Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já tady zas nemám ani jednoho šéfa, je totální anarchie :-) Včera to bylo OK, ale holky, jestli dneska tady nebudete pořádně kecat, tak se ukoušu nudou 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
My tu máme s kolegou taky "bezvládí" a to celých 14 dní :-D A navíc se mi chce děsně spát, za krkem mám "opičáka" :-N jelikož jsme samozřejmě neseděly u sklenky vody :-) ty vogo,jak mně se chce spát...
Odpovědět
Profilova fotka
Čusík holčiny, včera mě ten malej nezbeda pěkně potrápil ... nejenže jsem od 5 ráno blila jak šakal :-( ale když už se mi pak začala motat hlava, zašla jsem k doktorce, která mi řekla, že mám hodně nízkej tlak - proto ty stavy, ale že mi neschopenku napsat nemůže, že se do tohodle gynekologům nepletou a cestovat na Dr na gyndu by mě asi včera zabilo. Tak jsem si vzala dovolenou a zůstala v posteli, což bylo ještě horší než kdybych šla do práce. Naštěstí zítra jedeme k Dr. tak mu to všechno povím. Majky: sluší Ti to!!! :-) Holky jestli se vám těhu nepodaří do září, tak my na vás s Myi na srazíku plivneme a garantuju, že do měsíce a do dne :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Prio - domluveno :-D Majky - kdyžtak si dáš cedulku se jménem na krk :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, preju pekny den. Vcera me prcek porad kopal. Se to naucil, tak asi trenuje na prvni ligu. Zatim je to prijemny a neboli to, ale jestli mu to zustane po zbytek tehotenstvi, tak si to s nim pak po porodu vyridim. prio: jestli mivas nizky tlak, tak klidne pi kaficko. Ja jsem z toho omdlivala a mam ho narizeny. Zvlast tady v tech teplech. To chodim na ledovy se zmrzlinou. majky: skvela zmena, ale nevim, jestli si na to zvykneme. Slusi ti to!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Myi a vy už víte, co čekáte? Necháte si to říct? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
marrei: ja to nechci vedet. Mluvim o nem jako o prckovi, ale treba je to holka. Nicmene i holky muuzo hrat fotbal.
Odpovědět
Profilova fotka
Myi - a může se i normální kafčo nebo jen to bez kofeinu? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
sil: normalni. Ale piju ho podle potreby. Je treba tyden, kdy si nedam zadny. A nekdy treba 2za den. Az budete tehu, tak poznate, jak to potrebujete. A urcite je pro mimi lepsi mensi davka kofeinu (vase telo si z toho vezme nejakych 99,5% - jsem nekde cetla), nez aby maminka neustale omdlivala.
Odpovědět
Profilova fotka
No já mám právě i normálně nízký tlak, tak abych se celé těhu furt někde neválela v mdlobách :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem si právě po půl roce uvařila kafe :-N abych si aspoň trochu připadala jako těhule :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
az budeme kojit, tak si kafe dopravat nebudeme. To maximalne hnusny bez kofeinu, tak si to musime poradne uzivat!!!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Hele Myi, chybíš mi v tabulce ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
marrei: ja jsem ted 19+5tt. Nejak ovulaci nemam :-N
Odpovědět
Profilova fotka
OK Myi, tu ovulaci ti teda odpustím ]-( :-D Marrei - 4 DC Kat - 11 DC Sili - 15 DC Micha - 16 DC Majky - má výjimku Myi - 19+5tt
Odpovědět
Profilova fotka
holky, byt vama, tak se na nejaky pocitani a cekani na ovulaci vykaslu. Ja otehotnela tak, ze jsme s manzou skoro cely mesic spolu nespali. Tesne pred menstruaci jsme se udobrili a ja s vedomim, ze otehotnet uz nemuzu jsem byla v klidu. A ono to zrovna vyslo
Odpovědět
Profilova fotka
Myi - neboj, však to je spíš jen hra s čísly :-D Já mám cykly neznámo jak dlouhé, takže nějaký DC je mi stejně naprd. A vzhledem k tomu, že jsem teď nějaká nastydlá, tak poznám stejně houbelec :-D
Odpovědět
Profilova fotka
chjooo jsem mrtvá... Marrei: já si ráno taky musela udělat kafe,abych se vůbec probudila :-) po tom večerním mejdánku jsem nějaká zabržděná....
Odpovědět
Profilova fotka
Já kávičku taky rád x-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem byla doma na obídku a chtělo se mi normálně skočit do bazénku :-N tak jsem se jen opláchla v umyvadle... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Kat - teda Ty máš ale pevnou vůli! Já bych už seděla u PC s mokrými vlasy z bazénu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sili: ono lidem stačí,že tu běhám bosa :-D :-D :-D Jeden známej na mě,že jestli nemám na boty,že mi je koupí :-D jsem zastrčená na kase,tak tu běhám bosa... ;-) Mám krizi,chce se mi spát... :-| ... boooože dneska si musím udělat nějakou pořádnou mňamku k večeři, zítra odpol jdu k zubaři a předpokládám,že už se nebudu moci pořádně najíst do konce svýho života :-D :-D mi vyvrtá celou hubu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kat - mi úplně připomínáš naše holky z kasy, ty byly taky bosy a uvařené :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei se nám ukousala nudou.... :-D žije? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Už se asi dokousává a ukousla si i prsty... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kat: vydrž prďka vydrž :-) za mýho stavu bych snad ráno ani nevstala ... jít spát v půl druhý a od pěti sedět s hlavou v míse...to by mě asi zabilo ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Prio: je ti hodně špatně? Celej den?
Odpovědět
Profilova fotka
Včera mi bylo přímo hnusně! A bohužel, když je mi špatně, tak většinou celý den :-( Zvracím sic jen ráno, ale žaludek mám pak na vodě až do večera. Ten kdo řekl, že těhotenství je nejkrásnější období ženy, musel bejt chlap!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Žiju!!!!! x-) x-) x-) Akorát jsem už neměla co kousat, tak jsem si vymyslela nějakou práci x-) Holky ještě 20 minut a pak tradáááááá 8-) Večer sem nakouknu.
Odpovědět
Profilova fotka
holky moc děkuji za pochvalu mého nového outfitu... :-D :-D :-D sili-dáme si poznávací znamení já budu mít napsáno "hledá se, priori, myi, marrei, sili, kat... a zbytek"... :-N kat-já bych taky nevstala... !!! Ty jo ! To jsou šílené stavy, když se ti chce v práci spát. :-) priori-ježíš, to tě maličké tak zlobí??? No to tedy určitě vymyslel chlap !!!! :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?