Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Katy no tak hlavně že ví, co to je a budou léčit, držím pěstičky ať se rychle vykurýruješ ;-) Kat - blbá otázka - druhej vaječník je asi OK, že jo... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, musim se s vami podelit o zazitek. Dneska rano jsme lezeli v obeti po snidani v postylce. Najednou se Lada zeptal, jestli bych nemela jit k doktorce. Vubec jsem nevedela, co tim mysli. Navic jsem byla u doktorky vcera. Tak jsem se zeptala proc jako. Pry mam strasne nepravidelny tep. Mel ruku polozenou na mem brisku nekde na tepne, takze tep citil. Ovsem ja vybuchla smichy. On necitil jen muj tep, ale i to, jak malej kopal!!!!!! Nejak tomu neveril, ze je to prcek. Ale uveril.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, já čekám až mi vykyne těsto na švestkový knedlíky...tak jsem nakoukla a musím se vám pochlubit, že mrcha zatím v nedohlednu a podle BT (konzultovala jsem s odbornicemi, který měří podstatně dýl než já) to vypadá na těhu :-) teď jen čekat ještě pár dní a pak testnu a doufám, že tam budou // ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holčiny jsem tu jen na skok. U mě se zdá být všechno v pořádku, sice ještě občas špiním, ale snad to bude dobrý. Dodržuju klidový režim a to tak, že se šíleně nudím :-( Jinak dneska zastoupím Kačí já. Mám vás od ní moc pozdravovat. Leží v nemocnici s akutním zánětem vaječníků. Pan doktor jí prý při každé příležitosti vynadá za její lehkomyslnost. Kdy ji pustí domů, neví. Včera jí brali krev, kde zjistili ten velkej zánět. Zítra jde ještě na ultrazvuk a pak se uvidí. Jediný pozitivum prý je, že tam chodí okukovat malý miminka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
prio, tak to je síla, moc jí pozdravuj, snad bude vše v pořádku a bude mít šanci ještě otěhotnět... moje kamarádka to zanedbala a už děti mít nemůže :-(
Odpovědět
Profilova fotka
prio: taky ji za me moc moc pozdravuj. Drzime ji palecky. Vsechny co mame...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky děvčátka... !!! :-) micha-no to by byla skvělá zpráva... držím palečky a pak nás určo informuj !!! ;-) priori-i ode mne vyřiď pozdravy. Že na ni myslím, ať je brzy v pořádku ! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo!!! :-) :-) :-) :-) :-) držím pěstičky jak to jen jde!!!!!!!!!!!!!!! Katy - tak ještě že s tím hned šla za doktorama, věřím, že to bude oukej!! ;-) Musí!! ;-) Já jsem si měřila OVU ve čtvrtek, v sobotu a v neděli. A jak na potvoru, podle testů asi proběhla v pátek ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( Tak uvidíme, no.... kamarádce se narodil koncem minulýho týdne chlapeček Šimonek :-) , tak mám zas takovou miminkovskou náladu... :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, preji krasne rano. My jsme v noci zase nespali. Prcek nam rostl i s briskem. Nic moc prijemnyho to neni. Uz mam prezdivku Chrobak. Kazdou chvili mi musi nekdo pomahat vstavat ze sedacky nebo z postele. Sranda je to z vany. Kdyz se zapomenu a nahodou si pri sprchovani sednu, tak jsem v prcicich. Jednou jsem musela volat Ladovi i do prace. Nastesti si beru mobil sebou :-D micha: moc drzim palecky, jsem napnuta jak spagat
Odpovědět
Profilova fotka
myi-a to chceš řídit v září auto do Prahy??? No nevím nevím holka... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
majky: to se jeste domluvime, prinejhorsim autobus tam jezdi casto. Zatim mi rizeni nedela nejmensi problemy ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
myi-já bych to taky viděla na ten bus... mohla bych navíc nasednout na pražáka už v Hodoníně a nemusel by mě tak Luky vozit za vámi do Brna.... ale však to se ještě domluvíme ! :-)
Odpovědět
Článek se načítá
ahojky 28tky prio taky ode mne pozdravuj Katku, držím palce ať je jí líp
Odpovědět
Profilova fotka
majky: jasne, zatim je casu dost. Dneska se jdeme konecne podivat, jak prcek roste. Je to sice videt (i citit), ze je porad vetsi a vetsi, ale aspon se podivame, jak nam roste do krasy
Odpovědět
Profilova fotka
pasone-ahojky sedmičko !!! :-) myi-v kolikátém že to jsi???
Odpovědět
Profilova fotka
majky: ted jsem 21+4tt
Odpovědět
Profilova fotka
myi-to tak strašně rychle letí !!!!
Odpovědět
Profilova fotka
majky: jo, vcera se me babi zeptala, jestli uz peru na miminko. Tak si rikam, ze bych se do toho mohla dat. Jediny, co mi v tom brani je castecna rekonstrukce bytu. bude se prasit asi hodne, tak nema cenu ted nejak moc gruntovat a tak.
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno! Micha - tak to jsem zvědaváááá! Kat - teda teda teda! Nebudu psát, že jsem to psala 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.novinky.cz/clanek/146922-m... jesteze nam rekli vsichni nasi snoubenci pred oltarem ANO ;-) Docela k smichu i k placi zaroven. Nechapu, proc to nerekl aspon den pred obradem.
Odpovědět
Profilova fotka
bych ho asi zabila ]-( ]-( ]-( Holky, v pátek se jdeme poprvé podívat do našeho rozestavěnýho bytečku :-) , říkal stavbyvedoucí, že už máme omítky, podlahy a snad i koupelnu, už se mooooc těšíme x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, kdoví, co v tom bylo, třeba ho podvedla...?! =-) marrei-jj, to ti závidím, já takovou euforii prožívala při opravě bytu... byla jsem úplně bez sebe, když nám zedník obložil koupelnu, konečně to tam vypadalo hezky a ne jak u cikánů.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak tu euforii vam zavidim, nas to ted taky ceka a ja jsem z toho skoro na prasky. majky: ikdyby ho podvadela, tak si myslim, ze se to dalo zrusit driv, nez pri otazce, jestli si dotycnou bere...
Odpovědět
Profilova fotka
Taky mi to přijde nezralé říct to až u oltáře :-|
Odpovědět
Profilova fotka
no to víte že jo holky, že jí to měl říct už předem... jsem myslela, že takové scénáře jsou jen v televizi a ono je to skutečnost...?! :-D To musí být šílené pro ty svatební hosty...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, koukám, že to tady musím kapku pošťouchnout ;-) Co novýho? Jak je Kat, nevíte? Já jsem si byla právě vyzvednout řidičák (ten můj podpis na něm, to je tragédie... :-S 8-( :-( ) , takže ještě pas a je to fertig.
Odpovědět
Profilova fotka
Já si byla pro doklady včera a podpisům na nich se směju ještě teď :-D Ale mám OP, ŘP i pas. Jupíííí :-D Jo a jsem dnes 1DC ]-( 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jééééžiš Sili - to je mrcha tam mrcha :-( :-D Tak příště!!
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Martinko (ze sili jsme se zdravily už v červnu) :-D tak pro tebe ještě dávám odkaz na naše líbánky. Dnes jdu sepsat smlouvu a zaplati penízky. http://www.blue-style.cz/2008/hotel.p... Holky, ale víte co...?! Normálně mě ta mrcha hnusná vyjde na líbánky... budu to muset práškama odsunout... těma hnusnýma práškama, vůbec nevím, jak se berou tedy vím, ale co to může mít pak za následky...?! :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám Blue style moc ráda! A ten hotel prostě náádhera x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?