Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Ahoj holkýýýýýýýýýý. Je mi smutno po tom předsvatebním shonu :-S protože pár věcí bych udělala úplně jinak. Už je to lepší, ale pořád mě štve to jaká ta svatba byla :-( že nemáme pěkný fotky kde jsme jen já a manža. Až budu mít cd s fotkama, tak sem nějaký dám :-) samozřejmě ty povedený. Mějte se pěkně těhulky a budoucí těhulky :-) přeji vám hoooodně štěstíčka a hlavně zdravíčka a těším se na vaše fotky vašich miminek. Na ten srazík bych jela, ale jdu 1.9. do práce a nevím jestli bych dostala volno. Třeba někdy jindy, ale chtěla bych vás poznat live :-D jste super holky :-) :-D můj mail Livi5@seznam.cz
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Livi, práce nepráce, prostě pojeď!!! :-N :-D Uvidíme kdy se zase slezeme, myslím že jsme měly štěstí, že jsme se tak krásně shodly na datu, to se každýmu nepodaří... :-( Bůhví kdy se pak zas slezem, možná až za pár let s dětičkama ;-) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
jsem tu .. přežila jsem návštěvu zubaře.. moje druhá nejkratší návštěva u zubáka... pouhých pět minut... no ale ten průběh...koukla do karty,tak že naposledy kontrola v roce 2004 (podle mojí hlavy jsem vydedukovala poslední návštěvu před deseti lety)... usedla jsem na křeslo a už jel.. blá blá blá... dobrý,ale ty osmičky bych vyrval :-N začneme dnes ???!!!! =-) nooo že dneska nééé.. pak koouknul do karty a výkřik... ještě že jsem nezačal,jináč bych vám místo stvrzenky na třicet korun při odchodu vystavoval úmrtní list :-D :-D :-D kardiak a nic neřekne... objedná mě na chirurgické odstranění,juchůůůůůůůůůůů :-D no a to je asi tak všechno z mého dnešního traumatu u zubaře :-D Prio: tak to jsem ráda,že jste s mimískem v pořádku.. a ten tlak,ten se dá pohlídat.. musíš být na sebe opatrná.. žádná velká zátěž a odpočívat ;-) dostatek spánku... ;-) vem si příklad ze Sili,ta si dává "dvaciáše",když přijde z práce... a jak vůbec zvládáš práci? Livi: jak psala Marrei... určitě si udělej čas.. samozřejmě,pokud to jen půjde... rády tě uvidíme... a s tou svatbičkou,možná tě to mrzí,že to dopadlo - tak jak to dopadlo.. ale všechno se někdy nevydaří,tak jak si přejeme.. udělejte si s manželem nějakou svatební cestičku,prodloužený víkendík a užijte si to třeba jen sami dva podle svých představ ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné rááááno! Tak 58 dní do srazu :-D Livi - však je to sobota, tož doraz ;-) Jo a jak psala Kat, udělejte si s manžílkem super víkendík, pořád se foťte, nechte se fotit a holt bude spousta fotek ze svatební cesty a vyřízeno ;-) Prio - jj, dvaciáš je dvaciáš :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky děvulky. :-) kat-no vidíš, přežila jsi to !!!! Zasloužíš pochvalu před nastoupenou jednotkou z "osmadvacítek" :-D livi-jj, jak píšou holky, pokud ti vyjde čas, určitě přijeď !!! Moc rády tě uvidíme. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kat - no vidíš, já Ti ani negratulovala k adrenalinovému zážitku a jeho zvládnutí! No gratulace ohromná! Vidíš, jak jsi čikovná! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holkíííí, dneska jedeme pro video ze svatby. Já se těším jak malá :-) Zato v práci to dneska bude hnus...musím reportovat výsledky do Belgie, což je práce na celý den a ještě k tomu pak vždycky strašně prudí :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jééé, to je super! Já měla z videa taky radost. Pak jsme se na něj s miláčkem sami koukli a oba buleli (já veřejne, manžílek mi to zatloukal :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
priori-jů, tak to se máte !!! Já už chci také video !! :-( No dnes se musím smířit se svatebním albem, netrpělivě vyhlížím pošťačku !!! :-N sili-to je romantické !!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Maj - no mě u toho videa rozbrečelo, když jsem viděla, jak si u gratulací stále otírá oči =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Achoj koťátka, my zítra jedem poprvé od svatby do Náchoda a taky dostaneme video x-) x-) x-) A ještě nějaký fotečky, co fotila neteř, jako jediná má pořádný fotky ze svatebního rána :-N , to jsem teda zvědavá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei - no nás fotil profík už od rána, miláček se nejdřív divil, proč to chci už tak brzy, ale teď už chápe. Jj, taky se nám takhle krásně scházejí fotečky x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
