Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
marrei: jj, ja byla vcera kvuli tomu na kosmetice :-D Ale nejsem si jista, jestli to pomohlo :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Myi - no u mě by zabralo začít odzadu nanovo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Noo tak já se pokusím s tou mojí "imidž" taky něco udělat.. teda pochybuju,zda mi to k něčemu bude :-) jak neberu HA,tak mám ksicht jako nějakej puberťák.. já se teda taky objednám na stříhačku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám teď v těhu problém s pletí. Týden ji mám dokonalou (naštěstí to vyšlo na svatbu) a týden ji mám jak farmu na všelijaké pupínky a boláky.
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem tady takýýýý. Jsem včera přišla domů, zalehla do postele v sedm a spala až do rána. Jsem ten spací tachometr dneska nějak přetočila :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ženský proboha...kadeřník, kosmetička, manikérka, pedikérka...to jste mi neřekly, že chystáte nějakou přehlídku :-D :-D :-D No já mám po tý svatbě 5cm odrosty...sakra se budu muset taky u té mé kaderničky zastavit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Překecaly jste mě a jsem objednaná ke kadeřníkovi. prio: užívej spánku, dokud můžeš. Ja už chodím v noci tak 3x-4x na záchod a to nemluvím o tom, že mám pořád pocit žízně. Láhev vody u postele kolikrát nestačí
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já už se taky objednala...příští úterý jdu na stříhání a o víkendu na to hodím nějakou barvu. Myi: já chodím na záchod tak 5x za noc :-) to mě na to štve ze všeho nejvíc, když zaberu, tak už zase cestuju. Na zpáteční cestě vypiju 1/2 vody (ukrunej pocit žízně přesně jak píšeš) a za hodinu cestuju znovu :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Hlavně si napucujte prstýnky, hodlám udělat umělecký hromadný foto našich ruček ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
prio: jo, takže víš, o čem mluvím. Někdy je to vážně k vzteku. A když zrovna nelítám na záchod, tak prcek kope za první ligu. Už jsem zjistila, že trénink má vždycky od 19-21hod, ale ty zápasy jsou tak nepravidelně, že se to dá těžko odhadnout. Včera byl nějaký fotbalový maraton přes celou noc. Usnul až ráno v 7
Odpovědět
myssinka, tak to ty děti jsou asi všechny stejný...mě se probouzí také večer když zalehnu a přes noc citím jak se tam měle, takže neklidný spánek, a pak mě probudí okolo 5 a přestane kopat jakmile zazvoní v 6 budík... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
rejli: tak me nastesti budik nezvoni. Obcas jeste usnu tak na hodinku, ale to se povede malokdy. Takze lezu s postele s manzou kolem te seste taky
Odpovědět
Článek se načítá
myis: tak to máš dobrý, mě ten protivnej zvuk budí každé ráno...bo manža vsátá až později, ale ještě 2 mesíce a pak už také vyspávat, kdy nastupuješ na MT?
Odpovědět
Profilova fotka
rejli: nad tim jsem zatim nepremyslela. Vzhledem k tomu, ze mam neschopenku, tak uz vlastne na materske jsem. Asi bych se o to ale mela zajimat, co?
Odpovědět
Profilova fotka
tak děvčátka, zjistila jsem si i spojení na srazík....ze zličína metrem na náměstí republiky a odtud busem č. 133 ;-) doufam, že nesednu do busu, kterej pojede na druhou stranu :-D
Odpovědět
myis: ahaa tak to já nevim ze jsi na neschopence, ale bud v klidu, na MT se nastupuje cca nejdřív 8, nejpozději 6týdnu před termínem.
Odpovědět
Profilova fotka
rejli: jj, mam rizikovku. Díky za info, tak nějak jsem si říkala, že to bude
Odpovědět
Profilova fotka
hmm, tak jsem našla jednodušší cestu, z florence tím busem 133, je to míň komplikovaný :-D :-D se tu mějte, musim jít do práce, papa
Odpovědět
Profilova fotka
Micha: no ty jsi úžasná :-) Ten autobus z Florence (č. 133) nejezdí z autobusovýho nádraží, ale jakoby od Mc Donalda. Jinak k nám jezdí tramvaj č. 9,10,16,19 - výstup Biskupcova. Dneska chci zamluvit restauračku. Děvčata vede někdo evidenci kolik nás vlastně bude?
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a ještě...je některá z vás kuřačka? Já jen pro nás těhu...jestli nezamluvit rovnou nekuřáckej salonek. I když ono v tom velkým sále nikdy není moc nahuleno...
Odpovědět
Profilova fotka
No nic dámy, já musím končit. Mějte se krásně. Ještě sem přes den nakouknu. Papa
Odpovědět
Profilova fotka
Ááááá nestíhám dočítat,jste se mi nějak rozjely holky ;-) Rozhodně jsem pro,zamluvit nekuřácký salonek.... ;-) Píšu si ty tramvaje.... pro jistotu. Já se po tom nějak ještě nepídila :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Kat: dej mi pak vědět v kolik a kam do Prahy dorazíš a já Ti spojení zjistím...a komukoliv jinému samozřejmě taky
Odpovědět
Profilova fotka
A předpokládaný začátek našeho srazu je v kolik? Já do tý Prahy pojedu asi tejden z těch našich vesnic :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No to se musíme dohodnout, ale viděla bych to tak na čtvrtou? To ať si určí holky - moravandy :-) Ty to maj nejdál...
Odpovědět
prior ty jsi taky těhu??? =-) mě to nějak všechno uniká :(
Odpovědět
Profilova fotka
rej: ano, ano :-) zjistili jsme to tři týdny před svatbou. Jsem ve čtvrtém měsíci x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Prio - tak podle mých análů by měly jet: já, Myi, Sili, Majky, Kat, Rybka, Rejli, Micha, Macet a Murynka. + ty :-D Takže 11 bab :-D A jsem rozhodně PRO nekuřáckej salonek. A za moravandy - je mi to jedno, kdy bude srazík, ale klidně bych to dala dřív ;-) Budem kecat jak kulometná rota :-D , tak ať stihnem všechno probrat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei: super...zamluvím nekuřáckej salonek pro 11 lidí a kdyby chtěl někdo náhodou kouřit, tak ho vyšoupneme před restauračku :-D :-D :-D No a ten čas...tak já nevím...ve dvě?
Odpovědět
Profilova fotka
Mrk z práce .... rozhodně nekuřácký. Za prvé nekouřím a za druhé naše těhule :-D Čtvrtá, pátá pohoda 8-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?