Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kat-ty jsi nechala dáreček v mražáku v Tescu... :-D :-D :-D to tam muselo i zmrznout... :-N Budeš těhu !!! ;-) Kdyžtak vám dojdu pomoct, mohla bych vám u toho svítit :-D :-D :-D marrei-šupneš ho k nám do dětskýho !!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Majky: my jsme jeli na chalupu na Silvestra a v autě jsme s kamarádkou a jejím mužem začali popíjet vaječnej koňak,který nám na cestu přibalila moje drahá mamka :-D Dojeli jsme od nás do Hradce Králové (cca 50km) a měli jsme ji jako z praku :-D A jak jsem se naklonila pro to kuře,tak se mi to hnalo všechno ven :-D ale jak říkám,jen jsem si odplivla.... :-D :-D Myi: kolikátý že to máš týden? musím se podívat do chytrého kalendáře na netu,v jakém velikostným stádiu je vaše mimi :-D Každopádně musím Emču opět v pátek po příchodu z práce znásilnit :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kat: presne jsem 18+5tt
Odpovědět
Profilova fotka
ty prášky existují, já je měla kdysi od doktora předepsané, ale naštěstí jsem je nepotřebovala... nikdy. Vždycky mě to tak vyjde, že jsem na dovolené bez, tak doufám, že mi to vyjde i na srpen a září !!! :-) myi-ježíš, to musí být úžasný pocit. kat- :-D :-D :-D z vajčáku?! No fuj.... !!! Chichichi !!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Kat - koukala jsem do diskuse červen 2008, píšeš tam, že sis vyřídila kartičku VZP přes jakejsi formulář - no asi jsem blbá, ale absolutně ho nemůžu najít!!! Prosím, kde to bylo??
Odpovědět
Profilova fotka
majky: jsem z toho vaječnáku měla hubu zalepenou a pak asi miliardu oparů,jak jsme každej olizoval tu flašu :-D Myi: tak už jsem si zkoukla mimi,jak má vypadat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kat: ja bych to taky chtela vedet, s tim formularem,prosim. Na ktere webovky jsi se divala
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei: oni to tam maj hrozně nepřehledný,najdu ti to.... http://www.vzp.cz/cms/internet/cz/Pla... a je to to oznámení pojištěnce,normálně si to vyplníš v PC,vytiskneš a pošleš na nejbližší pobočku VZP. Měla by se k tomu připojit ta původní kartička na staré jméno. Pak ti pošlou papírovou než se ti vyhotoví ta plastovka.
Odpovědět
Profilova fotka
Myi: asi se ptám jak hlupák...ale to čísílko za tím plus znamená dny?
Odpovědět
Profilova fotka
Mě se moc nezdá dávat tu kartičku úplně z ruky... =-) Tys ji taky poslala??
Odpovědět
Profilova fotka
prio: jasne. Prvni je tyden a druhy jsou dny. Zitra to bude 18+6. Ja se taky ptala,neboj :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kat-tedy v dnešní době ožrat se z vajčáku... :-D Jsi mě s tím pobavila, ostatně jako se vším. :-N Já už se těším na to naše setkání... ty tam budeš perlit a já se tam budu smát jak když hrbatý padá ze schodů a brzdí rohlíkem... no nic, to se pobavíme. :-) Holky, musím pourgovat fotografa, aby mi do té doby udělal album, už mu to nějak dlouho trvá. ]-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Marrei: já tupá jsem ji neposlala :-D paní mě volala a říká: A tak teda buď mi ji pošlete zpátky nebo ji ekologicky zničíte? Já: no já bych ji zničila,doma ji hodím do ohně :-) Paní: říkala jsem ekologicky :-D :-D :-D Já: dobrá,hodím ji v práci do skartu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Oukej, tak já teda odesílám ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to já jsem jim ji zase poslala a teď jsem bez kartičky, takže kdyby něco, tak jsem v pr*eli... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já naštěstí dnes ráno byla na gyndě, takže jsem si to odbyla, a teď už snad žádnýho doktora potřebovat nebudu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
marrei-já byla na gyndě před svatbou... prý aby Luky věděl, jestli jsem zdravá a může si mě vzít :-)
Odpovědět
Profilova fotka
To já jsem si nechtěla kazit předsvatební veselí - měla jsem mola v uchu a ještě jít na gyndu.... asi by mě kleplo :-N :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
