Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kat: ja se take pripojuji k prani vseho nejlepsiho k tvym dnesnim osmnactinam. Konecne jsi ve veku, kdy muzes pit alkohol nebo se dokonce muzes vdavat ;-) :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jééé, jsem včera nebyla na netu, tak Kat blahopřeji k té plnoletosti až dnes. Hodně štěstí, zdraví a a a vůbec :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kat: dodatečně všechno nej...nej... k narozeninám!!! Ať Ti všechno vychází podle představ, plánů a snů :-x My ve čtvrtek zažili jeden z těch horších dnů v životě. V noci jsem začala krvácet, tak jsme hned ráno jeli na ambulanci, kde mi paní doktorka po třech hodinách čekání řekla, že miminko je v pořádku, ale já bych se měla hodit trochu do klidu. Pravděpodobně z psychického vypjetí / ze stresu mi praskla jedna z cévek, které jsou součástí placenty. Takže jsem teď až do 20.8. na neschopence. Doma bohužel nemáme internet, takže se ukrutně nudím. Nemůžu moc chodit a ležet mě taky nebaví...ale tak co bych pro miminko neudělala, že :-) Hlavně mám radost, že je v pořádku. Když jsem zjistila, že krvácím, myslela jsem už na nejhorší :-( ufff Až budu mít zase přístup k internetu, určitě se ozvu...zatím páááá
Odpovědět
Profilova fotka
prio: uplne jsi me vydesila, hlavne, ze je vsechno v poradku. Ja mela na zacatku tehotenstvi neco podobneho. Jen s tim rozdilem, ze jsem krvacela tri dny a doktorka mi rekla, ze pockame a uvidime, jak se to vyvrbi... Nastesti vsechno dopadlo dobre a doktorku jsem urychlene zmenila. Na neschopence jsem taky. A to tak, ze az do porodu. Pak nastoupim rovnou na materskou.
Odpovědět
Profilova fotka
Prio: tak jak jsem slíbila,určitě ti písnu sms a jestli nebudeš dodržovat klid na lůžku či nebudeš odpočívat,tak si tě najdu (opět s buzolou v ruce) a domluvím ti :-D :-D ty jsi ale holka rozumná,jak jsi psala,co by jsi pro miminko neudělala... ;-) Myi: já doufám,že až jednou (snad co nejdříve) budu těhotná,tak půjdu sama od sebe na rizikové :-D (doktorka říkala,že mi to klidně napíše)... ;-) koukám,že ty začátky těhotenství není žádný med a riziko čehokoliv se může naskytnout... ani nejsem těhu a už ted se o "fazolku" bojím :-N ... fazolka = nový název vymyšlený mezi mnoou a Emčou pro vysněné miminko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kat: moje svica nazvala mimco fazolkou, pak se to zmenilo na mloka. To se ale moc nechytlo, takze se vratila zase k fazolce. Jinak mame pracovni nazev Kvido (to jsem ale myslim rikala). Dneska se prcek cely odpoledne mlel. Mam nejaky hyperaktivni mimco. Asi se mame na co tesit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Prio - tedy ve mně se dech zastavil! Už jsem se bála, že ... Ufff, to je dobře, že jste oba v pořádku. Hezky se drž, ať Ti manža nakoupí kila časopisů a knih a snaž se to přežít! V nejhorším se dá i plést :-D Náš budoucí junior/ka má pracovní název Houdě :-D Krásný den všem!
Odpovědět
Profilova fotka
Dneska ráno mi Emča volal, jestli se k nám nenastěhoval Jágr :-D Změnil název z "fazolky" na "Jágra juniora" (zbožňuje hokej,sám ho hraje v neregistrované lize)... tak jsem mu řekla,že je víc netrpělivej než já :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já myslím, že Houdě tento cyklus nebude... jsme spolu neměli moc čas a příležitost to.... no tamto :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Sili: u nás to je jak ve výzkumáku :-) Já měla v sobotu OVU,ale "tamto" jsme dělali až v neděli :-) ale jak říkám,volnej průběh,klídek... ale v práci mě to tak s**e,že bych to nejradši už předstírala.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Hoj koťátka moje :-) Koukám, že se zas řeší mimča, takže přidám svou trošku do mlýna ;-) - u nás to fazolka nebude, anžto fazole nesnáším :-S :-S Takže asi Harašťátko??? :-D :-D OVU bych měla mít tuhle sobotu, pro jistotu jsem nakoupila ovu testíky, abych věděla, jak na tom jsem.... nerada bych se snažila rok a až pak zjstila, že vůbec ovu nemám :-N
Odpovědět
Profilova fotka
priori-no fuj, panebože, polil mě smrtelný pot, když jsem to četla !!! Hlavně, že jsi v pořádku !!! A mimi taky. Odpočívej a buď v klidu !!!! kat-jj, taky bych to chtěla. Nechci se v práci nervovat, vím, že je to psychické vypětí, i když nestojíš denně 8 hodin u pásu... :-| naše provizorní mimi má název Nicol... prostě tatínek chce Nicol, tak to bude Nicol, snad si ji tak vymodlí... :-D I když v poslední době chodí a říká, "mám dilema, jestli chci Nicolku nebo kluka... s klukem by zase byla větší prdel... no však Nicol taky může hrát fotbal"... :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
kat-tak si vycpy bříško peřinkou... :-N marrei-Martinko, to jde, nemít ovu?
