze záchoda :-D pořád jsem si říkala, co když je ten test špatnej ...a ona ta druhá čárka tam byla furt :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Prio - trvalá bolest to není. Taky asi vyzkouším všechny testy, co najdu :-N
Odpovědět
Profilova fotka
prio: Jé, to je škoda, že jsi se nepřihlásila. Já jsem ale ťunťa. Taky mě to mohlo napadnout, že jste to vy. Já měla zrovna plnou hlavu toho, jak nám to tam ten vítr poničil a na drátě protivného skoromanžela :-| kat: i podle toho Tvého odkazu holka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já věřím plně Kat odkazu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Rybka: jooo, to bylo strašný po tom větru :-( A ty máš na zámku někoho známého?
Odpovědět
Profilova fotka
boooože,barák vzhůru nohama kvůli zítřejší svatbě (žení se Emčův bratr)... řáděj tady.. něco mi to připomíná :-D já chci taky // :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Já taky, ale depka přijde až příští sobotu :-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei - nepřijde ani depka, ani Mrcha. Jsme se přece na sraz domluvily jasně, ne? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
aha, jako že bych ještě splnila plán? :-D :-D No, dělali jsme, co jsme mohli... :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?