Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
brý ránko :-) já mám časík na povídání tak do 12. Pak přijdou šéfíci :-( Majky má myslím už dneska odlet do Egypta...tak nevím jestli se tu dneska vůbec objeví :-(
Odpovědět
Profilova fotka
hoj holky, Majky říkala že na skok nakoukne ;-) Včera byla OVU jak blááááááázen, testovací proužek 100x silnější než kontrolní, tak uvidíme x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei: nenechej nic náhodě :-D :-D :-D x-)
Odpovědět
Profilova fotka
neboj, nenechali jsme a dneska taky nenecháme :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei: tak to budu držet palečky... moc moc moc... my na OVU ted čekáme.. :-( už aby to bylo... :-N Prio: jak je ??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kat: dneska je mi fajn :-) děkuju za optání, včera jsem uklízela trochu víc než jsem měla a večer už mě pěkně bolelo břicho...ale do rána se to srovnalo. Dneska ještě musím dotřídit nějáký věci ze skříně co jsem nestihla včera, dát do krabičky ty svatební věci a budu odpočívat. Manžílek je dneska na stavbě ... přijedou nám zaměřovat okna...tak si uvařím něco dobrého, zalehnu k televizi a spokojeně usnu. Zítra jedeme na oslavu neteřinky a v neděli asi nějakej zámek, když má být tak hezky :-) Už se těším!!! Co vy a víkend?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky děvčátka, vůbec mě to dnes za vámi nechtělo pustit, od rána !!! ]-( Chci se s vámi rozloučit, odjíždíme do toho Egypta, tak se tu mějte bájově. Papa berušky moje. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majky, vy se mějte taky moc krásně. Užijte si to tam jak nejvíce to jde :-) Na srazu budeš vyprávět x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majky pááááá x-) x-) Prio víkend bude celkem akční, v sobotu máme den otevř. dveří na stavbě, tak tam jdeme jak Hujeři, půlka mý rodiny to chce vidět :-D Pak se jde k máti na oběd + bude se přát manžílkovi, příští týden má narozky. A v neděli dojede švagrová s rodinou na jakýsi závody na in-linech, tak budeme hlídat jejich 1,5 letou dceru 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
U nás bude víkend takovej hektiš.. dneska přijede k nám návštěva,večer jdeme na nějakou pařenici s bigbošem,pívem,apod. Zítra ráno mají kluci hasičskou soutěž tady,tak že bude sranda,jelikož si udělali tým mužů,kteří s "dobrovolným hašením" skončili cca před 5-10 lety. Jsem se ptala Emília,co tam bude dělat,když neumí běhat :-D se naštval :-D :-D ... po hasičských závodech jdou chlapi na "rozlučku se svobodou",jelikož se žení Emíliův bratr příští sobotu. A já budu mít sobotu pro sebe... ;-) v neděli jdu do posilovny se ségrou,musím něco dělat nebo tady vykynu....
Odpovědět
Profilova fotka
marrei: Hujerovi :-D :-D :-D to si umím dost dobře představit :-D Když jsem promovala, pozvala jsem všechny možný příbuzný...no bylo nás asi 20 :-) Ještě k tomu všichni z vesnice a promoce byla na pražským magistrátu, takže už jen to bylo pozdvižení :-) Hujerovi hadr! :-) Kat: já mám ráda hasičské soutěže neprofesionálů:-) vždycky jsem se u toho výborně pobavila :-D :-D :-D a s Emčou musí být legrace :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Hezké páteční odpoledne, milé dámy :-) Tak na srazík bych moooc ráda dorazila, už podnikám kroky, aby se mi 27.9. v diáři uvolnilo. (Mimochodem, dočíst se mu Vás nepodařilo :-() majky, přeju krásnou dovolenou. prio, kdy myslíš, že jsi mě na Kačině viděla? V pátek nebo v sobotu? Holky, již několik dnů se nedostavila mrcha. Nechce se mi tomu ani věřit, co by to mohlo znamenat ;-) jelikož by to bylo skoro na první pokus. Každopádně zítra budu testit. Držte palce.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
rybka: no to by bylo perfektní kdyby se Ti podařilo na srazík dorazit :-) Já si myslím, že jsem Tě viděla v pátek...byla jsem tam někdy před poledne zdobit kapli a před zámkem stála holčina Ti strašně podobná. Je to možné? Že by další těhu? Nám se to taky podařilo na téměř první pokus :-) tak dej URČITĚ !!! vědět jak dopadl testík :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Rybko, že by? To ti moc přeju ;-) Se nám to tu začíná pěkně množit... kéž by to bylo nakažlivé :-D Furt se cpu těma všema listovkama v podobě zeleniny,piju čajíky,cvičím na balonu...a nic... a do toho ten průser s vaječníkama,tak snad to ted už dopadne... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Rybko dojeď určitě, a jestli tady zítra ráno nebude info, jak dopadl testík, příjdu tě vlastnoručně vykrákat za vlasy!!!!! ]-( ]-( :-D Budu držet pěsti!! Kat já taky, listovka, kontryhel, a jak miluju bylinky, tak už mi ten kontras leze krkem :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei,jako já doufám,že když to ted podchytím tím OVU testem,že to už dopadne ;-) Jestli ne.. tak fakt nevím.. asi si to hodně beru... to už jsem prostě já :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Však pokecáme v Praze, už se moc těším ;-) , já se snažím na to nemyslet a zatím to celkem jde (teda když zrovna nemám ovu :-D ) , tak doporučuju to samý... ;-) Ale je mi jasný, že se to lehko řekne, a hůř udělá, no :-|
