Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ano ano, Míšo, práci v žádným případě!!! ]-( :-D já to dneska plácám jen tak lážo plážo :-D , večer jdu ke kámošce na zkoušku líčení.... a zítra už začíná kolotoč, budu balit, uklízet (protože nám kámoši budou hlídat toho pesana, tak ať tam není totální bordel), ve 14:30 zkouška upravených šatů, 15:30 nehty, pak se uvidí, jestli šaty budou OK a jestli si je odvezu hned v těch 14:30, nebo až v 18:00, pak solárečko, a padnu do postele jak mimčo ;-) Ve čtvrtek odjezd do Náchoda a lítání, v pátek už se začnou sjíždět první hosté, no a v sobotu..... x-) x-) x-) Čokoládka to jistí, jinak by mě fakt kleplo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, čokoláda, asi zbaštím tu hořkou co Vlasta koupil mojí mamce...od pátku mám 3 kg dole, když jsem potřebovala zhubnout tak to nešlo, a teď najednou pracujou nervíky a jde to samo...asi bych se měla vdávat častěji :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
micha-já jsem taky taková. Víc věci vnímám v práci ale doma mám ten svůj klid, tak to na mě tak nepadá. Už tam nechoď !!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak mi právě volala budoucí švagrová, že s nima na naší svatbu přijede ještě jedna malá slečna, neteř Leuška, takže budou celkem 3 děti, bude klid, budou blbnout spolu a věkový rozdíl je 6-8-11, tak to bude takové vyrovnané si myslím...akorát musim upravit zasedací pořádek...
Odpovědět
Profilova fotka
Holky já jak tady sedím v práci a nudím se, tak normálně začínám být nervózní, mám mravence v břiše :-| Už tento týden budu vdaná paní!!!! :-N :-N Ještě se 4x vyspím a.... :-x Najednou, takovej divnej pocit...
Odpovědět
Profilova fotka
marrei: rekla bych, ze tenhle pocit mame ted vsechny. Ja teda urcite
Odpovědět
Profilova fotka
marrei-holky, také mě vemte do klubu "mravenčícíh břich"... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já se taky hlásím :-N
Odpovědět
Profilova fotka
holky, já na vás na všechny budu v sobotu myslet, třeba mě to nějak uklidní, že nejsem jediná, kdo se nervuje a má strach... ?! Nějakou telepatií se spojíme. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
si musim takhle k večeru postěžovat, u nás doma je poněkud hustá atmosféra :-( celej den jsem kmitala, vyprala jsem 2 pračky, vyžehlila 2 obrovský prádelní koše (jeden s tričkama, druhý s ložním prádlem), začala likvidovat v obýváku morčecí bydlení (včera jsem je přestěhovala všechny na balkon) a do toho ještě dělala večeři...a ON přijde domů a seřve mě, že je tady bordel....samosebou jsem si to nenechala líbit a řekla mu co všechno jsem za dnešek zvládla....žádná omluva, nic....šel si (oblečený) lehnout do postele a čte si knížku jako by se nechumelilo.... fakt mě děsně nas...l ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Koukám Micha, že i muži mají své dny :-| Tak je to u všech.... nedělej si s tím hlavu, asi už má taky nervíky a je protivnej... důležitý je, že většinu času je to nej chlap tvýho života! 8-)
Odpovědět
holky klídek.... už jen 3 dny :-D a to mi onemocněla cukrářka co mi má dělat dort má 40cítky horečky :-( jo a jak to máme na tom bowlingu (je tam krásný červený salonek) tak už jen ted na jídle ušetříme 4000 a to máme úplně to stejné jídlo!!!! to je co! a to na tom starém místě byly jen Cappy 2 dcl za 25 a ted nám nakoupily dvoulitrové PETky jen s 20% navýšením takže je to super!!!!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
