Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojkyyyyyyyy !!! sili-vypadá to tak, tak můžeš opět začít z odpočítáváním :-)
Odpovědět
Profilova fotka
67 :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Brý ráno, tak dneska tady asi umřu. Zase mě chytly zuby moudrosti,mám je sice všechny vylezlé,ale derou se dál ven.Do toho mě bolí hlava,ráno jsem byla na poradě jak chcípák... a ted se mi chce spát,protože jsme byla vzhůru už v 5h. 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Kat - jéééje, tak to je radost :-(
Odpovědět
Profilova fotka
kat-chválím fotečku a vlásky !!! Jé, to je mi líto, že tě tak otravují zuby !!! Osmičky nebrat, já si s něma vytpěla svoje. 2 spodní jsem měla až v čelisti, tak mě to musel zubař řezat a odvrtávat, pak jsem byla na antibiotikách. Fuj, ještě mám jít na 2 vrchní, ale za boha mě tam nikdo nedostane !!! ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
No jo, já ani nepochválila fotečku a vlásky! Jsem hanba! Moc moc chválím! Sekne Ti to, mladá paní ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Brý ránko, 27.9. SUPER!!! Já nakonec na ten firemní sraz pojedu, ale hned v sobotu ráno vyrazím zpět do Prahy (stejně pak budou nějáké sportovní aktivity, které s v 5 měsíci stejně už provozovat nebudu moci), abych se na Vás připravila :-) FAKT SE MOC TĚŠÍM!!! Kat: moc pěkný účes, sluší Ti. Dneska se taky jdu objednat ke kaderničce :-) mám ty konečky strašně zničený. Sice manžílek bude vřeštět, ale má smůlu :-) Tak si holky představte: včera jsem zavelela, že už se do žádnejch kalhot nevejdu a že musíme jet prostě koupit nový - s pružným pasem. Tak nejenom, že jsme žádný nesehnali, ale ještě jsem mále pozvracela Tesco :-) Kdaž jsem míjela oddělení s rybama, bylo to jen tak tak, abych do jedné z těch kádí rybičkám nepřidala papání :-D Ale ustáli jsme to! Spíš mě děsí to, že neustále hubnu (ač se do kalhot nevejdu), tak mám strach, aby mě pan Dr. neposlal na pár dnů do nemocnice...
Odpovědět
Profilova fotka
Děvčátka,díky za pochvalu účesu. Strašně se mi ulovilo a to,že mi táhne na krk,mi vůbec nevadí :-D Manžílkovi se to moc líbí,i když jsem měla nejdříve obavy,protože mi doma vyhrožoval,že krátký vlasy prostě ne. A myslím si,že tohle je kompromis :-D ani ne dlouhý - ani ne krátký. ;-) Jsem se včera mobilem vyfotila,poslala mu to a odepsal mi: moc ti to sluší, jsi moje krásnááá manželka :-N Prio: máš nějaký ranní (celodenní) nevolnosti? :-( Kolegyně,když byla v jiném stavu,tak furt zvracela a hrozně zhubla,normální jídlo do sebe nedostala a tak ji doktor poradil,ať si kupuje zmrzlinu,že jí to pomůže a fakt pomohlo,mohla se potom vždy najíst... a co se týče těch kalhot,tak ségra si koupila právě ty kalhoty s pružným pásem a moc si je chválila,dobu je pak nosila i po porodu než se po tom císaři srovnala. Ted zhubla a čekají na mě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já budu muset taky k holičce... konce jsou v pasti :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Kat: mám spíš odpolední nevolnosti :-( ráno je to ještě jakž takž dobrý, i když tak ne pořád. Za to odpoledne zkouším jak pes. A co je uplně nejhorší, že nemůžu na jídlo ani pomyslet jak se mi dělá špatně a pak je mi blbě zase z hladu...začarovanej kruh to je :-(
Odpovědět
Profilova fotka
prio: zkus tu zmrzlinu a pak ještě doporučují po doušcích konzumovat coca-colu ;-) Na kdy že to máš termín?
