Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
marrei: neboj, taky se dockas. Ja uz se zacinam dostavat do faze, kdy si preju uz porod. Vim ze je jeste moc brzy, ale kdyby sel tak posunout cas na ten prosinec, tak bych se vubec nezlobila. Zacaly me bolet zada. Kolikrat jsem se nemohla ani pohnout...Nejkrasnejsi obdobi tehotenstvi je uz proste v nenavratnu...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj děvčátka, taky jsme měli perný víkend.. tak trochu i komplikovanej.. v sobotu večer ve 22hod. jsem musela volat záchranku paní mámě,udělalo se ji zle od srdce - trpí na to... naštěstí to infarkt nebyl,ufff :-) ještě že jsem byla doma.. Emča byl na rozlučce se svobodou svého bratra... taky si to pochvaloval,domluvili mu striptérku :-D včera přijela nevěsta a když se to dozvěděla,tak řádila jak černá ruka... nechápu ji... zbytečný extempóre.. málem sešlo ze svatby,kterou mají 13.9. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
myi: to já neodmítám...to určitě ne. Jen se prostě bojím...a kdyby něco zjistili, tak půjdu i na tu plodovku, to jsem rozhodnutá! Tak to jsem ráda, že nejsem sama, kdo má mimi menší než se to počítá :-) jsem měla strach, jestli je to normální...
Odpovědět
Profilova fotka
prio: je to naprosto normalni. Kolegyne z prace je taky tehotna. Nejdriv mela termin 19.12., pak 1.1. a naposledy ji rekli 26.12. A pak se v tom vyznej kat: uplne mi zamrazilo, ale hlavne, ze je maminka v poradku. Moje svagrova svemu nastavajicimu (ted uz manzelovi) rozlucku se svobodou zatrhla uplne. Bala se, ze by mu kluci domluvili taky stripterku...
Odpovědět
Ahoj holky, tak i sem zase jednou napišu, jak je? nějak jsem uuuplně ztratila přehled. co je nového? jak rostou pupky? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kat - nevěsta bude nějaká vadná, ne? :-N To by mě vůbec nevadilo, jen ať se vyřádní, NAPOSLED ]-( ]-( ]-( :-D :-D Rajli - ahoooooj :-D :-D můj pupek kyne, ale ne z těhotenství :-( Jak jsi na tom ty? Kdy bude prcek? x-) Teď jsem se vrátila ze Sparu, byla jsem s kolegyní kupovat dárek tomu našemu kolegovi - nějaký bodíčka atd. pro malýho, no vyloženě jsem se vyžívala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Rej: ahoooj...no pupky rostou, zvláště po tomhle víkendu se mi zdá, že mě nějak přefoukli :-) :-D :-D :-D Co u Tebe? Dorazíš na sraz? Kat: teda ve mě taky uplně hrklo..ještě že to dopadlo takhle!!! Já mám tchána, kterej má epileptický záchvaty a vždycky když ho to chytne, jsem rozhozená tak 14 dní. Takže se umím docela vžít do Tvé kůže. No a s tou striptérkou...nooo já mám štěstí v tom, že David nemá tak kreativní kamarády, ale řádila bych asi taky...i když asi bych to pochopila. Myi: už jsem to volala manžílkovi, že jsme v pořádku, že je to normální. Jooo holka, donosit se to musí. :-) Marrei: no tak to se nedivím, že se paní na vrátnici museli za břicha popadat, ale co...když za to platíte už takový peníze, tak kdyby jsi to chtěla ukázat celýmu světu, museli by držet pusu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hele Marrei: tak to si vyřídíme :-D :-D :-D řádila bych taky = JSEM VADNÁ!!! ]-( ]-( :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
prio: uvidime, co budes za par tydnu rikat ty :-D
Odpovědět
Prior: on je sraz to nevím kdy kde???? já jsem uspěšně v polovině 6mesice, prcek roste a termín je 2.1. ale bude plánovanej císar tak typuju že týden před termínem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Prio - :-D :-D :-p Mě by to nevadilo. Já bych klidně k třicetinám zaplatila Michalovi satriptérku, to mi fakt neva. Protože budu mít nad ní vždycky navrch - i kdyby to byla kozatá blondýna, tak JÁ jsem ta, kterou si Michal vybral za ženu, JÁ jsem prostě vyhrála nad všema, tak co ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné poledne, dámy 8-) Tak kde je Rybka s testem? ]-( :-D Já ne/čekám Mrchu ve středu, tak jsem zvědavá. Ale bohužel i pesimistická, takže hodím s manžílkem řeč na téma budoucí pokolení.... O víkendu jsem začala tu rekvalifikaci na modeláž nehtů, manikúru a pedikúru, takže zase se něco děje :-D Těhulky za mě pohlaďte bříška a netěhulky budoucí bříška :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Rybka nás napíná... já čekala,že tu ráno od ní bude zpráva ;-) Sili: tfuj tfuj tfuj,ať to dopadne už konečně... já z toho byla posledně taky nějaká špatná,brečela jsem,s nikým jsem nemluvila.. navíc jsem zjistila,že manželova EX porodila 31.8. holku,byla vyfocená v regionálních novinách.. tak jsem o to řvala víc.. jsem nána :-N :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Rej: 27.9. v Praze na Žižkově. Ty o tom vážně nevíš? No tak doufám, že dorazíš!!! Holky se vlečou až z Moravy..to jim nemůžeš udělat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei: já jsem docela žárlivá, takže by mi to asi vadilo...i když nikdy jsem to nezažila, tak nevím. Třeba bych se tomu zasmála :-) jj, Rybka zkouší naše nervy :-) Sil: ahooj, tak ve středu budeme držet pěsti (a že jich teď máme :-D :-D :-D ) jooo a hladím, hladím :-)
