Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
livi: koukám,že to taky nemáš jednoduchý.. hold se na ty problémový lidi vyprdni a nelam si s tím hlavu,i když vím,že to dokáže pěkně nakrknout... :-| nechápu,7km k vám a takovej problém to je... :-| Tak že klídek a hlavně at ty máš vše zařízené! Chudák dcera,ta to asi nemá lehké s tou cukrovkou... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
holky, další rana... sestřenka mi psala, že její malá (1 rok) dostala salmonelu... že neví, jestli přijedou na svatbu... ku..a to se tedy pěkně začíná serkat... (pardon za ty výraze) :-S Brečí doma jak malé děcko. Jako pokud tam nebude ona, tak už to fakt nedám... jsme jak ségry a ona je taková moje spřízněná duš... je mi z toho na nic.
Odpovědět
katarinkakm: kašlu na ně, to víš že jo oni už mě nezajímají s něma nežiju. Ta cukrovka je to hnus , ale dá se s tím žít to je hlavní :-) jsou i horší nemoci. Denča může jíst všechno akorát řepný cukr by jíst neměla, ale i doktorka říkala, že je lepší samozřejmě minimum řepnýho cukru, než ty umělý sladidla. Ona má jídlo rozpočítaný na jednotky, třeba 1 jednotka je půl krajíce chleba o váze 25g, ale už moc nevážíme už to poznáme od oka. Třeba maso a zeleninu může v neomazeným množství to je 0 jednotek, tzn. nejsou tam sacharidy. Ale píchá si 4x denně inzulín a pak ještě 3x denně do prstu, už si zvykla, ale nezávidím jí to :-( někdy si přeju aby to byl jen ošklivej sen a já se z toho probudila a všechno bylo ok
Odpovědět
Profilova fotka
Livi - tak to je Tvoje dcerka moc statečná. Je to těžké, ale jak říkáš, žít se s tím dá. Teda 7 km je problém jo? =-) Já moji kadeřnici vezmu semka 50 km! Ona nemá auto, souhlasí, že ji někdo, koho ani nezná, vyzvedne a pak ji zase vezme dom. Chudák má celý den tím na draka, ale prostě přijede. Na hostinu jít nechce, ale počítám, že jí to královsky zaplatím ;-) Majky - jéje, tak to je zlé. Ale je to ještě víc jak týden, tak je šance! Naděje umírá poslední! Držím palečky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak když jsme u těch špatných zpráv: 1 ucho dobrý, šlo krásně vyčistit, no problem. Ale gól je druhý ucho - holky, doktorka mi do toho začala stříkat vodu, a najednou sebou škubla, protože holky moje, z ucha se mi vyplavil VELKEJ NACUCANEJ MOL!!!!!!! Se pos*ru!!!! Já jsem si jeden den v noci všimla, že mě něco zalechtalo v uchu, ale ta mrcha tam zůstala a mám tam samozřejmě zánět... ucho jak je vevnitř nateklý, tak samozřejmě nejde vyčistit, takže repete bude v pondělí nebo úterý :-( :-( :-( Takže Majky, na to naše pondělní zkoušení šatů na mě budeš muset řvát, a to jenom do levýho ucha :-( A modlím se, aby to v pondělí už bylo OK.... Chjo, to se fakt může stát jenom mě. A týden před svatbou :-( :-( Holky moje, opatrujte se teď jak to jenom jde, není nic horšího než myslet na svý zdraví a bát se, aby bylo ve svatební den všechno v pořádku, místo abyste si užívaly to těšení...
Odpovědět
Profilova fotka
livi: to je strašný to číst...když to postihne starýho člověka, tak si řeknu...no na něco umřít musím, ale malé děcko :-( fakt mám až slzy v očích. Jak je ten svět nespravedlivej. Holky, já vím, že se to lehko říká...ale kašlete na lidi kolem. Já si minulej týden párkrát zabrečela a už jsem v pohodě. U nás to minulý týden vypadalo, že žádná svatba nebude. Tatínka ženicha odvezli do nemocnice s podezřením na infarkt, hrozili mu operací. To byli nervy...David se bez táty na svatbě prostě ženit nechce....NÁŠTĚSTÍ se nic z toho nepotvrdilo a tchána pustí zítra snad domů! To vím asi hodinu a jsem šťasná jak blecha. To že mi kamarádky slíbily pomoc a nakonec to všechno dělám sama...to neřeším! Asi jsem moc velkej blbec, každýmu pomůžu a na mě se každej vyprdne! Prostě to beru tak jako to už Kat a Livi napsala: je to můj (náš den) a nehodlám se stresovat cizíma lidma. Sice mě to mrzí, ale ty lidi nezměním!