Odpovědět
Profilova fotka
Já už chci taky blít v Tescu :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Marrei :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kat-můj manža by mě viděl nejradši ostříhanou (podobný účes do podkovy, jako máš ty) prý by mi to slušel :-N Ale já prostě, pokud ty vlasy necítím na ramenách, tak jsem nesvá. Naposledy na krátko jsem byla ostříhaná v 9 třídě na ZŠ a druhý den po ostřihání jsem probrečela, protože jsem chěla zpátky svoje dlouhé vlasy. Tehdy jsem si řekla, že už se tak v životě neostříhám.. no možná k tomu věkem dojde. :-D priori-no fíháááá, rybí smrad taky nemusím a to nemusím být těhotná a krmila bych rybičky také !!! :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei: jednou jsem si v Tescu odplivla to mrazáku s kuřatama :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, omlouvam se za svoji neucast, ale nejak nic nestiham a to jsem prosimpekne porad na neschopence. Cim ma clovek vic casu, tim ho ma min. kat: moc pekny uces. Slusi ti to. Ja mam s kratkyma vlasama stejnou zkusenost jako majky. Uz nikdy vic. Pripadala jsem si divne. prio: ja jsem taky hubla. Az ted mam stejnou vahu jako na zacatku tehotenstvi. A to jsem si uz musela jit koupit v nedeli tehu obleceni. Docela me prekvapily normalni ceny. Je to fakt super, kdyz te netlaci zadny zip a tak podobne.
Odpovědět
Profilova fotka
Kat: termín se dozvím zítra :-) ale počítám, že někdy kolem 13.2. Marrei: je to sice hezkej pocit, ale jen skrz to miminko. :-D Jinak nic moc... Myi: a kde jsi ho kupovala? V nějáké speciálce?
Odpovědět
Profilova fotka
Prio: tak nám to hned zítra písni,na kdy ti to vyjde... jestli to tipuju dobře,tak to bude Vodnář :-) a to je můj manžílek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já s manžílkem jsme vodnáři oba :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, v IP mas webovky. Prodejny jsou i po Praze a ted maji vyprodej. Da se nakoupit i neco za 100,- ale uz je to hodne probrany. Aspon teda u nas.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, pridala jsem nejaky ofiko fotky do alba
Odpovědět
Profilova fotka
Vodnář, nebo tuším od 19.2. ryba :-) Moje neteř je narozená na Valentýna... ;-) Myi - fotečky moc pěkný x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Myi: fotečky krásný :-) a díky za tu adresu. Zkusím tam při nejbližší příležitosti skočit...
Odpovědět
Profilova fotka
Holky,asi skočím z mostu.... :-( jsem si tak nějak spočítala,že když nebudu těhu v srpnu nebo v nejbližší době,tak budu mít MS na dovolenou v Chorvatsku... ááááááá.....nechcůůů :-(
Odpovědět
Profilova fotka
kat: tak to ti teda nezavidim,ale urcite bych kvuli tomu z mostu neskakala. Bylo by te fakt skoda. Zajdi si klidne k doktorovi, existuji nejaky prasky na oddaleni MS, ale fakt nevim, jestli se doporucuji, kdyz chces otehotnet.
Odpovědět
Profilova fotka
Kat, to klapne ty //, neboj ;-) Držím pěsťule :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kat - tak holt budeš těhu a fertig 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Myi: já se nechci cpát práškama... ty na oddálení jsou pěkný svinstvo,ségra (zdrav.sestra) mi vysvětlila složení a není to nic dobrýho... hold to přetrpím s tou mrchou :-) Díky za uklidnění,že by mě byla fakt škoda :-D :-D :-D O víkendu jsme rozjímali nad naší rekonstrukcí domu a když jsme došli na dětský pokoj,tak já koukala,jaký má nápady. I když nejsme těhotný,tak už jsme nechali udělat dřevěné zábrany ke schodům,apod.
Odpovědět
Profilova fotka
Katy - však supr, štěstí přeje připraveným :-D My když jsme před rokem a půl rezervovali byt, tak jsme na mimčo nějak nemysleli a vybrali jsme si 2+kk..... teď nám ten děcák bude kapku chybět :-|
Odpovědět
Profilova fotka
kat: ja jen vim, ze neco takovyho existuje, nikdy jsem je nebrala. Resila jsem to antikoncepci. Jsem rada, ze jsem te uklidnila :-D . A s zadnou mrchou to trpet nemusis, budes si pekne uzivat zacatek tehu Mimochodem, vcera jsem citila prvni pohyby. Aspon teda myslim. Bylo to takovy simrani. Bylo mi u toho do breku stestim.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?