Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei: tiše ti závidím sobotní zážitek :-N Majky: mě tam ten datum taky koliduje s akcí na horách,máme jet na kola.. tak to musíme nějak vyřešit... Přeju vám jinak hezký den... ;-) Emča má horečky (38) a odjel do práce,tak jsem zvědavá,jestli se mi vrátí dřív nebo až v pátek. Ale musíme vozit babičku na ozařování (sanitkou to je záležitost na celý den a jí není dobře),tak že tam s ní budeme jezdit. A jaký byl jinak víkend? Já dostala MS ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Božžžže Katy, no tak teda příště už musí být // ;-) ať můžeme všechny popíjet ten zázvorovej čaj a cucat lízátka :-D Kterej termín se ti to nehodí?? =-) 27.9. nebo 11.10.?
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei: mě se nehodí ten 27.9.jedeme na kola do hor... jsem předpokládala,že pojedeme začátkem září,ale chlapi chtěli ten pozdější termín. Nevím proč... Já doufám,že příště budou // :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Aha :-) takže 11.10. je OK u Priori, u mě a u tebe :-) Uvidíme co ostatní...
Odpovědět
Profilova fotka
U mě bohužel ne... máme závody v Humpolci :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Oukej. Tak jinak. V září bych nemohla asi já + Majky (svatební cesta), jedině toho 26.9. bych mohla. Říjen je u mě OK. Co kdybyste mi napsaly všechny, který víkendy v říjnu můžete??? Já bych to hodila do excelu a už sakra musí nějakej termín vyjít...
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei - já uvidím, co vyjde za datum, páč: 4.10. - závody Sedlčany 10.10. - závody Humpolec 18.10. nebo 25.10. oslava mého svátku, sestřiných a otcových narozenin (slavíme vždy najednou a teď ještě nevím, jaký víkend to bude :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei: za mě jakýkoliv termín krome 4.10. (to má taťulda 50.tiny)
Odpovědět
Profilova fotka
marrei-ježiši, já jsem fakt blbá, přečetla jsem si jen tu 11... :-N Už fakt potřebuju dovču. v říjnu můžu víkend 4.-5.9 a pak 11.-12.9 tam zatím nic nemám. Jinak pak už se bude slavit manžílkův svátek a narozky... :-x No holky, asi se nedomluvíme !!!! :-| Začíná se nám to pěkně zamotávat.
Odpovědět
Profilova fotka
Ouuu... tak se nám to komplikuje. Já ten říjen mám celkem v pohodě až na 31.(to má ségra narozky) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, tak to já nevím ,co vymyslíme?! To je na pytel !!! :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Musíme se každopádně sejít ještě dřív než Myisiska porodí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kat-já to vidím tak, že se sejdeme až budeme mít všechny vousaté děcka... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/album/view.php... Mňo holky, tak tady máme předběžný stav :-| Nic moc, už nejsme všechny :-| Je to blbý, ale chci se zeptat Majky a Priori, dokázaly byste oželet svatbu kamarádky / firemní akci?? Ten termín 27.9. zatím vycházel všem...
Odpovědět
Profilova fotka
já si myslím, že bych to určitě zvládla :-) Kdyžtak pojedu jen na pátek v sobotu přijuchám zpátky do Prahy :-) no problemo :-) Ještě mě napadlo jestli to nepřehodit na neděli, ale zase nevím jak by jste to zvládly vy zdaleka ...
Odpovědět
Profilova fotka
marrei-já jsem tu psala, že já oželím svatbu kámošky, pak se ale přidala priori a kat, že na ten termín taky něco mají...
Odpovědět
Profilova fotka
Kat taky??? To sem nějak zazdila... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Já právě nevím, na který datum mi napsala tu odpověď, tak ať tu nevýřím vodu, nechci dělat zbytečně paniku.... katarinkakm • Dnes v 11:50 Majky: mě tam ten datum taky koliduje s akcí na horách,máme jet na kola.. tak to musíme nějak vyřešit...
Odpovědět
Profilova fotka
No jo, pak psala, že toho 27.9.... :-( Tak já nevim, mám ještě vypsat listopadový termíny???? S takovou Myi už fakt porodí... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, ja muzu prakticky kdykoliv. Muzu se podridit a o zadne akci nevim. Jen 19.12. mam ten termin porodu, tak kdybyste to stihly domluvit do te doby, tak bych vam byla docela vdecna
Odpovědět
Profilova fotka
já právě nevím, na jaký termín to myslela, jestli na toho 27.9 nebo 11.10 ? Počkejme do zítra, třeba písne a podle toho se zařídíme. Jako jinak co se týče toho 27.9. tak já pojedu s váma, o tom není pochyb. Jak už jsem psala, snad to kámoška pochopí?
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem to teda taky pochopila tak, že toho 27.9. Kat nemůže...ale třeba se pletu, kéž by! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
myi-no ty pojedeš s bříškem už velkým viď?! :-) Takže nás vlastně z Brna pojede 4 !!!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
katarinkakm • Dnes ve 12:08 Marrei: mě se nehodí ten 27.9.jedeme na kola do hor... jsem předpokládala,že pojedeme začátkem září,ale chlapi chtěli ten pozdější termín. Nevím proč... :-( :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak že ženy pozor! :-) Sjednala jsem si doma pořádek (na dálku po telefonu) a ty kola prostě rušíme,posouváme termín na říjen :-N Jsem vysvětlila,že mám životní sešlost a tam musím být. :-) Tak že toho 27.9. můžu!!!!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
TAKŽE PLATÍ 27.9. A UŽ TO NEMĚNÍME!!! :-) :-) :-) Teda doufám.... je ještě někdo, komu se to fakt nehodí a fakt, fakt nemůže??? =-) =-)
Odpovědět
Profilova fotka
a Kat - super fotka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei: jsem se nechala dneska šmiknout,když jsem šla z práce :-) upadlo mi cca 10cm vlasů :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno. Koukám, že tedy 27.9 :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?