Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo a zítra jsme bez šéfa, ale už to vidím, že budu mít tolik práce, že se na beremko nedostanu. Teď vypisuji papíry na dopravní inspektorát na nové SPZ, zítra tam strávím mládí :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoooojjjjkyyy Majkkkkyyy.. Ten tvůj účes je supppr :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kamu-jé ahoj !!! Co ty tu??? Jé, děkuji ti, se červenám... :-N Jak žiješ?
Odpovědět
Profilova fotka
jsem tu omylemmm 8-) Noooo jak žiju toď otááázka ... :-( Teď docela na prd :-| A co ty???
Odpovědět
Profilova fotka
vůbec tu nejsi omylem !!!! Jé, a co se stalo...? Klidně písni do IP.. to mě mrzí... Já výborný, jsem šťastná i když vždycky se něco najde, ale to jsou zanedbatelné prkotinky... !!!
Odpovědět
Profilova fotka
Majky... máááš vzkaz v IP musím letět umýývat okna na baráááček večer píísnu papa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Kamčo :-) (i když tady už asi nejsi, co :-N )
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno všem! Prio - choudě naše... vydrž!
Odpovědět
Profilova fotka
Dobre rano holky. Hned si musim pobrecet na nejakem raminku. Celou noc mi milacek laskyplne chrapal do ouska. Az jsem konecne zacala usinat a ignorovat ho, tak jsem musela jit na WC (za noc jdu treba petkrat). Takze noc na prd. Milacek vstal v 6. Ja usnula. A asi pred pul hodinkou mi musel jit dat pusu na rozloucenou, protoze se az do odpoledne neuvidime. Ti dva se na me fakt asi domluvili!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Myi - mám to teď podobně 8-( Do práce odcházím v 7:20, bobánek chrupe. Končím v 16:00. Můj drahý dopoledne spí, anžto má odpolední, od 14:00 do 22:00. Takže ráno je tuhej on, a večer když přijde tak zase já 8-( Když má odpo, tak je to jako kdybysme se celej týden neviděli... :-( :-( Ale jinak přeju krásný ránko, uff, už teď je hic :-|
Odpovědět
Profilova fotka
marrei: to mi povidej. Me ceka dneska pulhodinova cesta autobusem... Urcite to bude v tom vedru velmi prijemne
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ránko, u mě ospalé... včera jsme byli u mamče grilovat, tedy opékat na zahradním krbu klobásky a klásky, to byla mňamka, já se ospršila pod jejich zahradní sprchou, jestli se dívali sůsedi, tak měli show... :-N A taky se vám musím pochlubit. Včera u nás otevřeli novou prodejnu OKEY elektra, tak jsme tam s manžílkem zašli a zrovna si koupili novou ledničku. Tak mám táááákovou radost, dnes nám ji přivezou. Juchůůůůů :-D myi-no teda, ti tvoji miláčkové ti dávají pěkně zabrat. Jediné co nesnáším je nevyspání, ještě, že můj mili nechrápe (bo to neumí) ... :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
majky: Tak ten muj obcas chrape. Nekdy to ani nevnimas, ale nekdy se podle me nemuzou vyspat ani sousedi. Vcera byl ten druhej pripad
Odpovědět
Profilova fotka
Můj drahoušek nechrápe. Občas prý chrápu já :-S :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
myi-no to se moc nevyspíš tedy, ale jak píšeš, jestli to už ani nevnímáš, tak je to dobré. Mě vadí kdejaké cinkání, tikání, když spím, tak musím mít naprostý klid :-N marrei-mě to tak Luky říká, že zase prdím, prý se jen nazvedává peřina... :-D :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Se tu směju chrápání a nadzvedávání peřiny :-D Myi - téda, tak to by mě asi vezli. Já jsem tááááák nepříjemná, když jsem nevyspalá ... =-)
Odpovědět
Profilova fotka
sil: to ja taky, ale vetsinou se to projevi az odpoledne, kdyz se mi zacne chtit poradne spat. Uvidime, co prijde. V kazdem pripade jdu dneska spinkat po vecernicku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já si kolikrát taky lehnu na dvacet minut, když dorazím z práce dom. A je to super x-)
Odpovědět
Profilova fotka
sili-tak to já kdybych si lehla když přijdu po práci domů, tak spím až do rána... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No ono když si leháš s tím, že za 20 minut se chceš probudit, tak to jde :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sili-já bych pak byla jak šváclá pytlem... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Hele fakt ne! Ale nesmíš spát dýl než těch 20 minut, jinak je to fakt blbý. Zkus to ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, já jako dneska fakt nestíhám. Lidi mě furt atakujou ]-( A jako představte si, přišlo mi předvolání k soudu :-) Naštěstí vím,o co jde. O jednoho vola,jak jsem to tady už psala,jak u nás v dubnu srazil autem (byl ožralej) člověka s kočárkem. Ale já se bohužel dostavit k výpovědi nemůžu,jsme v Brele.... :-| ale na jednu stranu mě to mrzí,že tam nebudu moci říct,jakej to je idiot.... musím tedy zaúkolovat moji tchýni,která tam jde též vypovídat.
Odpovědět
Profilova fotka
sili- :-D tak jo !:-N kat-jo jo, vím co to bylo za případ !!!! Věřím, že ty by jsi mu to tam vytmavila !!! :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Kat - no lidi jsou někdy děsní... to víš, není tak hezky, tak šup do banky ]-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jé Sili, nová fotečkaaaaa........... Jsi jak princezna x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jéééé, dííííky x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Choj holkíííííííííííííííííííííííí :-) tak jsme byli s raráškem u pana doktora a zdá se býti vše v pořádku :-) Krevní obraz mám úplně předpisovej. Pánev dostatečně široká i hluboká. Mimíšek hajá tam kde má a drží se tak jak má. Jedinej problém máme s tlakem...strašně mi kolísá. Tak příští týden jdu zase na tlak :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Prio - super zprávičky, jen tak dál ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
priori-gratuluju, jen ten tlak si hlídej, uvidíš, bude to dobrý, ničeho se neboj.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?