marrei-jj přesně, no ten mol stačil, fuj, to byl humus !!! =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Prio - teď jsem si přečetla ten popis dne v tvým albíčku, konkrétně: ...všem řekli, že dneska si Davídek nebral jen mě, ale brali i 6mm drobka, kterej momentálně u mě v bříšku, ale už v únoru se na ně všechny bude smát z kočárku :-) Na to kamarád pustil ohňostroj, všichni se vrhli na mě a na Davida, gratulovali, brečeli a my taky :-) A řvu!!! Jak malá holka!!! ;-( ;-( :-N To muselo být tak nádherný, tak super pocit!!!!!! x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei: bylo to nádherný!!! Opravdu takový krásný vyvrcholení toho dne. Sama mám ještě dneska, ač to líčím už po sté, slzy v očích. Pro všechny: dala jsem do albíčka nějáké fotečky (co fotila kamarádka). Ty profesionální tam dám až večer - nějak mi to CD v práci nejde pustit. S popisem jsem si dala docela práci, ale myslím, že to plně vystihuje ten den :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No fakt krásný... zase bulím... ;-( ;-( Jak píšeš, že když jsi vyšla před dům, jak všichni začali tleskat a jak to byl jeden z nejhezčích okamžiků dne - u mě to bylo úplně stejný. Od 6ti od rána až do 11 hodin jsem byla zavřená v pokoji v patře a holky mě česaly, líčily, oblíkaly. Hrozně jsem se těšila, až z toho pokoje vypadnu!! Myslela jsem že se příbuzní a hosté rozprchnou po zahradě, jiní budou na dvorku a další před barákem, ale oni stáli úplně všichni před domem a začali tleskat a fotit - to byla absolutní nááááádhera!!!! Já se s mýma příbuznýma moc nevidím, jsme roztahaní po celé republice, takže když jsem stála uprostřed a všichni kolem mě a usmívali se a tleskali, byl to úžasnej pocit....... na to nikdy nezapomenu!! a už se moc těším na kameru, až si ten okamžik zopáknu ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei: tak to jsem ráda, že to zažil ještě někdo. Protože vyprávění není ono. Je to fakt strašně hezkej pocit, fakt jsem si připadala jako princezna, věděla jsem, že ty lidi tam jsou kvůli mě a davidovi, že jim na nás asi záleží když přijeli a jen pro tuhle chvíli ty hodiny, týdny, měsíce příprav stáli za to! Kdybych dneska všem těm lidičkám mohla něco říct, pak by to byl velký dík, že jsou našimi kamarády, rodinami a přátely. To je přesně to pro co stojí žít. Pro takovýhle krásný okamžiky, který mi už nikdo nevezme!
Odpovědět
Profilova fotka
A jdu domů nebo tady budu brečet ještě zítra :-D x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Bože já jsem citlivka... jak to tady tak čtu,válej se mi po tváři slzy jak hrachy ;-( :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, holky.... tedy vy my dáváte !!!! ;-( ;-( ;-( Už i já potahuju.. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Bré ránko holky! :-) Téda nevim jak u vás, ale tady je úplnej hurikán :-| , musela jsem pozavírat všechny okna, jinak by nás to odneslo... Dneska jdu na řidičák, jsem zvědavá, jak pochodím ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teda teď jste mě dostaly, jsem naměkko taky :-. Jj, ten nádherný pocit svatebního dne stojí za všechny ty přípravy x-) A věřím, že i další roky budou prostě v pohodě a nebudeme plnit statistiky rozvodů x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Brej den :-) Zde hlásím slunečno a bezvětří ;-) Ale co není,může být :-D fííííííííííííííííííííííííííííííí............
Odpovědět
Profilova fotka
no my tu máme taky pěkný liják a větr...se to žene od Brna !!! :-N sili-taky v to pevně doufám. Já už chci mít DVD, abych si připoměla všechny ty krásné okamžiky !!! Mám normálně výpadky paměti. Ale bylo to krásné, jak si pro mě Luky přišel, já stála v ložnici (u mamky a jejího přítele doma) a on otevřel dveře, měl úsměv od ucha k uchu a pak si mě vyvedl na chodbu, kde byla jeho rodina, jeho mamka brečela jak kdyby šla na pohřeb... :-D a shawneečka (náš pejsánek) se na mě mohl ukňučet a uštěkat... pak jsem vyšla před barák, kde byli ostatní svatebčané a ti se jen usmívali a říkali "jé, jé, jé-ty jsi krásná"... nevěděla jsem, co na to říct, ani koho pozdravit, no připadala jsem si jak v jiném světě. :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?