Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majky - 33490 (pobyt se snídaní, vč.leteckých tax) + 920 (zpáteční jízdenka do Vídně) = 34410/osoba.
Odpovědět
Profilova fotka
Majky - klidně se vyfotíme spolu, ale pokud to dáme na net, tak jedině do tvýho albíčka ;-) Aby mě nikdo neviděl, u tebe šťourat nebudou :-D Sili - to není tak hrozný, na to, že je to Bali x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Děvčata,tak rozloučení se svobodou bylo fantastické,epesní.... Kamarádky na mě nachystaly vzpomínkovou nástěnku z fotek a k tomu krásné povídání k fotkám,... když jsem to dočetla do konce,tak už se mi válely po tvářích slzy jako hrachy Mě to tak dojalo A jako finále... popůlnoční překvapení.... http://www.perfect10.cz/cz/strip-show... byl fakt skvělej a doporučuju na takovou akci jako je rozlučka se svobodou
Odpovědět
Profilova fotka
sili-tak to se dá ! Kámoška byla na 14 dní v Dominice all inclusive a dala za to 150 000 Kč. (pro oba) Fotky nádherné, ale asi bych si to rozmyslela, jestli to mám dát za dovču nebo někam jinam... marrei-jasně !! :-D kat- :-D slintám... :-D :-D :-D Super, že ti to vyšlo !!!
Odpovědět
Profilova fotka
Majky: bylo to boží :-D v hasičském oděvu... :-N Ten jeho propracovanej zadek.... vauuuuuu... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kat-co zadek, ale ... :-D :-D :-D viděla jsi???? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Majky: viděla jsem vše.... :-D :-D :-D Jedna situace mě tak trochu víc rozhodila: seděla jsem na židli, už neměl ani kousek hadříku na sobě,jen přede mnou mával tou hasičskou bundou, hodil mi ji přes hlavu a postavil se čelem ke mně.... :-D :-D :-D Tak že asi všichni víme,co se mi odehrávalo pod bundou před obličejem.... :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ufff.... až mi tady zaskočil loupáček v krku!!! :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kat-ježiší, nesmím se tu smát, aby to vypadalo, jako že pracuju, ale toto........................ už zalézám pod stůl... :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D tak to musel být kongo, to byl cirkus................ :-N :-N :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
kat: paaaaani, asi si ho objednam taky :-N :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
marrei-loupáček?! :-D :-D :-D No to buďme rádi, že to nezaskočilo Kat v tom krku .... :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kongo to bylo... kdybyste viděly ty udivený obličeje nás žen.. to vypadalo,jako kdybysme viděly chlapa po 100 letech :-D :-D :-D Majkýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý ty hade,nic jsem pod tou bundou neprováděla 8-) :-D :-D Emča mi ale doma říkal: Káťo, pořádně si vyčisti radši zuby :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
malem bych zapomnela. V sobotu jsme dostali tri pranicka a dva dary
Odpovědět
Profilova fotka
Tak nám změnili hotel, ale myslím, že to přežiju :-D http://www.swissgrandbali.com/bali.ph... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Noo Sili, já myslím, že to přežijete.... :-D :-D Myi - a co jste dostali??
Odpovědět
Profilova fotka
kat- :-D :-D :-D :-D jasně, to vykládej koňovi, ten má větší hlavu :-D Emča je dobrý !!!! :-N sili-ty jsi skromné děvče, to přežiješ !!! :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kat - tak si asi jediná myslíš, že se nic nedělo :-D :-D :-D :-D Marrei, Majky - no trošku se uskrovníme a určitě to zvládneme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
marrei: vzhledem k planovane rekonstrukci naseho bytecku si rikame o penizky. Originalni to sice neni, ale lepsi nez mit doma tri zehlicky
Odpovědět
Profilova fotka
kat-beztak tě ten striptér uvedl do transu tím svým... :-D a ty si teď nic nepamatuješ... :-D sili- :-D :-D a budeš na nás myslet, viď že jo?! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No jo, někdo točí před obličejem virgulí někdo holt něčím jiným :-D
Odpovědět
Profilova fotka
SILI- :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky, já jsem dneska v práci do 20,15 a vůbec mi to tu neutíká ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Téda do 20,15, a kde že tě to takhle trápí? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
na jedné nejmenované zákaznické telefonní lince 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Booože, se navotravujou, co 8-( 8-( A co nervíky, pracujou? Jako mě? Cpu se čokoládou a snažím se nemyslet na to, že se PŘÍŠTÍ TÝDEN vdávám.... :-N
Odpovědět
holky ja na vas porad myslim...moc vam drzim palce a strasne se tesim na fotecky :-D ...my mame misto me svatby se znamejma grilovani kurat x-) ..celkem dobra nahraska :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no u mě nervíky nepracujou, už je všechno zařízený a vymyšlený, zbejvá jen dát dohromady harmonogram dne a kdo s kym pojede autem, takže pohoda...a čokoládu mam zakázanou od doktorky, musim zhubnout do 6.8.2008 minimálně 3 kg :-( takže se se sladkým krotim, ale koláčky a svatební dort si ujít nenecham :-D
Odpovědět
proc musis tak hubnout jestli se muzu zeptat michamicho? =-) :-N
Odpovědět
Profilova fotka
protože mám nadváhu asi 30kg :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Vewe - :-D :-D :-D Micha - bodejť, hubnout můžem pak celej život, ale ve svatební den si musíme nějak obalit nervičky ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?