Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Fíha,nás bude :-) Si musím zjistit ten spoj.. tady jezdí autobus jen ve středu a v dubnu :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem klidně pro druhou hodinu, to z Brna vyjedem kolem jedenácté, to je pro mě OK. Ale záleží taky na Myi a hlavně Majky, která to má ještě dál.... teď je na dovči... já bych to ale zamluvila, pak se to dá posunout, že jo...
Odpovědět
Profilova fotka
Jen nakukuju. Ja bych to nechala na majky, ta to ma nejdal. marrei: auticko asi nebude, manzel bude muset to svoje dat do servisu, tak uvidime, jak to dopadne. Ale z Brna mame spoj snad kazdou hodinu
Odpovědět
Profilova fotka
jj, z Brna v pohodě, za 2,5 hoďky jsme v Praze ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mám super spoj... odjezd od nás v 10:52 a v Praglu bych měla být v 13:20 ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kat: a kam v Praze dorazíš? Dobrá...já zamluvím restauračku od dvou...s tím, že se nějak (max. do čtyř) prostě sejdeme! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Myi, koukala jsem na Student Agency odjezd v 11:00, ve 13:30 bysme byli na Florenci... ale počkáme na Majky, jestlki pojede s náma z Brna, nebo jestli od nich jezdí nějakej přímej spoj...
Odpovědět
Profilova fotka
Prio: mě to vyhodí na Černým mostě...
Odpovědět
Profilova fotka
Kat: tak z Čerňáku metrem na Palmovku, na Palmovce výstup směr Tram Žižkov a tramvají č. 10 nebo 19. Druhá zastávka (Biskupcova) výstup...a tam už Tě budu čekat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Prio: budu vypadat jak idiot s tou buzolou v ruce :-D :-D :-D ještě že mám na tebe číslo :-D Píšu si to do poznámek v mobilu ;-) Díky
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei: to by byla paráda!!! To bychom se tak nějak všichni kolem druhý slezly u mě. Dáte si batožiny do bytu a vyrazíme do restauračky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
marrei: souhlasim, jmenuji te vedouci zajezdu z Brna :-D prio: asi by pak bylo nejlepsi, aby jsi dala cislo vsem :-N Myslim ze buzovlu a mapu budeme mit vsechny
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahojík holčiny o srazíku vím,lae nevím zda to vyjde :-( ten víkend slaví náš známý 50 let ale ještě jsme nebyli pozvaní,takže asi nepojedem..pokud ne na sraz dorazím,mám to kousek :-D akorát nevím kde je Žižkov a jak se tam z Dejvic dostat??? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Murynka: Žižkov je kousek od Vinohrad :-) Pokud pojedeš z Dejvický pak doporučuju metrem na Floru a odtud tram č. 10,16 do zástavky Biskupcova :-) Myi: číslo vám všem určitě pošlu do IP :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Prio: teda ty seš ale navigace,klobouk dolů ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ještě že tak jinak bych tam nedojela :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Bože můj! Koukám, že na sklo přicucnu navigaci a pojedu :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Koukám že nám z Florence jede bus 133 přímo na Biskupcovu, akorát nevim, kde to u té Florence stojí :-N Najdu metro a najdu šaliny u té Delvity, ale busy nevim...
Odpovědět
Profilova fotka
Kat: děkuji :-N :-N :-N Marrei: ten bus 133 jezdí jakoby od Mc Donalda. Když si stoupneš zády k té Delvitě tak musíš jít jakoby doleva (jakoby směrem do centra). Přejdeš tu hlavní silnici (semafory) a hned jak ji přejdeš dáš se doleva a tam už uvidíš zastávku. Je to před Mc Donaldem...to najdeš a když ne, tak mi zavoláš a já Tě navedu, ju? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
OK Prio, tak pokud nezabere ta buzola a orientace podle mravenišť a lišejníků, tak určo cinknem ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holčiny, rozeslala jsem vám do IP moje tel. číslo...pokud jsem na někoho zapomněla...předem se omlouvám a ráda to napravím (kdyžtak napište). Mějte se...já letím dom...páááááá
Odpovědět
Profilova fotka
koukam, ze je prio docela vykonna GPS :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Brý ránko, jak pak se máme při středě? :-) V pátek jdu na gyndu (kontrola po nemoci),tak snad to bude všechno v pohodě ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Bry rano, my se mame pri strede krasne. Vcera jsme koupili perinku do postylky a kabatek pro mimi. Dneska si jedeme pro postylku. Drzime ti palce, aby vsechno dopadlo dobre. My zitra jdeme na O-GTT test, jestli nemame cukrovku
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno všem. Myi - jééé, to jsou krásné nákupy x-) Kat - neboj, bude! ;-) Prio - jdu odpovídat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, jak normalne nakupovani nemusim (kdyz nejsem na neschopence, pracuju v obchode - tak asi proto), tak tohle me bavi. Par vecicek mam i z MMB. Daji se tam najit opravdu pekny kousky za pekny penizky
Odpovědět
Profilova fotka
Myi - už se těším, až budu jednou nakupovat i já x-) Zatím si to budu prožívat s Tebou 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
sili: dobra dobra. Ja to mozna jeste dneska zase nafotim a hodim do albicka..Mimochodem, uz mame i kolotoc a asi budu muset koupit jeste jeden. Lada si ho porad pousti :-D , tak mu ho necham a prckovi koupim novy
Odpovědět
Profilova fotka
Jo jeste jsem zapomnela, ze mi mamina vcera ukazala zimni fusak. Sila ho sama, kdyz jsem byla mimco ja. Ma kozisek z pravyho beranka a je proste kouzelny.
Odpovědět
Profilova fotka
Myisiska: Láďa se vrací do svých dětských let :-D Za nás takový věci nebyly,tak si to užívá zpětně :-D Já jsem včera zrovna kontrolovala výbavičku pro miminko,které samozřejmě nečekáme,ale aktivní paní Máma už má naplněné tři skříně věcí od 0-5 let :-D Plno věcí vypadá jako nové... nenošené... ona totiž Emčova sestřenice žije v USA a vždycky,když tam jsou slevy,tak něco pošle. Před rokem poslala pro mimi odpočívací lehátko,které může i jemně vibrovat a dá se tam zvolit i muzika,přidělat kolotoč... pak máme od ní z Chicca (nebo jak se to píše) tu přenosnou sedačku do auta,takové to "vajíčko"... ohřívačky na flašky,chůvičky mám od ségry.. tři postýlky.. kočárek na balkon.. jen potřebuju to dítě akorát :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?