Odpovědět
Profilova fotka
holčinky moje, tak já už to pro dnešek balím...jedu do divadla pro lístky (příští týden jdeme na "Jistě pane ministře") pak do Tesca něco koupit té neteři, nakoupím něco malo papání na večer a hurá do pelíšku :-) Užijte si víkend jak jen to jde..a Martinko, vy z té postýlky taky občas vylezte. OVU je sice hezká věc, ale o víkendu má být venku taky moc nádherně :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
čau holky, dlouho jsem tu nebyla, se ouplně stydim :-N jinak hlásim, že u nás byla OVU ve středu a taky jsme se pilně snažili :-D akorát mě už od úterka pobolívá podbřišek, tak nevím co to může být, prý můžou doznívat ovu-bolesti, tvrdili holky na koníkovi =-) my budem mít v sobotu návštěvu, přijede k nám švagrová s neteří, tak jedem někam na výlet a půjdem na obídek (jako svatební dar od kolegyň z práce jsme dostali poukázku na baštu v restauraci, kde měla svatební hostinu moje ségra :-) ) no a v neděli nevim co budem dělat, já asi začnu konečně s tím šitím a dodělam moje webovky ;-) tak se mějte fajn a napište mi některá do IP kdy je ten srazík, nějak vás nestíhám dočítat :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, hlasim navrat z dovolene. Bylo to uzasny, az na to, ze jsme si dovezli jako suvenyr peknou rymu.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj myi: já už se o Tebe začala strachovat...ještě že mi Martinka říkala, že s Tebou mluvila a jsi v pořádku. Kde jste byli na dovče? A co dělá malej/malá ? Čekala jsem, že tu bude zpráva od Rybky, že budeme mít další těhu a ono nic :-(
Odpovědět
Profilova fotka
prio: jejda, tak to me mrzi, ze jsi se bala... Byli jsme v Jesenikach. Za hranice jsem si netroufla po tom vsem. Bylo tam nadherne. Hodne jsme toho prosli, byli na dvou zamcich, porad v lese. Hotel byl uplne prazdny, meli jsme ho sami pro sebe, no idylka.
Odpovědět
Profilova fotka
jinak jsem rozsirila vybavicku pro mimco o ohrivacku lahvi, odsavacku mleka, monitor dechu, 3zavinovacky, kolotoc nad postylku a spoustu obleceni (to je teda jen pujcene, ale myslim, ze uz nebudu muset nic kupovat
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, mýmu kolegovi se v sobotu narodil syn, viděla jsem fotky a už vážně, vážně chci takýýýýýýýýý !!!! :-N :-N :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak přeju krásný ráno, máme za sebou pernej víkend, tak snad to bude dneska v práci kapku volnější ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Myi: tak to je super, že jste si to takhle hezky užili. Jeseníky...tam bych se taky někdy chtěla podívat, ale je to poměrně daleko pro nás :-( Výbavička...no paráda :-) na kdy že to čekáte? Marrei: jak dopadli Hujerovi :-) :-D :-D :-D Já se včera těšila, že po dvou měsících budeme mít neděli sami pro sebe s manžílkem...a ono prdlajs :-( Bylo potřeba natřít traverzy, tak jsme natírali tak vehementně, že jsem si natřela i moje 2 dny starý tepláky :-D :-D :-D Pak jsme pro změnu montovali tchyni novou pračku, takže ze společně strávené neděle bylo prd :-( Ve čtvrtek jdeme do divadla..tak aspon na něco se tenhle víkend těším :-)
Odpovědět
Profilova fotka
prio: termin mam 18.12., vychazi to porad stejne, nekdy teda 19.12., ale myslim si, ze si to prcek zaridi podle sebe
Odpovědět
Profilova fotka
Myi: tak to mě termín posunuli na konec února...původně to bylo v půlce února. Ale mimi je o 14 mladší než podle měsíčků. Ve středu jdeme na tripple testy :-(
Odpovědět
Profilova fotka
prio: ja to tak mela taky, podle mesicku mam termin 3.12. Coz by se mi libilo vic uz jen proto, ze Lada ma narozky 2.12. Testy dopadnou v dobre, uvidis...Ja se jich taky bala, ale zvladli jsme to. V zadnem pripade to neodmitej
Odpovědět
Profilova fotka
Prio - Hujerovi dobrý :-D šla jsem tam celkem na třikrát, nejdřív s bábi, pak s máti a pak mi ještě volala kámoška, jestli se může mrknout, tak to už ze mě měli srandu ti co nás tam pouštěli :-D :-D :-D Vypadá to dobře, ale je tam celkem dost práce, původně slibovali že do vánoc budem bydlet, ale nevěřím tomu, spíš tak březen :-( 8-( 8-( Holky já vám to miminkování tak závidím, teď to na mě zase dolehlo, když jsem viděla fotky čerstvýho mimi :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?