Odpovědět
Denča má typ I a to ani se neví u tohoto typu proč ta cukrovka vzniká a proč přestává fungovat slinivka :-| horší je ale typ II tu má většina starších lidí to je ze stresu z přejídání zkrátka nezdravej způsob života a jsou u ní ty komplikace horší, než u typu I. Tu cukrovku jí zjistili před 2 rokama.
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei - super, že už je ten mol pryč, teď už to bude dobrý, může tam vzduch, určitě Ti tam dali mastičku nebo tak, takže neboj, to dopadne suprově! Prio - pane jo, tak na tchána hezky opatrně, žádné rozčilování, žádné stresy a držet ho u ledu (tím myslím v chládku, žádná horka :-D ). Livi - chjo, stejně to není fér, ty nemoce všechny pitomý ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Holky,já tu asi usnu :-( Je mi zle,chce se mi spát... Klienti mi tady říkaj,co tady ještě děláte? Máte doma chystat slávu na příští týden! To by nebyla hezká nevěsta,kdyby byla nemocná,apod. :-) No já čumím,jak celý město žije tou naší svatbou :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kat - hlavně to dobře vylež, ať jsi fit! My dnes odpo jedeme ke vzdálené babičce předat oznamko, to zas bude cesta :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei: ty VOGO MOL!!!! :-N by mě natáhlo,kdybych viděla,jak mi to vyndává z ucha... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no, já jsem jenom viděla koutkem oka, jak mi něco černýho velkýho vyplulo z ucha... :-S Sestra mi to pak cpala před obličej, ať se mrknu jakýho krásnýho nacucanýho mola jsem tam měla ]-( Tak to sem ji hnala, že to teda rozhodně vidět nechci! :-| :-|
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
sili-díky !!! Se sestřenkou jsme si psaly celý odpoledne. Nakonec se byla ptát i sůsedy, která má malou holčičku a také prodělala salmonelu. Sůseda řekla, že to zřejmě zachytili v začátcích, je štěstí, že malá nemusela na kapačky... léčí ji antibiotikama a doufáme, že bude příští týden mít text negativní a to samé i sestřenka s přítelem. :-( livi-tak to je mi moc líto. Já si vůbec nedokážu představit, co bych dělala, kdybych měla nemocné dítě, jak bych to psychicky vzládla?! Ono ti asi nic moc nezbívá, viď? Jak píše Sili, dcerka je statečná a takovým lidem bych dala metál. To jsou teprve problémy... a ty jsi skvělá máma, že to všechno zvládáš !!! marrei-MOL??? Ježiši, chudino !!! Neboj, já se do pondělka zkusím naučit posunkovou řeč... no snad to bude dobrý??? A to jdeš v podnělí po zkoušení šatiček? priori-ještě, že to s tatínkem (tchánem) tak dobře dopadlo !!! Co se týče kamarádek, tak já si stěžovat nemůžu, jsou zlaté a pomáhají mi, tedy ještě budou pomáhat. :-) Asi mám štěstí na takové lidi kolem sebe.
Odpovědět
Profilova fotka
Majky - no já mám doktorku ORL přímo v budově, kde dělám, a jsme domluvený, že mi zavolá v pondělí po 12:00 nebo v úterý :-| Takže šatičky budu určitě ještě absolvovat se zalehlým uchem... ale zas si říkám, dostala jsem kapky na zánět, ty by mohly utlumit i ten otok a teoreticky by se mi to mohlo do pondělka uvolnit... No, uvidíme. Co nám zbývá 8-( 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
marrei-jasně, budu držet palečky, aby to v pondělí bylo už lepší ! Ještě, že jsi s tím šla, kdo by věřil tomu, že se z toho vyklube mol a ještě zánět?! No to slyším prvně ! Chjo, co bychom se měly těšit ze svatby, tak pořád nějaké starosti...?!
Odpovědět
Profilova fotka
Holky,tak jedna špatná zpráva do sbírky... Emčova babička šla k "ženskému lékaři" a hned si ji nechali v nemocnici,zítra jde na magnetickou rezonanci a za deset dní na operaci...prý to není vůbec dobré... ;-( chjo...
