Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Mam dotaz, pouzivate nektera depilacni krem veet? Odesel mi epilator a novej jsem nestila koupit, tak jsem to zatim vyresila kremem. Vcera jsem ho pouzila a mam po celych nohach vyrazku jako prase. A to nemluvim o tom svedeni a paleni
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda, Myi: krém nebrat,taky mám po něm vyrážku... a přijde mi,že to je k ničemu... :-| Dneska jsem si jak si uvědomila,že jsem nevyhmátla počet mašliček na koláče :-) Běhala jsem po městě,vlítla do galanterie,padla jsem na pult a jen ze mě vypadlo slovo MAŠLIČKY :-D ufff,měly je :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nepoužívám. Dříve ano, ale nebyla jsem spokojená, pak jsem používala Opilcu. Reakci jsem na žádný z nich neměla. Je možné, že máš v těhu citlivější pokožku. Každopádně tenhle vyhoď a hurá na žiletky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kdyz to je prave to, co se mi nechce... Ale asi budu muset. Vcera me milacek trochu nastval. Volno bude mit az od ctvrtka. Trochu mi to prekazilo harmonogram. Asi se budu muset rozpulit, ne-li rozctvrtit
Odpovědět
Profilova fotka
No my máme oba volno od čtvrtka... ale já celý čtvrtek trávím v LBC, takže ani nevím, co on bude vlastně dělat :-N
Odpovědět
Profilova fotka
my ve ctvrtek mame obed u me babicky. Pak delame vysluzky a musime to rozvest. Nejak by se nam to nikam neveslo
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to budete mít fofr....
Odpovědět
Profilova fotka
Zjišťuju, že čím víc se blíží svatba, tím víc mě vytáčí blbosti. V pondělí mi oznámil Michalův bratranec, že "přijedou asi až na obřad". Přitom jsem všem psala, že sraz je v 10:00 u Michalových rodičů, ne ve 12:00 na zámku!!! No, nic, rozdejchávala jsem to do večera. Ale už OK. Teď zas Michal oznámil, že na raut dojde i jeden náš kámoš z Brna. On je pořád sám, nudí se, furt by s náma někam chodil. Dali jsme mu v květnu oznámení, a on se teď ozval, že jako teda oznámení má, a co jako bude dál. Jestli může jít jenom na obřad, nebo jak to bude po obřadě... Michal má bohužel takovou povahu, že nedokáže říct ne, zvlášť ne jemu. Takže to teď žehlím já. Mě by ani nevadilo, že by dojel (i když by tam znal jenom nás 2, a my se mu samozřejmě nemůžem furt věnovat, jel by kvůli tomu 170 km tam a zpátky - no je prostě divnej 8-( ) . Našvalo mě ale, jak se tam sprostě vetřel 8-( 8-( Mě asi klepne, pokud se v den obřadu něco důležitýho nepovede, nevim nevim.... ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei - tak tohle vše jde nějak mimo mě... dopočítat se mi prostě nepovedlo... je mi to už jedno. Obědy máme navíc, tak ať si dorazí jak chtějí a kdo chce. Teď mě víc vytáčí bublifuky z ebay, které jsem objednala a zaplatila už 26.5. a do dnešního dne nemám ani bublinku! Ale dnes jsem se zase dotazovala prodejce a prý to poslal 29.5., že to musí dorazit každý den... tak snad! Musím ještě dodělat seznam hostů (dík za připomenutí), svatební noviny a zasedací pořádek (ten jen projet pro kontrolu) :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Mě natáhne...... 8-( Tak jsme nějak konstatovali doma,že si musíme půjčit ještě jeden stan a když jsme tam jeli,tak jsem myslela,že omdlím.... za stan,kterej má 100m2 chtěl 8000kč ]-( ]-( ]-( to jako nééééé... tak jsem nakrknutá... Co se týče aut... celkem jich budeme mít 7 a konečně jsem se domluvili s Emčou,kdo,co a jak... (ve finále jsme se pohádali a byl tichý večer) 8-) :-D Jako u nás doma začíná bejt nějaká prudérní nálada :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jedeme na prstýnky...... myslete na mě! :-.
