Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, Dětenice super x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak tak,Dětenice jsou super... máme to tam kousek... a kamarádka se tam vdávala na zámku.. taky bomba... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kamarádka se tam taky vdávala. Teď čeká každým dnem miminko x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Myi: no už na tom pracuju :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kat: No tak to nebydlíš ode mě moc daleko (tedy nemyslím od Prahy,ale z mého rodného domova)...my to máme do Dětenic 16 km! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Prio: nooo,tak já to má trochu dál... je to tak hodina cesty... což je kousek pro mě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
My to máme do Dětenic taky tak 16 km :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kat: aha :-) no je fakt, že hodinka jízdy je někdy coby kamenem dohodil (kor tady v Praze při těch zácpách :-D ) Sil: měli jste tam nějáký program v těch Dětenicích (když jste tam byli) ? Kamarádku zavřeli do tý klece :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Prio - já tam byla vždy na rautech pro zákazníky, takže s kompletním programem a přetékajícím rautem a vše zadara... Náááádhera :-D Akorát mě chtěli upalovat jako čarodějnici :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda, tak holky jsem asi fakt těhu :-) Včera mi doktor nabral krev a teď mi to telefonicky potvrdil. Ale když jsem mu se vstupem do ordinace řekla, že podle testu jsem asi těhu, tak na mě koukal, že jsem se zbláznila, že pokud ano, tak to považuje za zázrak - prý mě předtím nechtěl děsit. Tak se zázrak stal. 25.9. jdu na ultrazvuk a do té doby ještě můžu do práce, ale pak okamžitě na neschopenku.
Odpovědět
Profilova fotka
Prio: dík za číslo, v IP máš moje ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Rybko - gratuluji k zázraku! :-) Já si na ten svůj hezky počkám 8-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
rybka: jj, čísílko už mám uložené :-) Tak to je super, že už to máš potvrzené od Dr. :-) Vidíš, že doktorům se nedá věřit :-) :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Rybka: taky se přidávám s gratulacemi ;-) a ať se daří moc dobře tobě i miminku.. Nooo taky čekám na zázrak... ;-) s tím mým jedním funkčním vaječníkem...
Odpovědět
Profilova fotka
Kat: já mám také jen jeden, neboj :-|
Odpovědět
Profilova fotka
No Rybka, za prvé milioooooonkrát gratuluju, a zadruhý jsem zvědavec, proč zázrak? =-) Kvůli tomu vaječníku? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Rybka: si můžeme podat ruce :-D tak mi ten zázrak pošli sem,dík :-D ty jsi brala doposud nějakou HA? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já zas čekám na neposkvrněné početí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám zase nerv z práce... furt tu někdo prudí s plánama.. bože,když nebudu do 31.12. těhu,dávám výpověď... nebo jdu marodit... ty nervy mě akorát ničí psychiku fakt.. a na to tady nikdo nebere ohled...
Odpovědět
Profilova fotka
rybka: tak ohromna gratulace. Pak ver nasi medicine. Hlavne, ze jsi ten pripad, kdy se stal zazrak. Desi me takova situace, kdy te honi od certa k dablu, jsi v poradku (i s drahou polovickou) a ono se nekolik let nedari a nedari. Moc ti to preji a drzim vsechny palecky, co mame. I na nohach... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno, tak dneska asi nebudu stíhat písat. Skončilo bezvládí a hned tuna práce,abych se prej nenudila ]-( ještě že zítra mám volno... jedu na gyndu... furt lepší gynda než být tady :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kat - no hlavně, aby to na gyndě dobře dopadlo, držím palečky! 8-)
Odpovědět
Ahooooooj holký, jak se máte všechny? Já jsem ještě doma bohužel :-| práci sem ještě nenašla :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Livi - ahoooj! Ráda Tě zase vidím! V jakém oboru hledáš práci?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Livi ;-) A ahoj ostatní :-D
Odpovědět
Profilova fotka
marrei: mám za sebou docela dost operací, takže tak. Teď se děsím, že poslední srpnový víkend jsem si střihla triatlon a pak následující týden 3x atletické závody. Chjo. A teď mi doktor tréninky a podobné radosti úplně zatrhl. Tak doufám, že jsem něco nezvorala. Jenže, kdo to mohl tušit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Rybko - neboj! Vždyť jsi trénovaná a Tvé tělo je na to zvyklé. To kdybych si triatlon střihla já, tak zemřu na trati i bez těhu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sil: Doufejme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sili - :-D :-D :-D :-D :-D koukám, že bysme dopadly po triatlonu stejně :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?