Odpovědět
Profilova fotka
Majky - jj, bohužel... :-| Někdy to je z důvodu dlouhodobýho braní antikoncepce, ale někdy se prostě hormony zblázní a neovuluješ vůbec... :-| Takhle to měla švagrová, snažili se a furt nic, manžel OK, ale až pak u ní zjistili, že vůbec neovuluje a museli jí píchat hormony, aby vůbec otěhotněla... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
marrei-ježiši, no to je něco. To jsem vůbec netušila. A nakonec se jí podařilo otěhotnět?
Odpovědět
Profilova fotka
Já si ovu testy chci koupit až jako bolístku na Mrchu, kterou (ne)očekávám příští týden ]-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Majky - jojo, po dvou letech snažení. Už má 4,5 letýho kluka a 1,5 roční holku :-) (pokaždé musela brát ty hormony...)
Odpovědět
Profilova fotka
marrei-tak ještě, že to tak jde a může mít děti. To si člověk ani neuvědomí, kolik překážek je kolem otěhotnění. Je to děs, fakt !!!! :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei: po těch všech mých peripetiích na gynekol.vyšetřeních a operacích, se obávám, abych nedopadla jako tvá švagrová. Už jsem doma taky přemýšlela,že si nakoupím OVU testy... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
No ovu testy jsou pro mě snesitelnější než měření BT..... obzvlášť, když většinu víkendů trávíme mimo domov, tudíž bez měření... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Já na to taky nemám trpělivost, měřit každý ráno :-p :-) To radši ty testy.... Sice kapku drahý, ale jednodušší a přesnější. Kat - no zvlášť pokud chcete mít mimčo hned, není důvod nezkusit různý testy a vyšetření.... mě by naštvalo, kdybych se rok snažila a nervovala jak de*il, a pak bych zjistila, že se to nedařilo kvůli nějaké kravině. Proto šel taky Michal hned na spermio, abysme věděli, jak na tom jsme. Teď už mě (ne)očekávaná MS tak nepřekvapí, prostě vím, čím to je...
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei: objednám to přes net,krabici ovuláků a dám se do toho. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kat - :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kat- :-D :-D :-D my si tak objednali krabici sáčků do vysavače, tak to je něco podobnýho... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Majky: počkej počkej,kdo ví,co jste si objednali 8-) haháááá 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, ted jsem byla s kamoskou ve meste. Jen tak jsme couraly, daly si kafe a hned mam tehu plavecky!!! Konecne muzu jit na koupak. Zkuste si briska naplanovat nejak mimo leto. Jsou strasne drahy. Vsem vam drzim palecky, aby jste tu potvoru jednu nevideli minimalne 9mesicu
Odpovědět
Profilova fotka
Fíha, podle sáčků do vysavače se dá poznat ovulace???? =-) =-) =-) =-) =-) Jak??? Poraď!!!!!!! =-) =-) :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kat-no fakt !!! Pytlíčky !!! :-D :-D :-D myi-jé, tak to muselo být bájový, taky bych tak courala po městě. No já tu potvoru očekávám dneska... ale je fatk, že tedy ještě tak moc intenzivně, jako ostatní holky nepracujeme na mimi...takže já ji teď přivolávám, abych ji neměla na dovolené !!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
majky: bajovy to bylo, ale to vedro by mohlo byt o neco mensi. Jinak je zmena ve vozidle, kterym pojedeme do Prahy. Ta 607 nam nevysla. Meli jsme ji kupovat, ale bylo to nejaky spatny, tak bude octavia.
Odpovědět
Profilova fotka
myi-jé 607 nebude ... :-( to je tedy konkurence, no nevím jesttli do toho můžu nastoupit, musím se zeptat v práci... :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?