Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Si nakoupíme na září džusy a hektolitr dalšího nealka a uděláme těhu mejdan :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kat - a kefírový mlíko :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kat: to bude super, jeste by se mel podavat zazvorovy caj proti nevolnostem
Odpovědět
Profilova fotka
Myi - :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
my uz ty nevolnosti s prio budeme mit za sebou, tak vam ho muzeme varit a skodolibe se vam budeme smat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
marrei-já se autem v Praze nevyznám, tak aby jsme dojeli na správné místo? Já jen, že bus nás doveze přímo na Florenc a tam bychom metrem mohli na místo schůzky. Jestli by to nebylo pohodlnější než tím autem, kde nejde moc v centru zaparkovat? Ale je mi to jedno, byl to jen návrh. :-) A je to Markétka (taky) macet, určitě jste si museli v diskusi červen psát. Myslím, že i Kat si s ní psala. Je strašně fajn, brala se den před nama 27.6.2008 holky nestrašte, mě bude blbě i tak, mívám cestovní horečku !!! :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Někdy trvají nevolnosti celé těhu, tak bacha :-D :-D :-D Ale existují prý lízatka! Tuty: http://www.modrykonik.cz/album/view.p... :-D 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
sili: ja jsem je mela a skoro vsechny mi zbyly. Muzu venovat. Me totiz vubec nepomohly
Odpovědět
Profilova fotka
mě by taky zajímalo, jestli fungují?! Asi jak na koho, to je tak se vším. Jedna snese to a druhá zase ono x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Myi - kdo by nás vezl? Ty bys řídila??? Majky - nevím, kde bydlí Prio, ale třeba by se to dalo hodit k ní před dům? =-) Macet beru, znám, aspoň od vidění tady na BRMS ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
marrei: pokud byste mi sverily volant, tak me rizeni problem nedela. Par tisic kilometru uz odrizeno mam
Odpovědět
Profilova fotka
No, třeba bych to riskla :-D :-D :-D Jen aby tě mimčo nekopalo ;-) Majky? Co ty na to? Nějak k Prio trefíme, ne?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Myi - nepomohly? =-) |-| A já se těšila, že se prvním trimestrem procucám :-( :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
marrei: to si myslim, ze by nevadilo, kdyby mi bylo tak, ze bych to nezvladla, tak autobus do prahy jezdi snad casteji nez MHD po brne
Odpovědět
Profilova fotka
sili: me bylo po tom sladkem jeste vic zle, ale klidne si pocucej :-D Je fakt, ze je ti nejvic blbe po ranu. A kdyz mas do prazneho zaludku dostat lizatko, tak to asi neni nic moc
Odpovědět
Profilova fotka
Tak že jestli budu těhu,tak si nakoupím na cestu ty 150 litrový igelitový pytle na nevolnosti :-D S tím orientačním smyslem po Praze... ehm, ... když jsem dál jak 50km od baráku,tak už se ztrácím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Budem blicí auto :-D :-D :-D :-D Myi, nevím, jestli bych to riskovala... :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
marrei: vam vystrcim hlavy z okynek a pojedu pomalu
Odpovědět
Profilova fotka
Majky: Macet je cajk :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mě zachraňuje navigace v autíku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sili: me budou kdyztak zachranovat holky
Odpovědět
Profilova fotka
A kdo zachrání mě až vylezu z autobusu :-D :-D :-D táta mě učil s buzolou,tak si to budu muset zopáknout :-D
Odpovědět
Profilova fotka
prio jako pritel na telefonu bude urcite pripravena, ze?
Odpovědět
Profilova fotka
Kat - pak ještě můžeš zkusit lišejníky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a mraveniště :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No vidíš, jsi normální skaut :-D No pro jistotu si dej na krk cedulku se jménem a adresou, aby Tě kdyžtak někdo posadil na autobus domů :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D Holky vy dneska teda perlíte!!!!! :-D :-D :-D Se tady řehtám jak tele, a je to dost nebezpečný, před mým stolem za okýnkem sedí šéf a kouká!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei - to víš, pátek 8-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
myi-což o to, já už taky něco odřízeno mám, Vídeň, Chorvatsko, bez problémů, ale přeci jen, ty české silnice - obzvlášť pražáci (nic proti pražákům) jsou přeci jen zvyklí na něco jinýho. :-N Ale klidně, jestli si troufneš? x-) marrei-jé, tak super, že znáš macet. Ona je fakt sluníčko !!! :-) A myslím, že bude hrozně ráda, že nás uvidí. kat-co je cajk? =-) :-N Třeba ti priori pošle černouška s cedulko Katarinkakm :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To je cajk jak vix :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?