Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kat: jsi vic zasobena, nez ja... :-D :-D Ja mam spoustu veci popujcovanych. Jinak kdybych si mela vsechno kupovat, tak nevim, kde na to vezmu. Jen nemam chuvicky a premyslim, jestli ma vubec vyznam si je do 3+1 v panelaku porizovat
Odpovědět
Profilova fotka
Myi: to je jen zásluha Emčovi maminky.. bez ní bych neměla nic.. i když moje sestra má po dvou dětech taky plno věcí,které mi postupně dává... My chůvičky budeme potřebovat.. do baráku to je potřeba.. a my kolikrát sedíme do noci venku,když je krásně...
Odpovědět
Profilova fotka
kat: tak to bud rada, ze mas takovou tchyni. Ta moje je uplne uzasna. Vi, ze jsem na rizikovce, ze mam porad problemy. Bude to jeji prvni vnouce. Vubec ji to nezajima. Ani jednou se nezeptala, jak mi je a jestli je vsechno v poradku. Podle me ani nevi, ktery mesic se ma maly/a narodit
Odpovědět
Profilova fotka
Kat - téééda, tak to máš super! Myi - chjo s tou tchýní |-|
Odpovědět
Profilova fotka
njn, kdyz ona ma sve psy a vlastni synove ji nezajimaji. Teda az na jednoho. Ale to by bylo na dlouhy povidani a nechce se mi tak nejak brecet nebo se rozcilovat
Odpovědět
Profilova fotka
Myi: tak to mě mrzí.. ale třeba se to změní,až se vám mimísek narodí... jen se trochu obávám,že nám bude Emčova maminka dítko rozmazlovat... :-) bydlíme ve větším dvougeneračním domku (my nahoře,oni dole),tak že když bude potřeba (i když nebude třeba),bude furt chtít vozit,hlídat,apod. Výhoda to samozřejmě je,ale všeho moc škodí že :-N Sili má asi chuděra moc práce... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
kat: tak na rozmazlovani mame dedecka. Ten uz ma snad na mape zakresleny naplanovany prochazky s kocarkem. Museli jsme vybrat kocarek s velkymi nafukovacimi koly a s vynikajicim odpruzenim, aby byl do terenu. Ja jedu koupit tu postylku. Zase se ukazu
Odpovědět
Profilova fotka
Kat - mám, pročpak? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Sili - no že si s námi nemůžeš více písat :-(
Odpovědět
Profilova fotka
To je fakt, píšu jen stručeně, krátce, úderně ;-( Ale snažím se dočítat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Čusík holky, tak jsme po odběrech a teď náš čeká týden nervů :-( Včera jsem v novinách četla, že se počet postižených dětí téměř zdvojnásobil...každé 30té dítě má nějakou vadu. To mi teda na klidu moc nepřidá! Čísla jsem si uložila...tak kdyby cokoliv, volejte, pište :-) klidně i v noci :-) :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Prio: je fakt,že těch rizikových faktorů je ted kolem nás plno... ale ty musíš ten týden přežít v poklidu a bez nervíků,aby miminko se nestresovalo s tebou... já vím,že se to lehce říká... ale hlavu vzhůru ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Kat: já si to říkám taky...přesně tak jak to píšeš, ale ono to moc dobře nejde. Dneska mám ještě k tomu nějakou brekavou, tak mám pořád orosený očička. Ale je fakt, že ve větší míře jsou rizikovým faktorem starší maminky, což já s mýma 25 rokama snad nejsem..ale i tak...prostě mám strach, ale to mají uričtě všechny maminky, takže jak říkáš...hlavu vzhůru :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Prio - teď jsi mě tedy uklidnila :-( Co je starší maminka? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sil: v novinách to bylo definováno jako 30 let a výš...ale hraje v tom roli ještě mnohem víc faktorů. Neboj, u Tebe bude jistě všechno v nejlepším pořádku!
Odpovědět
Profilova fotka
Prio - uááááááááááááááááááá 30 let a výš..... jsem v pr... :-N :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak postylka uz je doma!!! Tedy u Lade v aute. Do myho by se nevlezla
Odpovědět
Profilova fotka
prio: bud v klidu. Miminku tvuj stres nesvedci. Zkus se co nejvic zamestnat, aby jsi na to nemyslela.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky,já jsem zvědavá,jestli já budu mít zdravé mimi... léčím se s poruchou imunity (laicky řečeno,chytnu co můžu), kardiak, ucpávání cév ( podědila jsem od maminky-díky mami :-D ) ... věk 27...
Odpovědět
Profilova fotka
jejda holky neblaznete. Takovy cerny myslenky se mi vubec nelibi. Vsechny budeme mit zdrave miminko ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Myi - neblázním, omládnout stejně neumím :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Myi: hned jsem klidnější :-D :-D :-D Kat: neboj :-) to by na zdraví mimíska nemělo mít vliv! Horší by byli nějáké vývojové vady v rodině ... ale budeš se muset hodně hlídat! Rozhodně ne mezi lidma, když jsi na ty bacily tak náchylná!!! Především v prvních třech měsících je to hodně důležité!!! A dost o tom :-) Jsem se teď domluvila s kamarádkou, že se o víkendu zajedeme podívat do starověké vesnice do Botanicusu v Ostré. Zkusím si udělat svíčku, hrneček nebo mýdlo...bude sranda :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Prio - kde to je? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Božííííííčku, vy zas prndáte!!!!!! :-D Jdu vás dočíst...
Odpovědět
Profilova fotka
U Lysé nad Labem...ty jsi o tom nikdy neslyšela? wéwéwé.botanicus.cz - sekce historické centrum. Já tam nikdy nebyla, ale slyšela jsem, že je to tam moc hezký :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Prio: já počítám,že mě nechají hned doma... dělám se smradlavýma penězma a lidí sem přijde denně min. 250 :-) ale jak jsem slyšela,jsou na to už připravený,že budu hned doma a náhradu si zajistili rychle..
Odpovědět
Profilova fotka
Že bych si udělala výlet... Jdu na mapu, kde že to je :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sil: a byli jste už v Dětenicích? V tý středověký krčmě? To je zážitek.... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kat: tak aspoň že tak...já nahlásila, že tu budu do listopadu a vzhledem k tomu, že budu zaučovat dvě holky by mě tu nejradši měli ještě v lednu. Ale prdím na ně...30.11. finito kapito a udělám si zimní prázdniny taaaak :-D
Odpovědět
Profilova fotka
prio: tak to si ale urcite porid domu internet!!!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?