Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D Jo a ještě jsem zapomněla, že prstýnky - pokud je budeme dělat na zakázku - stačí 14 dní předem, pokud se budou objednávat z Benettu, tak 3 týdny :-D Ale to už je fakt všechno, co jsme za ty 3 dny vykoumali.
Odpovědět
Profilova fotka
holky, já dnes nějak nestíhám... :-( marrei-já si tě pak pozvu na další zařizování :-) Taky se těším, až to všechno budu moct zařídit... prakticky mám teď všechno zařízené, detaily budu ladit po novém roce. Má se mi ozvat fotograf, paní z restaurace, obřad už mám taky zaplacený i zálohu na kameramana... co ještě?! Jo prstýnky, ty máme zatím vybrané, ale od té značky, jsou hodně drahé, takže zkusím, jestli by nám je paní ve zlatnictví neudělala podobné ?! Takže u mě asi tak nějak?! :-) sili-ještě 220 ??? Nespletla ses v počítání ... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tys mi dala, jsem se hned šla znovu podívat :-D 220 a basta 8-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sili- :-D to jsem tě nechtěla tak vystrašit, mělo to být ze srandy !!! :-) Nezlobíš se?! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majky - to víš, že se nezlobím :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno všem nevěstinkám co přijdou do diskuse !!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ano ano, krásné ráno!!! Šéfíci nikde, snad bud mít dneska na vás víc času... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Hele, včera jsme něco s mým drahým snoubencem řešili: nevěsta má mít něco: modrýho, darovanýho, novýho, starýho, nebo půjčenýho? Jak to je? Myslela jsem, že to jsou jen 4 věci, ale jaksi i jich vychází 5 =-) ... Poradíte někdo???
Odpovědět
marrei já myslím, že darované být nemuasí, ale to nevím jistě
Odpovědět
Profilova fotka
já si myslím, že je to tak, jak napsala marrei, ale taky to nevím jsitě... mám zatím darovaný podvazek s modrou stuhou (ten mi dala maminka), takže mám zabité 2 mouchy jednou ranou, ale myslím, že jaké si to uděláš, tak to budeš mít?!
Odpovědět
Profilova fotka
No, určitě to mají být jen 4 věci.... tak já pro jistotu splním všech 5, abych byla správná nevěsta :-D
Odpovědět
já splním raději všechno několikrát :-D abych něco neprošvihla :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
a já nebudu trhat partu a splním taky všechno !!! :-D
Odpovědět
;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsme včera s přítelem rozhodli datum svatby na 28.06.2008. Je to nádherné datum a už teď se rozplývám. Vůbec nevím kde začít a co všechno zařídit. Přejeme si svatbu v kostele a protože já nejsem pokřtěná, musíme zajít za farářem a na všechno se poptat. Už něco nakupujete a zařizujete?
Odpovědět
Profilova fotka
Jennylee - doporučuju co nejdřív zamluvit termín + hostinu - my jsme kvůli tomu museli posunout termín z 2.8.2008, protože všechno bylo pryč!
Odpovědět
Profilova fotka
A jinak - máme zařízenej termín na matrice i na zámku, domluvenou hostinu. 1.12. jdu poprvé zkoušet šaty. Už máme aspoň rámcovou představu o oznamku a skoro vybraný prstýnky :) Takže asi tak...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj jennylee-souhlasím s marrei... rychle zamluvit to nejdůležitější, já stěží sháněla hudbu a fotografa jsem měla sehnaného jako první (protože mi na něm hodně záleželo) a až pak nám to všechno tak tak vyšlo... taky měli poslední volný termín na zámku 28.6.2008... takže bylo rozhodnuto. A jak píšeš, je to krásnýýýýýýýýýýýýýýýýý datum... ;-) marrei-jdeš toho 1.12. zkoušet ty šatky do Belle? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majky - jojo, Bella, ještě před vánocema bych chtěla zkusit zajít do Orfee na šaty Maggie Sottero... Už se moc těšííííím!!!!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
219 :-D hoj, hoj, hoj! Dnes mě bolí celý člověk, takže budu spíš jen načuhovat :-D Ahoj Jennylee! Koukám podle poslední fotky v Tvém albíčku, že mé album znáš ;-) Je mi ctí, že se Ti tam něco líbilo :-) Něco modrého - to mám piercing v pupíku, nového - budu mít nové šaty a boty, půjčeného - maminky stará korunka (tím splněno i starého), darovaného.... hmmm, to budu muset vymyslet, co mi někdo může darovat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
marrei-tak uvidíš, které se ti budou líbit víc, snad některé vybereš a bodou to ty PRAVÉ :-) sili-já ti dám ty hodiny s jelenem !!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Majky - to Ti teda pěkně děkuju! To je jako budu muset držet celý obřad???? =-) :-N
Odpovědět
Profilova fotka
silente-no, to nemáš zač !! ;-) Né, to pověsíš tvému nastávajícímu na krk, aby věděl, že má přijít na obřad v čas :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Majky - tak to bude určitě nadšením bez sebe :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mám to!! Sili, taky mám piercing, daroval mi ho Michal loni k vánocům - takže je splněno DAROVANÉ. PŮJČENÉ budu mít šaty, NOVÉ boty, MODRÝ podvazek a starý - no tak to budu muset ještě vymyslet :-|
Odpovědět
Profilova fotka
sili-že jo?! A nebo, lepší jsou ty kukačkové s těma ocelovýma šiškama... to natáhneš a bude i kukat... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei - starého si nech mládence a je to :-D Majky - ženich s ocelovýma šiškama a kukající :-N :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Pravda! Místo snoubence budu mít po svatbě starýho!! Holky, já vás nemít... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei - řešíme problémy na počkání :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky, my jsme prostě nejlepší !!! :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?