Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Neboj! ;-) Dříve ženské strávily těhu na poli při těžké práci a pohoda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak jsem byla dneska dneska na testu, jestli nemam cukrovku a reknu vam, ze je to asi nejhorsi zazitek z tehu. Nejdriv vam vezmou krev, to je celkem v poho, pak ale dostanete pul litru nechutne sladkyho roztoku, ktery musite co nejrychleji vypit. :-S A to prosimpekne na prazdny zaludek. Jeste vam oznami, ze kdybyste to nahodou vyzvracely (coz celkem chapu), tak vam donesou dalsi :-S brrr
Odpovědět
Profilova fotka
myi: Tak to nezní příliš příjemně. Kdy budeš vědět výsledky?
Odpovědět
Profilova fotka
Mely by byt v pondeli, ale moje doktorka ma dovolenou, takze se je dozvim az 25.9. v poradne
Odpovědět
Profilova fotka
myi: Držím palce.
Odpovědět
Profilova fotka
rybka: diky, ale tohle by melo byt ok
Odpovědět
Profilova fotka
Myi - fůůůůj. Ale pro mimi spolknout i žábu 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Myi: já o tom slyšela, že je to pěknej hnus...někde Ti tu glukozu daj jen do vody, někde si můžeš přinést čas...což je prý stravitelnější! No ale přežít to musíme, že :-) Jak říká Sil...pro mimíska všechno :-) Rybka: vůbec se neboj, víš jak holky blbnou ještě před tím než to zjistí? A Tvoje tělo je na ten pohyb fakt zvyklý :-) To bude v pohodě, ale chápu Tě...já než viděla malýho / malou na UZV taky jsem šílela z toho jestli je všechno v pohodě! Sil, Marrei, Kat: ahhooooj:-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak v Brne je ten pripad, kdy ti to daji jen do vody...brrr
Odpovědět
Sil: nemůžu si vybírat jsme jen vyučená a ještě k tomu tak blbej obor :-| přadlena. To dělala i moje mamka, tak mě tam šoupla taky za komunistu to bylo dobrý povolání, teď v tom oboru práci už nenajdu a ani hledat nechci, protože to je ta nejblbější práce na svetě. Měla sem možnost si dodělat maturitu, ale nějak mi to nevyšlo a teď se mi do toho nechce :-| . Ale vadí mi, že když někam pošlu životopis ( pc ovládám docela dobře, umím anglicky, jsem komunikativní ) zavolají mi a řeknou, že nemám maturitu tak že mě nevezmou. Znám plno lidí v okolí, kteří maturitu mají, ale v hlavě nemají nic a neumí ani jeden světový jazyk a ještě k tomu IQ tykve. Je mi docela jedno co budu dělat, ale nemíním chodit na směny a dělat v sobotu a v neděli už vůbec ne.
Odpovědět
Profilova fotka
Livi - a co rekvalifikace placená úřadem práce? Třeba já si teď dělám modeláž nehtů (ne tedy kvůli práci, ale že chci), co něco takového? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Livi, moje máma si dodělávala maturitu v 35ti letech. A teď Michalův kolega v práci ji taky dělá, to mu je 22 a 5 let je ze školy pryč. Já bych ti radila si maturitu udělat, hodně věcí ti to ulehčí.... Ještě seš mladice, tak abys za 10 let nelitovala... :-( Držím pěsti!! ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Sil: mám kurs na kosmetičku, ale do podnikání nejdu, protože na to nemám peníze a tady v okolí takovou práci nenajdu. Byla sem brigádně u paní ve Vyškově když sem měla mateřskou. Ve Vyškově je 53 kosmetiček a ta paní to dělá od roku 1992 byla první kosmetička ve Vyškově a teď má velikou konkurenci a když má svoji klientelu. To máš pravdu to bych si mohla udělat. My se učily manikůru jen okrajově. A ta modeláž teď letí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Liv - no vidíš. Je to kurz manikúra/pedikúra/modeláž nehtů, takže uplatnění super. A myslím, že to má být v každém kosmetickém salonu... a když jich je tam 53.... tak pohoda klídek. Kurz trvá 2 měsíce ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sil: kde si ten kurz děláš? Já o tom přemýšlím taky, ale nevím teď s tím těhotenstvím :-( gelový nehty jsou v pohodě, ale ty druhý prej pěkně smrděj a to nevím jestli bych teď mohla :-(
Odpovědět
marrei: jenže já už si na to netroufám :-( jsem dlouho ze školy a nevím jestli bych to zvládla, protože toho je moc :-( s mladou furt po doktorech, teď mi dělají problémy tady ve školce, že malýho vodím brzo a to v 7 hodin tam chodí. A taky z finančních důvodů, protože mi vyjdeme tak akorát. Je nás 5 a z těch 22000kč co máme dohromady s Pavlem když všechno poplatíme zbyde nám 12000kč na celý měsíc a to na všechno.
Odpovědět
Profilova fotka
Livi - nevím, kam to máš blíž: http://www.firmy.cz/Remesla-a-sluzby/... Prio - v Bolce. Začla jsem teď o víkendu a končím na konci října. 12500 Kč. Smrdí akrylové, a ty já dělat nebudu. Ani nevím, jestli nám je budou ukazovat =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Prio - to je on: http://www.pwi.cz/manikura.htm
Odpovědět
Sil: já jsem na pracáku ve Vyškově
Odpovědět
Profilova fotka
Tak tam by mohli mít info, kdo třeba ve Vyškově ty rekvalifikace dělá, ne? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.urady-prace.info/detail.ph... co tohle?
Odpovědět
Sil: díky :-) se tu mějte musím něco dělat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Páá Livi a zase se ozvi ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kde jste kdo? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Brý ránko, nikdo nikde :-( halllooooo :-) Holčinky, tak máme restauračku zamluvenou. 27.9. od 15:00 pro 12-15 lidí v nekuřáckým salonku. Jsme včera byli s manžou v divadle se kulturně vyžít :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Na čem jste byli?
Odpovědět
Profilova fotka
Jistě pane ministře s Preisem v hlavní roli. Bylo to výborný!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,tak jsem tu,kontrola na gyndě dopadla dobře. Jen mám ještě takový malý doznívající zánět,prohlídla mě komplet a řekla,že jsem ve skvělé formě na to,abych se mohlá stát maminkou :-D vaječníky vypadají v pořádku,tvoří se nám "folík",tak že ted to podržíme jen OVU testy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Hoj holky, Kat - gartulace, tak šup na to ;-) :-p Prio - nechceš napsat ofiko pozvánku všem do IP? Třeba Macet sem skoro nechodí, Rejli taky ne..... tak aby to holky nepropásly. A dala bych tam odkaz na www na tu hospůdku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Prio - s mladým nebo starým Preisem. Kat - super, gratuluji! No já se na gyndu asi brzy taky vydám... x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?