Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
majky: tak jeste muzes utikat za autem
Odpovědět
Profilova fotka
Já bych brala klidně i hadraplán :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Děvčátka,mám vás pozdravovat od Alenky (Priority). Psala mi sms,že se dneska byla shánět po porodnici a že to není nic lehkýho sehnat místečko na únor v Praze. Jináč jsem ji kontrolovala,zda dodržuje odpočinkový režim. A musím ji pochválit,dodržuje ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
šikulka, tak že ji zdravíme a chválíme taky ;-) doufám, že se brzo budeme moct chválit navzájem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
myi, marrei-já jsem taky skromná, jak Lenin... :-D kat-děkujeme za pozdravy... je to holka šikovná !!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak mám shánět pytlíky do vysavače nebo ovu testy? =-) Koukala jsem na levnetesty cézet ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.levnetesty.cz/index.php?pa...
Odpovědět
Profilova fotka
holky, ja bych to byt vama chvilku neresila. Dejte tomu 3mesice cas a pokud se nezacne nic dit, tak bych teprve kupovala nejaky testy... Budete se zbytecne stresovat a kdyz vam vyjde ovu test idealni, tak budete vic nervozni. Prijde mi to jako sex na povel
Odpovědět
Profilova fotka
No když mi tu jsme asi nějak moc činorodé, furt něco zkoumáme :-N
Odpovědět
Profilova fotka
sili: tyhle testy jsem měla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sili: tak mi vyzkoumejte, jak zaridit, aby mimco koplo zrovna, kdyz ma Lada ruku na brisku. Ja mam obcas pocit, ze mi brisko rozpare, jaky to jsou kopance a kdyz Lada polozi ruku, tak asi usne nebo co... Hrozne ho mrzi, ze to jeste necitil :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Myi: noo tak zkusit nějak prstíkem šťouchnout do bříška a třeba se kopanec objeví ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Krásné ráno! Micha - a dobrý? Myi - hmmm, on má na něj Láďa vyloženě uklidňující vliv koukám :-N Hodně kamarádek to zkoušelo tak, že večer leželo a prostě čekalo a čekalo, manžel vedle nich... =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Bré ránko :-) Tak sem poprvé v životě testila, ooooo, jaký vzrůůůůšo!!!!!! :-D :-D :-D A prd :-| Ovu je ještě asi daleko. Co jinak, holky? Míšo čau, dlouho jsem tě neviděla ;-) Myi, doufám, že až my tě budeme v září ošahávat, že se prcek umoudří a dá ti pořádnej kopanec :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jé, Tys testila OVU? :-N Já si testy slíbila za tu mrchu hnusnou příští týden :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak stouchani do briska nepomaha. Ani trepani a tak. A vecer lezime a cekame uz asi dva tydny. Jen aby mel takovy uklidnujici vliv i po narozeni prcka.
Odpovědět
Profilova fotka
Myi - tak to nevím, jak to kopání zařídit... co kdyby sis dala čočku? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sili: tak to by mozna neco citit bylo, ale nejsem si jista, jestli by to byly pohyby miminka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No ono by se určitě hýbalo, dyť baští to, co Ty :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Myi - aspoň by měl Laďa radost! :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak fajn, dam si cocku. Za pokus to stoji.
Odpovědět
Profilova fotka
Super :-D Hlavně dej vědět, co to udělalo :-N
Odpovědět
Profilova fotka
sili: nereknu, dam si ji pak i na ten nas sraz, at z toho taky neco mate :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Aby dneska od Bohunic nebouchaly atomový hřiby 8-( 8-( :-D Bacha Myi, mám tě blízko, tak abys mě neměla na svědomí :-D A co tak Kat?? Mazala k té doktorce??? ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
marrei: mas me jeste bliz, dneska jsem u nasich v Bystrci ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hoj holky, k doktorovi jedu odpoledne.. dřív se tam nedostanu. :-S
Odpovědět
ahojky osmatvacítky katy to mi neříkej že nemáš pauzu na oběd =-)
Odpovědět
Profilova fotka
pasone: mám 30minut na oběd... to s jízdou do nemocnice fakt nestíhám :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky !!! myi- :-D :-D :-D mě bavíte s tou čočkou !!!! kat-no aspoň něco... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kat a je to aspoň lepší?? =-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?