Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sili-díky, díky, já nikdy ještě takto přes cestovku nebyla, takže my s Lukym vybrali hotel a blue style ho měl, tak to neřeším, kolik lidí zůstalo na letišti... to bych neletěla přes žádnou cestovku, navíc to není problém jejich, ale těch aerolinií, které s něma mají smlouvy, tak doufám, že nezůstaneme někde vyset?! :-) Nám se taky moc líbí, ještě jsme měli 2 mezi top, ale chtěla jsem Lukymu udělat radost, protože tento měl on jako č. 1 tak jsem rezervovala tento. :-) Jen se bojím letět... :-( :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Majky to je náááádhera!!!!! strašně strašně strašně závidím, přiznávám se!!!! 8-) 8-) 8-) My nevíme ještě přes koho poletíme :-| , víme že chceme Turecko s odletem z Brna, takže asi Exim nebo Firo.... na ten Blue Style se mrknu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já lítání miluju! A s Blue style jsem byla mnohokrát a nikdy nebyl problém a delegátky vždy suprové, tak neboj ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
marrei-jé děkuji. V Turecku byl můj spolupracovník s manželkou, měli to jako svatební cestu. Jj, v tom Eximu měli zase druhý hotel, který jsme měli vybraný. :-) sili-to jsem potřebovala slyšet :-D no u mě to jistí slivovička před odletem a na to kinedryl :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dej si slivky raději dvě ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Bré ránko holky, já to tady dneska nepřežiju :-( , zítra ráno jdeme na ten náš byteček, to nevydržím.... spát půjdu tak v 17:00, abych se pak jen vzbudila a tradááá na stavbu!!! :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
marrei-ahojky Marti, zabal to v práci už teď a jdi spát.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,tak se tu zase hlásím. Dneska ráno mě propustili,díky bohu,už to tam fakt bylo dlouhý. Nic moc příjemnýho teda,jelikož jsem se tam setkala s takovými osudy maminek,že jsem si kolikrát říkala,že to,co mám já je prd... navíc nemocnice uzavřela o prázdninách lůžkovoou část gyndy a tak jsme všechny ženský (těhu maminky,maminky po porodu a my ostatní) byly na jednom oddělení. Prostě narváno a rodilo se jak na běžícím páse.Chodila jsem okoukávat miminka.. ;-) Emča se mě snažil všelijakým způsobem vždycky rozvesellit... ptal se sestřiček,kde se dá to zboží (miminka) objednat,že by si rád vzal dva kousky (holčičku a chlapečka) :-D včera mi volal,že když jim tam prej nějaké miminko zůstane navíc,že ho mám sballit :-D :-D :-D no trdlo moje... ;-) Co se týče po zdravotní stránce,měla bych fungovat jako zralá zdravá ženská... včera mi dělal UTZ doktor a viděl,jak se mi tam tvoří folikul... tak že vajíčko bude :-) Uff... jsme si oddychli,že jsem prostě "plodná" ... po této informaci jsem se štěstím rozbrečela ... týden si musíme dát od "tvoření" pauzu a pak se na to zase dáme... tak že.. jsem zpět :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Katy, to jsem moc ráda, že jsi OK, takže víííííítejjjj zpět!!! 8-) 8-) 8-) A moje dnešní news - byli jsme na tom bytečku, je to taková naše chudinečka ještě nedodělaná, hotový jsou rozvody, omítky, sádroš na stropech a betonový podlahy... Byl to ale super pocit, rok a půl jsme koukali jenom na plány a teď jsme konečně byli u nás "doma"... x-) x-) x-) Teď to bude ještě horší, to čekání, musím nějak přežít cca půl roku.... asi bychom měli plodit, abych přišla taky na jiný myšlenky :-N :-N Holky, přeju krásnej víkend! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holčinky moje! Mě se po vás tak stýskalo :-) Ukrutně se doma nudím, ale je to nutnost... Kat: to jsem ráda, že nenastaly žádné komplikace a jsi zase zpátky! Ale jsi trdlouš... kvůli práci si takhle huntovat zdravíčko!!! ]-( ]-( ]-( ZLOBÍŠ!!! Majky: ten hotel znám...před dvěma měsícema se mi z něj vrátila kamarádka! A musím říct, že opravdu úžasnej!!! Kamarádka z něj byla naprosto nadšená...nejvíc se mi líbí ten bar uprostřed toho megabazénu!!! Jo a letěli taky s Blue Style. Je sice pravda, že cestovka to není moc spolehlivá...ale je to spíš o náhodě. My s ní byli letos taky na dovolený a musím říct, že až na let (pětihodinové zpoždění) to bylo všechno naprosto skvělý a služby - delegáti - lepší jak u Čedoku! Micha: teď nevím jestli jsem něco nepřehlídla nebo jsi nám nepsala jak to dopadlo s tím možným těhu??? :-) Myi: teda na to se vůbec netěším jak se budu zvedat z vany s tím obrbříškem :-) to už je tak velký? Mě teď začalo růst a konečně jsem i přibrala prvních 0,5 kg. Ve středu jdeme na ultrazvuk...tak snad bude všechno v pořádku. Pořád se hodně bojím...každý čtyři dny špiním. Ono to asi nic neznamená, ale strach mám :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky berušky !!! Kat-jsem ráda, že jsi v pořádku !!! Držím vám palečky, aby to "tvoření" vyšlo přesně jak si přejete. Emča je úžasný !!! :-D ;-) Jinak zboží ve formě miminek se dá taky pořídit v super-hyper... tam to zase hledá můj Luky. :-D marrei-Martinko, vy jste si ten domeček nechali udělat na klíč? Trošku to nechápu, že jste se na něho byli podívat až ted? priori-jů, moc děkuji za info o hotelu a cestovce. No já chtěla exim, ale bohužel, exim ten hotel nenabízí, jedině blue style... ježiši, já se zblázním jestli budu muset čekat 5 hodin !!!!! A to už se čeká v té místnosti ze které nemůžeš nikam?! Budu na tebe mylet, aby vše s mimi dopadlo v pořádku !!! Uvidíš, že to bude dobrý !!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holčiny :-) Majky - je to byteček v novostavbě bytovýho domu, zatím jsme na něj koukali jenom na papírech nebo z venku :-N , ale teď jsme prostě zašli na stavbu a byli přímo V NAŠEM BYTĚ..... Kráása :-) :-) :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
marrei-aha !!! Tak to ti věřím ! :-) Já byt tebou, tak z tama už neodejdu. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei - jj, šup na plození, ať se nám to všem hezky rozjede co nejdřív ;-) Prio - hezky ten zítřejší ultrazvuk zvládněte! A pohlaď za mě bříško x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majky: ano, ano...celých těch 5 hodin jsme čekali v té tranzitní hale v Brně. Odtamtud vlastně nemůže nikam. Je tam jeden obchod s občerstvením a to je vše. Ale za tohle cestovka fakt nemohla...určitě to bude v pohodě. Kamarádce teda na poslední chvíli pošoupli odlet o dvě hodiny, ale to bylo spíše ku prospěchu. Ale jinak hotýlek je to vážně nádhernej :-) Sil: bříško pohlazeno, rarášek vrní...tak se mu to asi líbílo :-D Zítra jdeme na ten ultrazvuk a jestli bude všechno v pohodě, hurrrá do práce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sili, k tomu plození - jsem 26 DC, tak čekám, ale bříško jaxi pobolívá :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak přeju krásné ránko! :-D Prio, šupneš sem fotečku? x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Prio - tak jak jak jak? Marrei - držím palečkové! Já jsem dnes... počkat jdu se mrknout..... 8DC, takže všechna fuška před námi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, omlouvam se za svoji absenci, ale byla jsem v nemocnici. Zanet ledviny. Reknu vam, ze nic prijemnyho to teda nebylo. Neprala bych to ani tomu nejetsimu nepriteli. Ale uz jsme s mimcem doma a vapada to, ze zdravy. Jeste budeme brat chvili antibiotika, ale vse by melo byt v poradku. marrei: nebyla jsi nahodou dneska v Bohunicich?
Odpovědět
Profilova fotka
Myi - chuděrko naše! No hlavně, že už je lépe. Hezky se držte! Máš album na MK?
Odpovědět
Profilova fotka
sil: jeste ne, nejak nebyl cas. Treba se do toho dam o vikendu a pak vam reknu...
Odpovědět
Profilova fotka
ve svem svatebnim albu mam vsechny fotecky mimca z ultrazvuku. Ta posledni je delana minuly tyden v pondeli
Odpovědět
Profilova fotka
Myi, to jsem teda byla, chodím tam na nehty :-) :-) :-) cca v 9:30 jsem jela zpátky do práce na Vídeňskou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to jsem te potkala, dokonce jsme prosly kolem sebe, ale vypadalo to, ze dost pospichas, tak jsem to nechala byt. Se nekdy stav na kafe, ja bydlim na Ukrajinske
Odpovědět
Profilova fotka
priori-kámoška čekala od 18:00 do jedné hodiny v noci... takže něco podobnýho... :-S je fakt, že cestovky za toto nemůžou, to je problém letecké společnosti, s kterýma mají smlouvy...No stejně, nic nenaděláš, že? myi-ježíši !!! a jak jsi na to přišla? Začalo tě to bolet?
Odpovědět
Profilova fotka
Myi - ježííííš tak to je haluz, já jsem si nikoho nevšimla... :-) :-) Chodím na nehtíky na Moldavskou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
majky: jo, zacalo me silene bolet v pravym boku. Nejdriv jsem si myslela, ze to jsou treba jen zarazeny vetry, ale kdyz jsem celou noc bolestli nespala a lezla skoro po zdi, tak jsem probudila milacka a valili jsme do nemocnice. Ty zachvaty byly hrozny. Pomohly mi az infuze po trech dnech marrei: opravdu jsi valila, takze jsem se nijak nesnazila te zastavit...
Odpovědět
Profilova fotka
No jo, já vždycky valím, klidně jsem se mohla u tebe na kafíčko stavit, protože šéf doteď nedošel :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Myi - pane jo, to muselo být děsné :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Myi: booooože,zcela chápu,co jsi prožívala,... tfuj tfuj tfuj (pro štěstí) ať jste s mimískem zdraví.... ;-) Jdu se podívat na vašeho drobečka do albíčka... :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?