Odpovědět
prior: no fakt já jsem vás nedočítala a přes leto jsem nahlídla tak 2x...a do IP mi nikdo nic neposlal :-( :-) tak už to mám napsané v kalendáří ale ještě nevím kde přesně a v kolik :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kat - od pátka jsem vnitřně přesvědčena, že prd, takže už se smiřuju.... Musíme holt zvýšit frekvenci snažení, o ničem jiném to není. A to mě na tom asi nejvíc štve. Ze soboty na neděli jsem měla děsný sny, zdálo se mi, že se děsně hádám s neteří (no comment, v životě se s ní nedohodnu ani v reálu) a manžílkovi vyčítám, že není mimi. No myslela jsem na to celý den. Hnusný sen ]-( No počkám na Mrchu a už mám velké plány. Budu chodit cvičit, naučím se dělat nehty, Femibion už je jako "náplast" doma, sehnala jsem kontryhel v sáčcích (jupíííí, nesnáším ten sypaný), tak Mrcho pojď ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
Rybka má dneska testovat??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sili: taky hladim jak vztekla.... Kdyz mel rozlucku Lada, tak ho kluci dovlekli ke stripbaru. Dal ho nedosoukali ani parem volu. Ale ja mam stejny nazor jako Marrei
Odpovědět
Profilova fotka
Prio - jestli bude co, tak testit budu stejně až v pátek, nesnáším dobře pohled na jednu / :-p A když se mi dvě neukážou ani na Marii, která neposkvrněně počala, tak kdy jindy? :-D :-D :-D
Odpovědět
myiiska: kdy máš ten termín? už nepamatuju :-) muj pupík má dle starého kalednáře svátek :-D :-D tak sil držím palce.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji za držení palečků. Však ona si to příroda rozhodne. Já si počkám, já mám času dost..... sakra ]-( :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sili: my jsme se doma s Emčou taky pohádali.. a to jen kvůli mně.. že jsem dělala zbytečný stresy.. nemluvila jsem,dostalal jsem to a on mi pak nervně na mě spustil,že jestli teda chci,tak na vyšetření půjde... šla jsem se mu pak omluvit,prostě mi ruply nervy.. uklidňoval mě,že není přece všem dnům konec.. že nemůžu mít všechno hned a navíc,jsem marodila.. měl pravdu od začátku až dokonce... |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Kat - to to je horší než můj sen! Ach jo, nervy holt někdy rupnou, viď |-| Já se vždy dlouho držím a pak jsem jak papiňák..... Ale o tomhle si musíme s Honzím promluvit, to nemůžu dusit, nebylo by to dobré. Možná dnes večer by to šlo..... No uvidím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Rej: srazík bude na Žižkově...wéwéwé.restaurantkabinet.cz a hodinu ještě upřesním...ale asi něco kolem pátý bych to viděla. Kat: já to asi dovedu pochopit co prožíváš, ale to je přesně to co se dělat nemá...vždyť jsi mladá, když to bude tenhle měsíc nebo za půl roku o nic nejde. Nemá cenu kvůli tomu plakat, stresovat sebe i okolí...prostě jak píše Sil...příroda je mocná, ona Tě v tom nenechá, neboj ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sili: tak já přeju hodně síly do rozhovoru,není to vždycky lehké... a pak dej vědět,jak to dopadlo ;-) my jsme se domluvili,že prostě kdyby se do roka nepovedlo mimi,že pak to začneme řešit s doktory... já jedu na kontrolu v pátek a pak ještě jednou za 14 dní.. ted v pátek mi mají kouknout na folikul,jestli tam je ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kat - já jen chci, aby věděl, co mě trápí, na co myslím a abychom se také dohodli, kolik dáme času přírodě a jak jí pomůžeme. Bohužel mi není 25, takže tak půl roku a pak bychom měli začít mluvit s dr.... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, tak se mnou počítejte na srazíku, manža má taky 27/9 nějaký mecheche s lidma z práce, mám dojem že řikal v Berouně nebo kde, tak by mě tam mohl za váma hodit (teda jestli pojede autem). Jinak u nás nic novýho, mimčo už zkoušíme,teda zkusili jsme to teď jednou, zrovna jsem měla ovulku, ale od té doby je mi nějak zle, furt pobolívá břicho, hlava a přidaly se k tomu i záda...fakt děsná bolest...navíc se mi dělá opět špatně při cestování autem i mhd :-( no prostě je to naprd ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak tam byly 2 čárky :-) Sice jsem to čekala, že tam asi budou, ale stejně jsem byla překvapená a strašně jsem ráda, teda jsme rádi ;-) Zítra jedu k doktorovi, aby mi to potvrdil, tak držte palce. A hlavně se teď bojím, ať je všechno v pořádku. Holky, kdy jste to řekli doma, rodičům?
Odpovědět
Profilova fotka
jo holky, k tomu sraziku...Nejak se nam vyparil spacak. Nemate nektera dva?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?