Odpovědět
Profilova fotka
Držímmm palečky!!!!! Pak dej vědět ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
čusík holčiny, nějak nestíhám...včera jsem celý den dělala Svatební noviny - skenovala fotky a tak. Už mám hotovej i jídelák a nápojový lístek. Jen to manžílek musí vytisknout. Obvolala jsem kameramana, fotografa. V pondělí zavoláme na matriku a hudbě a je to :-) V sobotu mám rozlučku....jedno vím jistě...striptér nebude! Nechci ho a holky by dostaly po pusině, kdyby něco takového objednali. Ve středu jdu ke gynekologovi, tak snad bude vše v pořádku. Mám z toho docela strach, ale tak zatím žádné příznaky, že by něco nemělo být v pořádku nemám...tak uvidíme! Tfuj, tfuj, tfuj... Jinak mimčo mi některý dny dává pěkně zabrat. Sice nezvracím, ale je mi špatně každou chvilku! :-(
Odpovědět
Profilova fotka
prio: Pokud je vsechno tak, jak ma byt, tak se nemas ceho bat. Drzim ti palecky. Me bylo spatne az do 12tydne, tak snad ti bude do svatby lip.
Odpovědět
Profilova fotka
Myi: tak to jsi mě potěšila :-) teď ještě, aby mi nepotvrdil ty dvojčata co mám předpověze ný od kartářky a bude nejštastnější mamina :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
prio: my je mame v rodine a vychazi to na me. Taky jsem doufala, ze tolik stesti najednou me nemuze potkat. Dve jsou fajn, ale postupne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
My právě taky...prý se to dědí ob generaci a jsme tři, který by to mohlo potkat...já jediná jsem do jejich rodiny! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak prstýnky dobrý. K vyzvednutí pak budou příští středu, času dost, že? :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Gtauluju k prstýnkům, uff, ještě že tak ;-) No a ve středu vyzvednete a do svatby je pak tolik času... 8-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
9 ......................................... Rybka 10................................ Rej - 10:00 - Rejlková Kat - 11:00 - Janičatová Myi - 11:00 - Pudilová Majky - 11:00 - Skořepová Petulicka - 11:30 - Florčinská Marrei - 12:00 - Haraštová Slunicko - 12:30 - Krčová Prio - 12:30 - Dusilová Livi - 12:30 Pytelová Sil - 14:00 - Hudcová Micha - 15:30 - Prknová a den poté Rybka - 11:30 - Kalná a držme si palečky! http://www.e-pocasi.cz/index.php?bask... Uložila jsem si jednu předpověď z 13.6. a koukla, co předpovídali na dnešek: 19/23 s deštěm..... no nevím, jak to sedí.... :-S Marrei - díky! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
9??? =-) Už to nekomentuju !!! :-D sili-gratuluji k prstýnkům ! To máte takové last minute prstýnky... :-N myi-já měla z veetu také vyrážky po celých nohách... mám navíc atopický ekzém, takže se mi to tehdy hodně rozjelo. Svědilo to, štípalo... nakonec ho dopoužíval Luky :-N :-D Nedám dopustit na žiletky tzv "motičky" (jednorázovky) Gillette a teď jsem si koupila u mamče v DM - drogerii strojek Wilkinson (nějaká omezená kolekce) líbil se mi vzhledově (tmavě růžový s kytičkama) :-D a ten je super. Jen za 150 Kč, vyjimatelné žiletky, navíc jsou chráněny těma mřížkama, takže nejsem po holení oblepená náplastěmi... :-D priori-držím palečky, aby na gyndě dopadlo vše v pořádku !!! marrei-to chce klid... 8-) třeba si na té svatbě najde nějaký objev, nemáte tam nějakou volnou sestřenici?! :-N No a co se týče rodiných příslušníků, tak Lukova sestřenka bude mít problém z práce, nechtějí ji v sobotu pustit ani vyměnit si s ní službu... a Lukyho sestra se švagrem a synovcem se zřejmě na svatbě zdrží jen do odpoledne, protože se budou muset jít vyspat na nedělní cestu do Norska... bez komentáře !!! Ale řekla jsem si, že se tímto nenechám otrávit, bude tam spoustu jiných lidí, které mám ráda, kteří mají rádi nás (doufám)... takže, jejich mínus. ;-) kat- za stan 8 000 Kč??? To je strašné !!! A tichou domácnost si s Emčou nechte, až budete manželé !!! :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Brý ráno, no jako taky se mi moc nechce věřit té předpovědi,protože se jim to nějak nedaří a je jináč než říkaj 8-( Rekapitulace: dnes ke mně dorazila rýma, kašel, zimnice.. výborný :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, předpověď musí vyjít.. i když je to dlouhodobé, tak snad nám nebude pršet?! :-. kat-tak rychle do peřin !!!