sili-aha, takže on plakal na té svatbě... ?! =-) :-N to je milé !!! marrei-takové fotečky potěší. My jsme stejně jako sili, měli fotografa už od rána, ale měla jsem šílenou radost z fotek od sestřenky, ona totiž byla všude, kde byl náš fotograf a zachycovala tak skoro stejné pózy co máme od něho... :-D a to se starala ještě o 2 děti, svého přítele a kamerovala.... jsem jí pak psala, jak to všechno stíhala?! =-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Majky - jj, plakal a to se prý už předtím amusel kousat do jazyka, aby to ustál - když mi dával kytku, když mě viděl, jak k němu jdu špalírem ... no zlatíčko moje! Chlap jak hora a on ... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
sili-jj, právě, chlap jako hora, ale i on má své city !!! Je to krásné. Luky zase mi říkal, že měl co dělat, aby se nerozbrečel při obřadu, když nám hráli a zpívali "naši" písničku a pak při prvním novomanželském tanci měl skleněné oči a já mu utírala v koutku oku slzu. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jsou to zlatíčka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
a já jsem dneska hromádka neštěstí. Od rána mám nějakou brekavou...tak jsem si vás teď přečetla a musela jsem si nasadil sluneční brýle (vypadám ne trochu ale doslova jako blázen :-) ) ... chlapská slza mě vždycky dostane :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, já už jsem obrněná.... |-| můj drahý bulí u každé romantické komedie 8-( 8-( Nejvíc bulel u Ice Age 2, když si ti 2 mamuti na konci podali choboty 8-( 8-( 8-( 8-( 8-( 8-( Fakt! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sili-jsou !!!! priori- :-) neplač !!! marrei- :-D :-D :-D já bulela i u Ratatuj, Nema, Doby ledové... !!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráááno všem! Marrei - fakt? :-N =-) To ten můj je jinak opravdu jak z kamene, slzičku nepustí a nepustí. Ale já vím, že uvnitře je cíťa x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Abych nezapomněla - 57 do srazu 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, omlouvam se opet za sve acko. Vcera jsme byli vybirat kocarek. Spis se jen tak kouknout, jaky se daji sehnat, na ceny a tak. A nejspis mame viteze!!! Jeste teda musime vybrat barvu, ale to uz je malickost. Pak jsem si koupila pleny. Chci pouzivat jen ty textilni. Mam jich 70, vubec netusim, jestli je to malo nebo hodne. Uvidime. Ale kdyz jsem videla manzu, jak ty kocarky vsechny prozkoumava a premysli, jestli je dosttatecne velky, bezpecny, tak jsem se malem rozbrecela.
Odpovědět
Profilova fotka
prio: gratuluji k vysledkum. My jdeme pristi tyden do poradny a hned na to v pondeli na 3D ultrazvuk. Konecne uvidime, jak Kvido vypada. Dam sem potom fotecku.
Odpovědět
Profilova fotka
Myi - na MK je v jedné diskuzi napsáno, kolik jich je třeba, moment, najdu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Myi - zděs: http://www.modrykonik.cz/forum/show.p... já chci jednou taky látkovky, tak proto to sleduju :-D
Odpovědět
Profilova fotka
diky sili, pak reknu, jak jsme to zvladali my ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hoj holky, tak že jsem tu po krátké odmlce ;-) Jsem nestíhala,jelikož jsme ted doma měli narvanej dům (byla tu pouť celý víkend) a tak nějak jsme u té příležitosti oslavili moje dnešní "osmnáctiny" :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kat-jé, ty máš narozeniny...? =-) Tak zpívám: Kááááátka, máááá narozeniny, my máááááme přááááníííí jedinýýýý, štěstí-zdraaaaví, štěstí-zdraaaví, hlavně to zdravííííí.... :-D :-D :-D Katy, tak vše nej, ať jsi zdravá, šťastná, ať tě Emča poslouchá a ať se ti splní to nejtajnější přání (o miminku) !!! x-) A posílám pusu !!! :-o :-N
Odpovědět
kat ahojky pod za náma do června něco tam máš :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jé Katy, tak všechno nej k narozkám, pořádně si ty osmnáctiny užij!!!!!! :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?