Odpovědět
Profilova fotka
kat- :-( bože, co se to děje??? Teď, když máme skoro týden před svatbou, měli bychom být šťastné, užívat si posledních příprav.... Chce se mi brečet ;-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Kat! Bože můj, kdy bude těm špatným zprávám konec :-(
Odpovědět
Profilova fotka
8 ......................................... Rybka 9................................ už i Rybka má jen jednomístné čísílko.... Rej - 10:00 - Rejlková Kat - 11:00 - Janičatová Myi - 11:00 - Pudilová Majky - 11:00 - Skořepová Petulicka - 11:30 - Florčinská Marrei - 12:00 - Haraštová Slunicko - 12:30 - Krčová Prio - 12:30 - Dusilová Livi - 12:30 Pytelová Sil - 14:00 - Hudcová Micha - 15:30 - Prknová a den poté Rybka - 11:30 - Kalná A počasí: http://www.e-pocasi.cz/index.php?bask... http://www.meteopress.cz/ Držme si palečky proti dešti, ale hlavně kvůli pevnému zdraví všech ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teda kdo se má vyznat v tom počasí, Meteopress má 29 stupňů a bouřky a e-pocasi má 25 stpňů a skoro bez mráčku!!!!! ]-( ]-( A jinak přeju bré ránko! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, přeji krásný pátek, pokud možno bez špatných zpráv. Dnes mám půl dne dovču a příští týden vás budu sledovat z domova. Sili-jsi jedničková, my tě tu nemít... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno, tak dneska mám nos jak bambuli,smrkám o stošest,hrůza... :-| Dneska jsem v práci naposledy jako Matysková a vrátím se až 8.7. jako Janičatová :-D to je děs... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei - no když jsem ty rozdíly v teplotách viděla, tak jsem sem lupla oboje a jsem zvědavá :-N Kat - choudě moje! A už je líp? Teď to vyležíš a bude dobře ;-) Majky - téééda, tak taky dovču, jo? :-N Se tu budu bát :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sili: no v krku mě přestalo bolet,ale s tím plným nosem jsem jak napůl přidušená :-S Včera jsem si musela napsat velký papír povinností na příští týden,je toho plno :-S
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, včera jsem byla na zkoušce účesu, vypadá super, ale fotky bohužel nemám, zapomněla jsem si vzít druhý telefon s foťákem :-N no ale něco v mé hlavě už se asi začíná dít, protože se mi zdál sen, že jsme ve svatební den zaspali, květinářka mi dala úplně jiný kytky, který barevně neladily, přijeli jsme pozdě na radnici a hostina se taky nevyvedla, jídlo nepoživatelný a kapela nedorazila vůbec... ale jinak jsem v pohodě, času dost :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a s mojí rozlučkou, která se měla konat v sobotu, to vypadá bledě, asi žádná nebude, protože kámošky ač o tom věděly, si buď nedomluvily hlídání pro děti, nebo mi neodepsaly na smsku a nebo si to zařídily, ale když nepůjdou ty ostatní, tak ony nepůjdou taky... tak na ně kašlu a oslavím to jinak a s někým jiným....
Odpovědět
Profilova fotka
čusík, tak dneska má mimíšek asi depku..jsem od rána taková ubrečená, vystresovaná, špatně mi je...už aby bylo pět! Zítra mám rozlučku, tak budu dneska připravovat a chystat...mám z toho hrůzu, ale nějak to zvládnem :-) Manžílek je někde na stavbě - ve středu nastupujou pokrejvači a nemáme hotový štíty, tak maká o sto šest :-( aby se to stihlo... Marrei: MOL ? teda to taky slyším prvně, ani nevím jak takovej mol vypadá ? :-) Vidíš takový malý zvířátko co nadělá neplechy! Holčiny, od kdy máte dovču...já od středy! Už se těším...i když na jednu stranu netěším! :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Micha - já budu mít taky after party ;-) Teď jsem na to nějak neměla myšlenky... Prio - mol lítá u oblečení :-) (a nebo u jídla - např. v mouce). Ale už mají útrum, potom co mi vletěl do ucha jsem lítala po bytě jak splašená a vystříkala jsem celej sprej :-) A dovču - půlden mám volnej už v pondělí kvůli zkoušce šatů. A pak mám volno od středy, to půjdu na nehtíky a vyzvednout šaty a ve čtvrtek už odjíždíme do Náchoda x-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.skudci.com/mol-moli - ten hnedka navrchu :-( Je mi blllběěěě!!!!!! :-S :-S :-S
Odpovědět
Profilova fotka
kat-já taky odejdu jako Košuličová a vrátím se jako Skořepová... šílená představa, už mám zase nervy. :-D sili-jj, ještě hodinku a jedu !!! Ale neboj, já se příští týden ozvu, bych to bez vás nevydržela. :-) a musím se dívat, kolik dní zbývá do svatby a jaké bude počasí !!! :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?