Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
katarinkakm: :-D
Odpovědět
se loučím dneska jdu něco dělat odpo jdeme na zkoušku s dcerou, mějte se krásně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Livi: at se zkouška vydaří ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, preju krasny den. Jak jste si psaly o tech vahach, tak ja jsem zase kilo dala dolu. A to neni dobre. Uz aby ten stres byl za nami. Ta teplota vzduchu 27.6 me docela potesila. Jeste aby se to splnilo a v sobotu bylo taky tak
Odpovědět
Profilova fotka
Myi - no teploty zařizuješ Ty, tak se snaž :-D :-D Tak jsme změnili hotel, včera nám místo toho původního totiž nabídli hotel vzdálený 700 metrů od pláže! Jsme to zjistili odpoledne, tak jsme to hned zrušili. Takže jedeme sem x-) http://www.balireef-resort.com/theHot... tady jsou lepší fotky http://www.newtravel.cz/dovolena-zaje... Tak další věc z krku :-))
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.novinky.cz/clanek/142672-m... poslední odstavec je nejlepší :-D "ťuky, ťuky".... ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sili-nemuč mě.... :-( :-( ;-( ;-( :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Majky - jj, psaly jsme si tu o tom dnes ráno :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sili-mě ten odkaz přišel jiný, než co jsi sem dávala? ! =-) :-N Ale je pravda, že ono je to vesměs stejný !!!! :-D Hlavně, aby to vyšlo, ale ty tropy mě trošku děsí ! 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já Tě nemučím, já se jen děsně těším a musím se o radost podělit x-) Tropy bych taky nechtěla, ale sluníčko bez deště každopádně x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jen se poděl, byla bych stejně tak natěšená, jako ty. Těším se strašně na dovču. My pojedeme v pondělí 30.6. do Beskyd a pak v srpnu do Chorvatska. A když zbydou nějaké ty penízky tak bychom zkusili buď Egypt oblast Makadi (tam je prý hezky) a nebo Řecko?! Ale brala bych už jakoukoliv dovču, jsem utahaná jak pes a to máme teprve všechno před sebou. Odkdy máš dovolenou?
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak jsem to s tím uchem nevydržela a zašla na to ORL. Mám to jakýsi totálně ucpaný :-( , takže jsem vyfasovala kapky a ve čtvrtek jdu na průplach.... Ale do svatby bych měla být fit :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Majky: letos to nebude Brela? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Majky - dovču mám od 26.6., do práce jdu pak 14.7., na Bali jsme 02.-10.07. Hele, co Santorini? Marrei - tak to bude dobrý, dobře, že jsi tam šla!
Odpovědět
Profilova fotka
marrei-no páni !!! Ale ještě že jsi tam šla, si představ, že bys s tím tak byla týden a mohlo se to zhoršit ? =-) kat-letos moje Brelička nebude :-D jedeme jen k Zadaru na ostrov Ugljan město Kukljica... ale Brelu bych brala hned !!! Pozdravuj brelský kamen od mne !!! :-D sili-já už mám od 20.6. půl dne a pak přijdu až 3.7. Takže to vy odlítáte a já půjdu do práce, repsektivě se budeme vracet z Beskyd. Na Santorini jsem se ještě nedívala, díky za tip. Mě se moc líbil Thasos nebo Skiathos...krásné bílé pláže (hledám náhražku Karibiku) :-D Byla jsi na Santorini?
Odpovědět
Profilova fotka
Majky: lehnu na svoje matračkové křeslo,dopuju k brelskému šutru a řeknu mu: Markétka se na tebe letos vykašlala :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kat- :-D :-D :-D jj, a to si říkáš kamarádka??? Kačko jedna neposlušná !!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. To počasí vypadá slibně, kéž by to vyšlo ;-) Tak jsme právě dneska objednali letenky do Anglie, poletíme 26.7. Kamarádi tam jsou už rok na studiích a mají tam auto. Takže nás vyzvednou v Leedsu a vyrazíme směr Skotsko za turistikou na 3 týdny, strašně se těším, protože Británii miluju. Příští týden mám celkem hektický. V pondělí na celodenní pracovní cyklo výlet, v úterý má skoromanžel promoci, středa nějaké drobné závody a celý čtvrtek pracovní vodácký výlet na Sázavu - za jiných okolností fajn týden, takhle dost šílené :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tééééda Rybi, ty máš ale nervy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
marrei - co nadělám :-D
Odpovědět
ahojky zkouška dopadla dobře :-) šaty jsou mě o něco větší :-) sem myslela, že sem přibrala. Dceře šaty seděly, ale jdu na zkoušku ještě příští úterý.
Odpovědět
Profilova fotka
livi, gratuluju k šatům. sil - konečně :-) jsem dala do alba fotku prstýnků, jak jsem někdy minulý týden slibovala ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
wow Rybko tak ty jsou fakt krásný, ty jsem ještě nikde neviděla! :-o ;-) livi, gratulace k šatičkám, hlavně že jsme tady včera večer probíraly ty kila, že ;-) :-D No nic, pádím na solárko, zatím pááááááá 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
10 !!!!!!! Rybka 11..... nechci sýčkovat, ale zítra už je to číslo jen jednomístné :-N Rej - 10:00 - Rejlková Kat - 11:00 - Janičatová Myi - 11:00 - Pudilová Majky - 11:00 - Skořepová Petulicka - 11:30 - Florčinská Marrei - 12:00 - Haraštová Slunicko - 12:30 - Krčová Prio - 12:30 - Dusilová Livi - 12:30 Pytelová Sil - 14:00 - Hudcová Micha - 15:30 - Prknová a den poté Rybka - 11:30 - Kalná A ještě počásko: 11 !!!!!!! Rybka 12..... Rej - 10:00 - Rejlková Kat - 11:00 - Janičatová Myi - 11:00 - Pudilová Majky - 11:00 - Skořepová Petulicka - 11:30 - Florčinská Marrei - 12:00 - Haraštová Slunicko - 12:30 - Krčová Prio - 12:30 - Dusilová Livi - 12:30 Pytelová Sil - 14:00 - Hudcová Micha - 15:30 - Prknová a den poté Rybka - 11:30 - Kalná no tedy krátí se nám to brutálně.... A ještě počásko: http://www.e-pocasi.cz/index.php?bask... teda musíme si držet palečky jak blázen! :-o Majky - na Santorini jsem nebyla, ale vždy o něm snila x-) Rybko - moc krásné prstýnky! My dnes jdeme mrknout na návrh těch našich, tak jsem zvědavá :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den "osmadvacítky" :-) Sili-na zbývající počet dní se už raději ani nedívám 8-) :-D To počasí je bombastické !!! Ty jo !!! Nezakřiknout "buch" "buch" "buch" ... :-) rybka-prstýnky máte moc krásné !!!
Odpovědět
Profilova fotka
Koukám na dvojí zkopírování jmen, omlouvám se :-N Majky - jj, buch buch 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
S tím počasím - ani nedýchám, kdyby to tak vyšlo..... :-N x-) x-) Bré ránko!!!
Odpovědět
Profilova fotka
no kéž by... |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Teď už ho můžeme sledovat až do našeho dne !!! :-) marrei- a dýchej, abychom se v to pondělí viděly.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Majky - to bude snad ještě horší než to nevidět :-o =-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?