3 ......................................... Rybka 4................................. Rej - 10:00 - Rejlková Kat - 11:00 - Janičatová Myi - 11:00 - Pudilová Majky - 11:00 - Skořepová Petulicka - 11:30 - Florčinská Marrei - 12:00 - Haraštová Slunicko - 12:30 - Krčová Prio - 12:30 - Dusilová Livi - 12:30 Pytelová Sil - 14:00 - Hudcová Micha - 15:30 - Prknová a den poté Rybka - 11:30 - Kalná A počasí: http://www.e-pocasi.cz/index.php?bask... http://www.meteopress.cz/ Hlásím, že jsme včera ženichovi koupili kalhoty, takže dnes už jen vyzvednout prstýnky a máme vše :-D Včetně mravenců v bříšku :-D Můj miláček zůstal včera doma, leze na něj chřipka. Tak ještě dnes poleží a zítra jde do práce... musí mi dotisknout svatební noviny :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Ha!!! Zmizely kapičky!!! :-D 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei - :-D :-D :-D Jj, zmizely, ale pssssst :-D
Odpovědět
Profilova fotka
marrei: jj, máš pravdu, jen někdy je na zabití :-D dneska jsem byla na kontrole, už je mi líp, akorát pořád baštim suchý rohlíky a zapíjím to bylinkovým čajem, doufam, že do soboty budu OK ]-( v pátek ještě definitivně domluvím kytky na výzdobu a jinak vše zařízeno :-) Teď mi volala paní ze salonu, že tu vestičku pro ženicha, jak jsme u nich nechali šít, tak jim přišla, ale prý je ušitá z jinýho materiálnu než jsme chtěli :-S mě snad vomejou..... máme se na ní dneska přijít podívat, jestli nám bude vyhovovat... jsem zvědavá co se ještě stane...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak ja uz mam nehtiky, ostrihany vlasky a melir. Dneska mamina pece kolacky. Uz se to zacina vsechno rysovat. Jasneze zmizely kapicky. Jsem rikala, ze to mam domluveny :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak mi ségra prozradila jaký bude ten dort :-) jenom jsem zvědavá na ty barvy, doufam, že ho neudělají oranžový jako je na té fotce =-) http://michamicha.rajce.idnes.cz/dort...
Odpovědět
Profilova fotka
myi: já byla dneska naposledy na solárku, tak doufám, že to bude aspoň trochu poznat :-N
Odpovědět
Profilova fotka
micha: ja si opaluju denne jen ruce a dekolt, vic povoleny nemam a ani to nebude videt. Ten dortik vypada hezky. Ja o tom nasem jen vim, ze bude mit 3patra
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, vyzvednuty šaty, zkoouška líčení a účesu,objednáno jídlo a pití,... toť za mnou. V pátek na nehty,jen doplnění... ted si asi vlítnu ještě na solárko a uvidíme... jináč si myslím,že jsme to zvládli doma v pohodě i s nějakýma zádrhelema... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hoj holky. Tak už mám vyzvednutý šatky. Zezačátku se mi moc nelíbilo, jak je zkrátili... |-| Oni totiž udělali šev zepředu od jednoho boku k druhýmu... no, uvidíte příští týden na fotkách... na první pohled je to prostě divný, ale třeba se ten šev ztratí v té krajce :-N Prostě to už neřeším, stejně bych už nic nevykoumala. Pak jsem byla na nehtíkách a jsem moc spokojená 8-) - výsledek mám v albíčku x-) x-) Micha - dortík je opravdu nádhernej!!!! Krása!!! x-) Myi - jo tak za to můžeš ty, že zmizely kapičky????? Si zlatííííčko!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Hlásím, že máme prstýnky a jsou dobrýýýýýý! Zítra vyfotím ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
marrei: jé ty nehtíky jsou krásný, já si nehty udělám asi sama, jen "napřírodno" :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Micha - díky moc :-) , jsem fakt spokojená. A jinak já se už hlásím z Náchoda, cukroví jsme převezli z Brna v pohodě, jeli jsme hned ráno a bylo celou cestu pod mrakem, tak je to v poho. A šatky - tchýně mi řekla, že to zkrácení šatů, co se mi včera nezdálo, vypadá naprosto v pohodě, že by to neměnila. Mě už to taky nepřipadá nijak hrozný :-N Tak asi budu v pohodě :-D Holky moc na vás myslím, přeju pevný nervičky...