Odpovědět
Profilova fotka
Kat, to je děs, já jsem to teprve před pár dny vyležela.... :-S Ucho furt špatný, ale dneska v 11:30 jdu na ORL, tak snad to bude OK... |-| Celej rok mi nic není a týden před svatbou tohle :-S ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Kat - a jinde se ten stan půjčit nedá? =-) nějaký známý nebo tak.... Majky - dobrý přístup k těm hostům! Já to taky neřeším. Ať si tam dělají co chtějí, hlavně ať neprudí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem našla ještě tuto předpověď, ale ta je jen do 26.6. zatím... ale vesměs, kdyby to tak bylo i 28.6. vůbec bych se nezlobila. :-) http://www.meteopress.cz/ marrei-tak snad to bude v pořádku? Pak dej vědět.
Odpovědět
Profilova fotka
Sili: zkoušeli jsme dvě firmy,kde máme známý a smůla... jedna firma půjčuje stany a altány na fesťák,který je též 28.6. Druhá firma půjčuje stany na svatbu taky 28.6. (a jelikož maj velkou svatbu,tak jim žádný nezbyde). Budeme hlídat počasí a když by teda mělo lejt,tak si ho hold musíme půjčit za ty nekřesťanský prachy. 8-( Marrei: když si vezmu,že jsem ležela doma měsíc v květnu se zápalem plic,tak se bojím,co je tohle,... ale půjdu dřív z práce,vezmu paralen a lehnu... V sobotu a v neděli jdeme rozvážet koláče,tak to musím být fit. Ráno jsem se nadopovala nějakýma věcma,tak snad to podchytím v začátku. Majky: hádky jsou ted u nás na denním pořádku :-) Ale prudím já a pak se samozřejmě i já omlouvám za ty přihlouplý kecy... :-( Chjooo... včera mi Emča říká,noooo tak na Vltavě mi už budeš chodit pro pívo,to už budeš moje žena :-) si ale věří :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sili-ono to nemá cenu řešit, vím, co se psala Blanča v diskusi červen... chudina... když se na ni lidi vyflákli...ale důležité je, co budete prožívat vy dvá. Můžete mít svatbu do 6 hodin do rána, ale manželství nebude fungovat (to ti samo nepřeji) takže už se nad takovýma věcma povznáším. Nenechám si ten den nikým a ničím zkazit, vždyť jsme se na něho skoro 1 rok připravovaly, ne? :-N kat-já myslím, že stan nebude potřeba... věřím v to... vždyť já si ani ten bílý deštník nescháním !!! :-D I Luky má stále takové průpovídky... včera mi říkal "po svatbě ti už budu moct říkat - seš moje, tak poslouchej" :-D jj, si ale věří co? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Kat - věřím, že stan nebude potřeba a za 8 tisíc budeš mít spoustu šatiček :-D Majky - přesně to si říkám, když jsem si to zařídila, tak si to taky užiju :-D A věřím, že naši přátelé nás ve štychu nenechají. Družice mi svatosvatě slíbila, že ona tančit bude a ostatní donutí :-D :-D U nás doma klid, ťuk ťuk, miláček se mi zdá pozornější než dřív, takové zlatíčko. x-)
Odpovědět
čauky, tak taky něco přidám. Přítelovi rodiče a jeho dvě neteře příjdou až na zámek, protože jsou objednány ke kadeřnici na půl jedenáctou. I když věděli že měli být u nás v deset. Ta mladší jeho neteř mě pěkně na....a, protože už tři týdny ví, že má zdobit auta s mým synem a ještě s jejím bráchem, ale ona se radši rozhodla pro kadeřnici, tak radši bude spát u babičky aby náhodou nemusela něco dělat ]-( jo a taky nepřijedou k nám proto, že benzín je drahej a moc by ho zbytečně projezdili a to bydlí 7 km od nás a naši sem pojedou 60km. Ale už to neřeším. Už řeším sama sebe solárko, kadeřnice, kosmetika, manikúra a ještě jedna zkouška šatů :-) taky musíme posunout dceře jídelníček, protože má cukrovku a musí jíst pravidelně a oběd máme až o půl čtvrté.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?