Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kat - DC = den cyklu. 1.DC = 1. den Mrchy (menstruace) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sili: no dyť říkám, dement :-D
Odpovědět
Profilova fotka
U mě to s tou OVU nebude tak horký, běžně mívám cykly od 35 výš, takže tenhle první, co byl jen 29DC je u mě spíš zázrak ]-( Ale uvidíme a bude-li chuť (což doufám na 1.výměsíčí bude :-D ), tak šup na to :-) Ale jak říkám, zatím mě u vaječníku nepíchá, takže spíš houbelec a super dlouhý cyklus :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ha..... 10.DC :-) Já mám přímo kalendář v PC,kam to všechno píšu a ono mi to napočítá,kdybych měla mít OVU ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kat - jaký? Já to mám v menstruacnikalendar.cz
Odpovědět
Profilova fotka
Sili: jojojojojo,to je on ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Je takovej šikovnej, co? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
marrei- :-D díky !!!
Odpovědět
Profilova fotka
holky, tak jsem se na ten váš menstruačníkalendář chtěla podívat a hodilo mi to menstruačníkalíšek, který tedy rozhodně nepotřebuji... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kat - a nejsi dement! 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sili: je to fajn... u nás je "styk" výhradně jen v pátek,v sobotu a v neděli :-D až když Emča přijede .. a ted to vypadá,že bych měla mít OVU na víkend :-) A o víkendu zrovna slavím narozky,aby popřípadě mimi nebylo vytvořeno z "poopičního stavu" :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Katy - poradíme, neboj!! :-D :-p Sili + Katy: taky jsem na menstruacnikalendar :-D :-D Majky - kalíšek je humus, už se vidím jak odejdu v práci na záchod a budu tam vymejvat krev :-S :-S Sili - mě píchalo u vaječníků 19 DC a 27 DC jsem to dostala :-| Tak nechápu co to jako mělo bejt ]-( ]-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jo a tabulečka ;-) : Marrei - 3 DC Kat - 10 DC Sili - 14 DC Majky - má výjimku
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei - tak to nevím.... 19DC ... leda, že by se mimísek snažil usadit a nevyšlo mu to |-| Jinak poctivě baštím Babyplan, Chlorellu a piju kontryhelový čaj, tak schválně :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sili: já jím Babyplan už tři měsíce ... říkala mi doktorka,že aby to mělo účinek před otěhotněním,tak aspoň 2-3 před tím to jíst... zítra začnu čtvrté balení... ;-) nakoupila jsem 3ks těhu těstů,protože jsem si říkala,jestli to pak chytnu na dovče v Chorvatsku,tak abych tam nemusela lítat někde po obchodech a rukama nohama si domlouvat nákup testů ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Uff Sili, že by??? :-) :-) Já listovku a kontryhel ;-) Co je to Chlorella? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Chlorella http://www.greenlife.cz/index.php?id=3 (já mám levnější!, jsem ji teď na netu nenašla) Důležitý účinek: přispívá k růstu prospěšné střevní a vaginální mikroflóry ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a ještě kapičky Mastodynon (právě na úpravu délky cyklu :-( ).
Odpovědět
Profilova fotka
To jsou ty kapičky http://www.asiprag.cz/index.php?pg=ma...
Odpovědět
Profilova fotka
To už nám prostě musí zabrat!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
marrei-jj, fuj, taky mi to přijde ujetý menstruační kalíšek... blééé, kdo vynalezl tampony, tomu bych dala "tampometál" ... :-D teda holky, co já se od vás tady nenaučím...? To jsou mi názvy. :-N Tak kdyby to tak ještě umělo udělat mimi? x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majky: ofinkááááááááááááááááááááá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
čus, já chci taky do tabulky :-D jsem v úterý 16DC ;-) a ovu byla v sobotu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jéééé, Majky má ofinůůůůůů :-o :-) Dobrý! Micha - jak to víš s ovu tak přesně? No i když já si myslím, že já měla ovu fakt včera, max. dnes, páč večer bříško píchalo jak divé. No tak jsem zvědavá. K činu jsme se dostali tedy až dnes ráno, ale to prý je kdyžtak na chlapečka stejně lepčí :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Brý ránko :-) Majkýýýýý, si to ty????? x-) x-) x-) Hééézkýýýýý!!!!!! 8-) Sili - já myslím že to jde přesně zjistit z ovulačního testu? =-) A tabulečka :-) : Marrei - 4 DC Kat - 11 DC Sili - 15 DC Micha - 16 DC Majky - má výjimku
Odpovědět
Profilova fotka
To jo, ty testy by to měly ukázat, ale já si žádné zatím kupovat nechci. Možná příští cyklus... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Já taky vyčkávám :-D nechci zatím plašit, prostě klídek.... kdybych se na to moc upnula, skončila bych v Bohnicích 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Přesně tak! Se mi do Bohnic taky nechce, raději do porodnice :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky ženy, tak už se nám to sobotí !!! :-N Doufám, že i o víkendu bude stejně tak krásné počasí jako včera, dnes.... kat, sili, marrei-jj, všimly jste si, jojo, to jsem já !!!!! :-N To abyste mě na srazu poznaly !!! :-) Teda holky, vy jede s tím ovu !!! ;-) Tak všem držím palečky, aby vám to vyšlo v přesný termín, kdy vy chcete !!!
Odpovědět
Profilova fotka
Holky,já bych se tady dneska radši neviděla :-N Přijela mě včera navštívit kamarádka,která žije v zahraničí a tak nějak jsme u debaty "skejsly" až do půl druhé.... :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?