Odpovědět
Profilova fotka
Pevný nervíčky, ty teda fakt budu potřebovat, ženich je dneska na zabití ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, to je nestíhačka, potřebovala bych mít ruce jako chobotnice (tedy chapadla) :-D Dnes jsem si byla vyzvednout šatky a chlap na zastávce v Brně se mě ptá "kam jdete s tím báglem" a já říkám "na svatbu, v sobotu se vdávám" :-D :-D :-D Holky, myslím na vás, i když nic nestíhám a potřebovala bych, aby ta svatba byla ještě tak za týden !!! :-N A nebo ne, radši už ať je všechen tento stres a shon za náma !!! :-) Také přeji pevné nervy, myslím, že je všechny budeme potřebovat. Držte se !!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Dneska jsme vyzvedli kolacky, cukrovi a dortik (nestihla jsem ho vyfotit a uz je v restauraci). Udelali jsme vysluzky a dokonce jsme je i rozvezli. Nastesti to mela pani cukrarka celou dobu v mrazaku, takze netekly. Jak jsme je rozvazeli, tak postupne roztaly. Stihla jsem byt ale na zenicha hnusna. Omlouvala jsem se a jeste se asi jednou omluvim. Proste mi ujely nervy.Jsem zvedava, co budu delat zitra a v sobotu. Drzim vsem palecky
Odpovědět
Profilova fotka
Myi: mě už to dneska taky ujelo, ale on na mě byl taky hnusný, takže jsme si kvit :-D Šaty jdu vyzvednout zítra dopoledne, pak jedem k sestře pro nafukovací matraci na které budou spát děcka, oběhnem ještě se ségrou pár obchodů, se teď nikam nedostane jak je těhu a na nemocenské :-( no a pak musíme nakoupit nějaký jídlo, aby tu ženichovo rodina v neděli neumřela hlady a potom vyzvednout synátora a domů...ještě nás čeká úklid jednoho pokoje (dětského) a budem mít hotovo... Na mytí oken jsem se vyprdla, ať si o mně tchýně myslí co chce :-p stačí, že jsem celé úterý strávila u žehlicího prkna :-D Teď ještě dodělávam poděkování, který přilípnu na výslužky, bude to ve stejném stylu jako svatební oznámení, jmenovky a menu na stoly. Dneska jsem dostala první svatební dar od lidiček z práce. Můj bývalý tým, který jsem vedla a můj současný tým, který vede moje spolužačka ze střední....fakt mě to dostalo, když jsem jim na konec děkovala, tak se mi třásly ruce :-N Nějak tomu nevěřím, že se za necelé 2 dny vdávám, jako by to ani nebyla moje svatba...no neuvěřím tomu, dokud nebudu mít oblečený šaty a nebudu stát před oltářem...
Odpovědět
Profilova fotka
1 ......................................... Rybka 2................................. Rej - 10:00 - Rejlková Kat - 11:00 - Janičatová Myi - 11:00 - Pudilová Majky - 11:00 - Skořepová Petulicka - 11:30 - Florčinská Marrei - 12:00 - Haraštová Slunicko - 12:30 - Krčová Prio - 12:30 - Dusilová Livi - 12:30 Pytelová Sil - 14:00 - Hudcová Micha - 15:30 - Prknová a den poté Rybka - 11:30 - Kalná A počasí: http://www.e-pocasi.cz/index.php?bask... http://www.meteopress.cz/ My právě hodili dorty do restaurace a teď s maminou balím věci do restiky + tombolu. Ženich je moje zlatíčko, ťuk ťuk :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?