Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Brý ránko, tak jsem to včera udělala tak jak jste radily :-) Při cestě domu jsem koupila takový mini dětský botičky. Doma to zabalila, přidala k tomu jeden ten test... Udělala jsem dobrou mňamku, David mi mezitím vyprávěl o to fotbale na kterým byl :-) měl radost jak malej kluk, že tam mohl jet! :-) no a pak jsem přinesla ten balíček, že jsem mu koupila dáreček...tak mezitím co trhal papír mi říkal, že jsem blázínek, proč mu něco kupuju...bla bla bla...a pak říká: jéé botičky pro miminko, my máme miminko ? Pak vzal do ruky ten test...tomu samozřejmě nerozumněl co znamenají dvě čárky :-) ...no měl strašně velkou radost. Pořád mě objímal, hladil bříško, koukal na ty botičky a opakoval...tak my čekáme miminko :-) On o mimču pořád mluvil...věděla jsem, že z toho bude mít radost :-) Domluvili jsme se, že ostatním to řekneme až na svatbě...při proslovu. Holky, jsem ráda, že jsem mu to řekla...kdyby náhodou by nebylo všechno v pohodě, tak budu ráda, že to s někým můžu probrat.
Odpovědět
Profilova fotka
Prio - jéééé, to je hezké. Mám slzičky v očích.... x-) :-.
Odpovědět
Profilova fotka
Prio, to je tak krásný...... chjo, já už chci toho svýho taky překvapit.... A závidím, že to můžete říct při proslovu, to bude mít stopro úspěch!!! :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-) je to fakt moc hezký pocit! :-) Marrei: neboj, všechno má svůj čas :-) mě to na jednu stranu mrzí, že si neužiju svatbu tak jak chci, ale na druhou stranu si říkám lepší teď než nikdy...asi to tak mělo být!
Odpovědět
Profilova fotka
sili-tak si na sebe příští týden vzpomeneme !!! :-) marrei-já vůbec nevím. Někde v nějakém penzionku, ale zařizoval to mamčin přítel. Oni už tam jednou spali (mamčin přítel tam veze víno) tak já ti pak písnu, kde to přesně bylo. A zámečku ráda zamávám !!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Prio - však si ji užiješ, neboj. A jeden-dva vinné střiky jsou v pohodě ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
prio: tak to gratuluju. My byli vcera na ultrazvuku. Jsme zase o neco vetsi. Lada tam chodi se mnou a tesi se na nej vic, nez ja. Svatbu si urcite uzijes. Jen nebudes pit alkohol. Das si pripitek a pak nejaky dobry nealko. A rano bude stejne spatne nam vsem. V noci mi malej daval zabrat. Nechal me usnout az o pulnoci a ve tri naznal, ze by toho spanku uz stacilo. A to mi vcera udelal radost tim, ze uz byly videt pohyby.
Odpovědět
Profilova fotka
priori-husí kůže a slzy v očích ... tak jsi mě tím dojala !!!
Odpovědět
Profilova fotka
prio: s tim oznamovanim rodine bych pockala, az budou videt srdecni ozvy. Nechci te nejak desit. Drzim palecky, aby vse bylo v poradku, ale ja jsem uz jedno mimi cekala, nicmene zadny ozvy nebyly. Pak jsem byla rada, ze to vedel jen pritel a moje mamca. Nikdo me nelitoval a ani se me nikdo na nic nevyptaval.
Odpovědět
Profilova fotka
Sil: snad máš pravdu :-) Včera jsme o tom debatovali s Davidem...kolikrát holky nevědí do druhého měsíce, že jsou těhotné a normálně žijou (a pijou)...možná to zbytečně řeším - ty moje tři deci vína :-) ale tak už holt musím mít k tomu drobkovi zodpovědnost :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Myi: a kdy se poznají ty ozvy? Já jdu k doktorovi za týden...to budu podle jejich výpočtů v nějáké šestém týdnu...
Odpovědět
Profilova fotka
prio: u me to bylo trochu slozitejsi, podle posledni MS jsem mela byt v 9tt, ale ve skutecnosti jsem byla teprve v 7tt. Najdu ti jednu dobrou stranku a hodim ti sen odkaz...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Někde vyloženě píšou, že sklenka vína naopak pomáhám cévám a tak... fakt bych se toho nebála. Já jako milovnice vína taky jednou sem tam střika určitě dám. Miminko bude mít spokojenou maminku, a to je pro něj nejlepší :-D
Odpovědět
Profilova fotka
http://maminky.eu/modules.php?name=Co...
Odpovědět
Profilova fotka
ja kdyz v tech vedrech nemuzu zahnat zizen, tak si dam malou sklenicku piva nebo se napiju od Ladi, doktorka mi to schvalila
Odpovědět
Profilova fotka
No a já tu zase řvu ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( Jsem prostě cíťa :-D :-D :-D To je nádhera Prio,jsem šťastná za tebe ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Myi - no vida, tak s lékařským schválením to je vůbec v pohodě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já z vás (z nastávajících maminek) jsem tak dojatá :-N :-N Zas mám takovej ten přitupělej výraz v obličeji :-D :-D :-D :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Holky vy jste fakt zlatíčka jak to se mnou prožíváte :-) Myi: děkuju za odkaz...já včera mluvila s doktorem a ten říkal, že začátek se počítá ode dne posledních měsíčků - tzn. že jsem asi v 5tt. I když vím,že k otehotnění došlo dva týdny po...takže reálně jsem ve 3tt. Někdy ve 20tt se to už počítá podle velikosti hlavičky a tak...kolegyňka v práci je ve čtvrtém měsíci, tak od ní chytám moudrosti :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, dokonce mi povolila jedno slaby kafe denne, trpivam na slaby tlak a parkrat jsem omdlela. Tehotenstvi je normalni (i kdyz jiny) stav
Odpovědět
Profilova fotka
Prio - jj, podle poslední MS... proto můžou být pak tak rozdílné původní a skutečné termíny porodů... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No, vcera nam merili velikost hlavicky a to jsem ve 13tt. Mame ji velikou 24mm. Bude z nas veliky myslitel :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D ja uz mam 3terminy porodu
Odpovědět
Profilova fotka
Myi: co z jídla a pití Ti doktorka vyloženě zakázala...zkouším to někde najít...ale zatím neúspěšně
Odpovědět
Profilova fotka
Prio - žádný maliník a tvrdý alkohol, bacha na zrající sýry. Zbytek si tělo řekne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hlavne plisnove syry. A tavene omezit na minimum. Taky jsem slysela, ze v 1.trimestru by se nemela pit kava, ale jak jsem jiz psala, ja ji primo musim. Rozhodne vynechal morske plody jako ustrice a tak.
Odpovědět
Profilova fotka
prio: a na tu ranni nevolnost je nejlepsi ledove vychlazena cola ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Myi: a colu můžeš? To je přeci chinin nebo jak se tomu jedu nadává :-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/forum/show.p... tak kdyz nevypijes litr denne, tak jo. Opet rada od doktorky. Ja meja dvoulitrovou lahev treba na 14 dni
Odpovědět
Profilova fotka
Myi - a kafe bez kofeinu je vůbec v poho, že? =-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?