Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jéééé, Rybko....... jak já Ti zááávidím! Ale kráááásně :-D Moc blahopřeji!
Odpovědět
Profilova fotka
No a teď až dorazí Mrcha, tak budu mít depku určitě |-| :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Prio: tak to jsem na té Kačině v ten pátek klidně mohla být já. A určitě jsem šíleně stresovala a byla naprosto nemožná, jelikož se nám začala hroutit svatba v parku - po té vichřici. Takže na mě byl asi strašný pohled :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Kat, Sili - já vím že je to težký udělat, ale plašit po 2 neplatných pokusech je blbost... Je pravda, že já jsem klidnější, protože vím, na čem s Michalem jsme a vím, že když to nevychází, je to tím spermiogramem... možná bych zkusila manžílky na tohle ukecat, určo budou v pohodě a vy pak taky ;-) Ale podobný nálady mám občas taky, takže nemám co radit :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
rybka: no supéééééérrrr :-) Ježiš já mám radost!!! GRATULUJU MOC MOC MOC !!!!! :-) x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
sil: děkuju, také nejsem nejmladší a měla jsem dost hnusné zdravotní problémy před pár lety. Myslím, že mi doktoři nedávali moc šancí, že to půjde normálně - a ono hned napoprvé ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei - já neplaším, jsem smířená s krutým osudem :-D :-D :-D Mně to spíš vždycky nasr.... páč si za to můžeme sami :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Rybi - suprrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!!! :-) :-) Gratuluju k pulečkovi, a zítra dej určo vědět!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
rybka: gratuluju mooooc. Rodicum jsme to rekli prakticky hned. Zbyle rodine az nekdy pred svatbou (cca 3mesic). Kdyz jsme to rikali nasim, tak jsme si neuvedomili, ze je 1.4. Dlouho jsme je museli premlouvat, ze si nedelame srandu. Nakonec jsem rezignovala a sla do lekarny pro tehu test, abych je presvedcila. Byla to vazne prd..
Odpovědět
Profilova fotka
Myi: ty spacák nesháněj! Mám pro Tebe peřinu :-) a vám ostatním nabízím dvě přikrývky z dutého vlákna i s polštářema! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
myi: Já se trochu bojím, že kdyby to nevyšlo, tak aby se rodiče ještě moc netěšili. :-| Doufám ale, že plaším zbytečně.
Odpovědět
Profilova fotka
rybka: ja mela pak ze zacatku problemy. Krvacela jsem. A musim uznat, ze me mamka hooodne podrzela. prio: jsi uzasna, dekuji
Odpovědět
Článek se načítá
rybka: gratulace a vítej
Odpovědět
....mezi těhulema, u nás to bylo hned, všichni veděli kdy jdu na umělko, ale jinak bych to asi rodině řekla až okolo toko 3 měsíce když je největší riziko za tebou :-) ale nekdo to na tobě muže poznat i tak ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, díky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já bych to asi řekla rodině po 1. prohlídce u DR..... jestli je to fakt OK, vše v pořádku, mimčo tam kde má být.... hned bych to řekla jen Michalovi ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak se tu mějte, já musim letět do práce ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Hele: Kytka: http://img.blesk.cz/img/1/gallery/220... My: http://www.beremese.cz/album/view.php... Kravata: http://img.blesk.cz/img/1/gallery/220... My: http://www.beremese.cz/album/view.php... Nastupovala jsem na 3 oříšky ...... zpívané Ivetou .... Ještě, že už máme po svatbě! :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sil: Tobě to slušelo víc.
Odpovědět
Profilova fotka
Rybko - no viď! :-D :-D :-D A kdo je tady celebrita, od které se kopíruje je také doufám jasně vidět :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tyyyy vogo Sili, to je mazec, ta tě normálně okopírovala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei - ji zažaluju a bude :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nestíhááááám.... Rybka: moc moc moc tleskám a gratuluju k // ;-) Závidím.... :-N Jináč pokud bych já byla těhu,tak to řeknu rodině až déle.. mám zdrav.problémy,tak radši vyčkám.. ale to se mi to plácá,když nic nenosím :-D pak radostí puknu a dám to hned do místní kabelovky :-D :-D :-D Prio: mě stačí napřikrytí ta předložka z koupelny,kterou jsem si už domluvila :-D Přinejhorším vezmu spacák... :-D Sili: vyškrábej jí oči :-D takovej copyright :-D
Odpovědět
rybka gratuluju k // x-) at pěkně rostete
Odpovědět
Profilova fotka
Kat - taky bych pak radši počkala, ale to bych si musela asi zašít hubu a svázat ruce :-x :-x :-x
Odpovědět
Profilova fotka
rybka: no já to manžílkovi řekla prakticky hned a našim jsme to řekli po první prohlídce u gynekologa, kde nám potrvdil, že těhotenství není mimoděložní a miminku tluče srdíčko.
Odpovědět
Profilova fotka
Haloooooooooooooo je tu někdoooooooooooooo :-D Přeji dobrý den :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jáááááá jsem tu Teké přeji krásný den
Odpovědět
Profilova fotka
Jááááá jsem tu takýýýýýý!!!! :-D :-D :-D Ahoj holky ;-) Srazík se nám blíží, tak jsem si kvůli vám zařídila kadeřnici a nehtařku, aby se na mě dalo dívat :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holčinky, já tu jsem, ale makám jak divá :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?