Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
majky: to bysme se domluvili pochopitelne az chvilku pred srazem. Ja se Prahy nebojim
Odpovědět
Profilova fotka
??? =-) =-) =-) a to akú rečú stě těrazky hovorili??? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Cajk znamená, že to je prostě hotová věc. A větu cajk jak vix používal jeden můj kolega a nikdo netuší, co znamená. Myslím, že ani on :-D
Odpovědět
Profilova fotka
cajk jak vix = hotovka a pres to nejede vlak, v takovem smyslu se to aspon pouzita u nas
Odpovědět
Profilova fotka
Jasný :-) A když bude nejhůř, zaparkujete autí na Chodově, sednete do metra a já už si vás někde vyzvednu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
cajk = jako že v pohodě, že to jde, že je to super :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Myi - díky! Konečně vím, co nám říkal :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Prio: Chodov znám :-) jezdím tam na školiskové středisko GE Money ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kat: no vidíš :-) sice času ještě dost...ale tak aspoň má zase Sil co odpočítávát :-D :-D :-D Takže Sil: za kolik to máme dneska?
Odpovědět
Profilova fotka
71 :-D I Rybka :-D A já se loučím. Pááááá jedu dom. Krásný víkend!
Odpovědět
Profilova fotka
Papa Sili
Odpovědět
Profilova fotka
jo, jakože to je v cajku ???? !!!! :-N Jo to znám !!!! myi-to je dobře, já se jí bojím jak čert kříže, přitom Brno mě navadí, Zlín taky ne Chorvatsko sjedu..... no asi jsme divná?! :-N sili-krásný víkend jj, super odpočítávání !!!! Juchůůůůůůůůůůůůůůů !!! :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
pa Sil
Odpovědět
Profilova fotka
mě tady snad natááááhne... chci domů.. Emča už je na cestě taky domů,už se na něho moc těším po tom dlouhém a náročném týdnu.... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
kat-copak? Klienti?! Už si z nich nic nedělej... vy tuším z Emčou nevylezete o víkendu z postele... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
holky, přeji vám krásný odpočinkový víkend. Papa v pondělí. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majky: tak tak tak,kdych nepřijde MS,tak nevylezeme z postele :-D Hezký víkend všem,taky to tu pomalu balím ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
myi: já plánuju být těhu už v srpnu :-D teď čekam až mi skončí MS a pak na to hned vlítnem ;-) srazík si píšu do notýsku, mám v Praze švagrovou, takže bych to spojila i s návštěvou u ní :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hoj holky, kapku jsem si hrála :-D :-D :-D http://www.beremese.cz/album/album.ph... Krásnej víkend!!!! (a pokud jsem na někoho zapomněla, tak se přihlašte) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei,ty jsi ale šikulka ;-) Rejliovka je taky myslím z Prahy... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
marrei-wauuuuuuu Marti, šikovná !!!! :-) ;-) Jj, Rejli...kdoví, jak na tom je?
Odpovědět
Profilova fotka
68 :-D Marrei - šikulka! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Holky, tak já mám dilema. 27.9. se mi vdává kamarádka (sice na svatbu nejdu) ale tak jako ona se byla na mě podívat, tak se chci jet podívat i já na ni.. a teď babo raď... to by znamenalo, že bych vás neviděla... :-( a to zase já nechci !!! Ach jo !!! :-S Jsem z toho smutná.
Odpovědět
Profilova fotka
Majky - buď neuvidíš jednu kamarádku, nebo 7 kamarádek... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
marrei-jj, přesně !!! No asi si hodím mincí. Marti, ale dopadne to tak, že si stejně vyberu vás. Jí to nějak vysvětlím, i když jsem jí slíbila že se přijdu podívat... no a já si vůbec neuvědomila, že v to datum máme srazík... a to mi už říkala před 3 týdnama, co mi přinesla svatební dar. Skleroza no.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je super Majky, mrzelo by mě, kdybys nedojela.... ;-) Holky dneska ráno jsme si koupili za penízky ze svatby foťák, mám radost jak malá holka :-D To se budou albíčka hezky plnit ;-) Jo a jedna fotečka ze soboty - jen pro silný povahy!!! :-D :-D :-D http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holčiny, no musím přiznat, že mám taky trochu s datumem problém, nejdřív všechno v pohodě a v pátek přišla pozvánka na sportovně relaxační - firemní víkend s datumem 27.9.2008 :-( Tak já nevím...teď ta Majky, musíte uznat, že bez ní jsme "poloviční" tak se ptám, vadilo by někomu, kdybychom to o 2 týny šouply? Tedy na 11. října ?
Odpovědět
Profilova fotka
Mě by to nevadilo, tam nic nemám. Na dovči už určitě nebudeme. Bojím se ale, že vždycky bude nějaká, které se to nebude hodit... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
priori-já nevím jak tam pojedeme na ten lástík?! Chceme v září do Egypta a nemůžu ti teď říct, co seženeme... ? Ale začátkem září to semnou vypadá bledě !!! :-( marrei-my jsme si taky koupili za penízky nový foťák, ale neodvážila bych si dát sem žádnou fotku z toho, co jsme nafotili... :-D Ta vaše je ale krásně romantická !!! My byli v sobotu v ZOO a tak jsme fotili spousty zvířátek a byla to paráda, připadala jsem si jako vjetnamský turista... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Majky - to nový datum je začátek října ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?