Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kat -to je přesné, fakt je to tam ráj x-) Teď se snažím dát dokupy fotky a nějak moc jsme fotili :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jé Sili ahoj!!! :-) Někdo se holt vrací z ráje, my jsme se před chvílí vrátili ze zoo v Lešné a byla to nááááááááááááádhera!!!!!!!!!!!!!! 8-) 8-) 8-) Fotečky teď sypu na Picasaweb ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky mladé paní! Tak jak je? Já dnes první den v práci, tak nic moc :-p Ale odpo snad budeme mít už ofiko fotky a dávám teď dokupy fotky od kamarádek, takže super zábava :-D Na beremko dám ofiko fotky a na picassu pak šoupnu zbytek + svatebku x-)
Odpovědět
Profilova fotka
sili-ahoj po víkendu nic moc, ale nic jiného nám taky nezbývá :-N Já už se těším na tvoje fotečky. A co svatba?! Jak proběhla? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Majky! Jj, po víkendu všechno špatně :-p :-D Svatba super bomba, popis dávám teď horkotěžko dokupy, hodím ho pak k albu ;-) Každopádně opravdu pohádka a krásný den x-)
Odpovědět
Profilova fotka
sili-super, tak to si myslím, že nám to všem holkám tady z diskuse vyšlo stejně !!! Až livi sem psala nějaké negativa, ale tak ono se vždycky někdo najde, komu se líbit nebude.
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno! Dnes odpo snad už konečně dám dokupy své slavné svatební album, včera jsme byli pro fotky, ale pak jsme hned usnuli, takže prd. A dnes ráno mi je zbalil do práce manžílek :-N
Odpovědět
Profilova fotka
No Sili, šup šup, už je chci taky vidět!!! :-N 8-) 8-) Kdo nám to ještě zbývá?? Myi a Prio nedodaly fotky, no děvčata!!!! ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei - no kdybychom včera nevytuhli, tak už byly fotky na webu :-D Ale tělu po časovém posunu neporučíš :-D Jsme spali jak broučci :-N
Odpovědět
Profilova fotka
No broučku :-) , tak se teda mooooc těším na odpolko ;-) A jak mimi? Zadělali jste na Bali? :-) Na MK je diskuse pro holky z června 2008 BRMS... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nezadělali... dnešní ranní nástup mrchy mi to potvrdil. Ale zase mám aspoň cyklus jak s HA, což je u mě zázrak :-N Vím, že bez HA jsem tak na 35-40 dnech, takže dnešních 29 je výhra 8-) Tak ona už je tam diskuze pro červenky, ju? :-N No pane jo :-D Však 28.6. má těhulek už požehnaně :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, ja se za ty fotky fakt omlouvam, ale proste mi nejdou zmensit na potrebnou velikost. Zkusim to o vikendu, to bude vic casu.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Myi - zkus je otevřít v programu Microsoft Office Picture Manager (stačí kliknout na fotku pravým myšítkem a pak si vybrat Otevřít v programu...), ten bývá součástí všech PC. Pak si tam všechny fotky klasicky označíš a dáš Upravit obrázky - Komprimovat. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky ženky :-) sili-no už i já se těším !!! i v diskusi červen je jich už hodně těhulek. :-) já si fotky zmenšuji v programu malování ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak včera mi manžel zase odjel pracovat pryč a já jsem zůstala s psím miminem doma. Když si to tak v hlavě srovnávám,tak si říkám,že až my se dáme do mimíska,tak to bude jen víkendová záležitost :-| a dovolenková... :-N .. to bude naprd :-(
Odpovědět
Profilova fotka
kat-no to jo, máš pravdu !!! :-S Jedině bys ho musela přivázat řetězem k posteli. =-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak pár foteček jsem dala. Ty od profika budou pristi tyden ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
daji se dat k fotkam dodatecne popisky? Jsem asi analfabet
Odpovědět
Profilova fotka
Myi - supr!!! Díky za fotečky ;-) Popisky tam můžeš dát dodatečně, klikneš v albu na fotku a pod tím je místo na popisek ;-) Moc ti to slušelo!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Myi - moc Vám to slušelo! Super fotečky!
Odpovědět
Profilova fotka
diky za gratulace holky
Odpovědět
Profilova fotka
vcera jsem byla u doktorky kvuli vysledkum tripple testu. Vysel nam na jednicku. Jak rikala doktorka, to se stava malokdy. Takze se mame k svetu. Za mesic jdeme na 3Dultrazvuk, se tesim
Odpovědět
Profilova fotka
No šikulka je to miminko Tvoje ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
sil: jister, je cele po mamince :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No aby ne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
myi, skvělé, že jste v pořádku !!!! ;-) jj, po mamince. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no, hlavne at nema ouska po tatinkovi, byl by chudak. Hlavne pokud by mel ze vseho komplexy jako ja
Odpovědět
Profilova fotka
myi-v dnešní době jdou takové nedostatky jako odstáté ouška zpravit, navíc ti to hradí pojištovna. Ale já si myslím, že je hlavně důležité, aby bylo miminko zdravé, aby nebylo nijak postižené apod... to si myslím, že je horší než odstáté ouška, které jdou operativně přišít. A kvůli čemu máš komplexy?! =-)
Odpovědět
Profilova fotka
majky: ja vim, to rikam jen na odlehceni. Samozrejme pokud budou jedinym nedostatkem odstata ouska, tak budu stastna jak blecha. Ja mela komplexy snad ze vseho. Velkej zadek, maly prsa, v lete pihy.... Ted uz to nijak neresim, ale v puberte to byl mazec
Odpovědět
Profilova fotka
Myi - já taky měla komplexy úplně ze všeho :-D V 10ti že mám pršák, ve 13ti že mám vysoký čelo, mívala jsem akné, v 16ti jsem hodně přibrala... 8-( Ještě že člověk z toho vyroste :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?