Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
A já doberu platíčko začátkem července... a pak se uvidí... to je děs ta práce,na ně kašlu,už mi to tady stejně leze krkem... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
kat- ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ted tu u mě byla ségra s Honziášem.. pokoušela jsem se jí vytrhnout z rukou kočárek a jí poslat místo mě do práce... :-D hm,bránila se... :-| :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kat-ségra má mimi? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majky: moje ségra (33) má dvě děti. Luciáše (7),ta jde v září do školy, a Honziáše (11měsíců). Jsou boží oba dva :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Luciáš a Honziáš, to je dobrý :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kat- a to jsou jejich jména nebo jim tak říkáš??? A normálně se jmenují Lukáš a Jan ??? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Majky: Luciáš je Lucka a Honziáš je Honza :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, já měla dneska běhání po doktorech a všichni mi řekli, že jsem zdravá a můžeme zkoušet mimi, tak jsem to psala hned smskou miláčkovi a už se na to zkoušení oba moc těšíme ;-) kdyby to tak chtělo vyjít hned napoprvé ;-) a kdyby se nám povedla holčička, tak bude Markétka :-)
Odpovědět
prio: moc gratuluju... ať to výjde, já myslím že jo holkýýý já chci taky mimi!!!! Ale stále nemůžu ze zdravotních důvodů... v listopadu mě čeká další magnetická rezonance a na tu nesmím být těhotná, tak snad už pak :-( Jinak za chvíli to bude za 16!!!!! to je děs běs
Odpovědět
16........................Rybka 17 ajajaj :-N
Odpovědět
Profilova fotka
A jéééje... 16 :-N Jinak my byli včera pro prstýnky a fuj tajksl. Nelíbili se nám, takže je musí předělat. Prostě vůbec neodpovídaly tomu, co jsme si objednali. Ale co už, nějak to dopadne :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky, sili: jak je to mozne? Budu drzet palecky, aby se to stihlo
Odpovědět
Profilova fotka
Našla jsem pár obrázků. Tak takhle jsme si to představovali: Prstýnek půl napůl - lesk + rytí (toto jen příklad) http://www.snubniprsteny.cz/snubni-pr... Rytí toto (nenašla jsem úplně stejný vzorek, prostě jakoby kamínky, něco mezi tím): http://www.snubniprsteny.cz/snubni-pr... http://www.snubniprsteny.cz/snubni-pr... A oni tam lupli něco na tento způsob: http://www.snubniprsteny.cz/snubni-pr... Fakt jak těsnění na kohoutek, když si k tomu představíš leskou půlku.... 8-( :-p :-p :-p
Odpovědět
Profilova fotka
sili: to vypada fakt uplne jinak. Nechala bych je tam taky.
Odpovědět
Profilova fotka
Byly fakt hnusné. A na prstě děs běs (zkoušela jsem velikost, aspoň ta byla v pořádku...).
Odpovědět
Profilova fotka
a pujde to opravit nebo vam je udelaji cele znovu?
Odpovědět
Profilova fotka
Prodavačka říkala, že se musí udělat celé znovu. Takže nový návrh nám prý udělají ve stříbře (bude hotový příští středu) a podle něj se rozhodneme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no, pri predstave, ze se vam to nebude libit vam urcite nezavidim. Jak tak nad tim premyslim, tak jsem rada, ze my jsme je meli doma uz v unoru
Odpovědět
Profilova fotka
My tohle nějak neřešíme, mně by bylo i fuk, kdyby nebyly žádné nebo jen obyčejný hladký kroužek. Do toho kdyžtak půjdu, když tohle bude stát taky za prd :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to by pak mohlo koapnout, na hladkem krouzku snad neni co pokazit
Odpovědět
Profilova fotka
Myi - :-D :-D :-D :-D vidíš, to je fakt! :-D :-D :-D On je i problém, že spousta prstýnků vedle mého zásnubního vypadá jak chudý příbuzný, ten diamant je prostě utluče a vypadají děsně kýčovitě... :-S Zkoušela jsem si jich na ruku snad 40.....
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky jj 16...??? Jde do tuhého kat-bože já jsem blbá, no dyť jo !!! Luciáš-jak by se tak mohl jmenovat Lukáš???? :-D michamicha-gratuluji, to je skvělá zprávička !!! Markétka??? :-N Jmenovkyně moje !!! x-) sili-tedy to je masakr s těma prstýnkama? Proč už vám je dávno neudělali jako návrh a vy byste jim to odsouhlasili a pak by vám je předělali do zlata ??
Odpovědět
Profilova fotka
Hoj holky :-( Mám se fakt skvěle, zbývá 16 dní do svatby a já jsem lehla, jsem na antibiotikách :-( :-( Nějakej víírus či co.... chjo, fakt super, vždycky když se blíží nějaká důležitá událost, tak jsem nemocná. Naposledy týden před státnicema, a to jsem ztratila úplně hlas. Fakt vtipný :-| Asi ten stres nějak oslabuje imunitu, nebo co 8-( A jinak: Micha - gratuluju!!! x-) Doufám že budeme všechny brzo po svatbě těhule!! x-) Sili - mazec, ale to se stihne, neboj ;-) Sluni - vydrž vydrž, budeme ti držet pěsti ;-) Ale je důležitý, aby mimi mělo zdravej domeček na těch 9 měsíců :-| ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majky - no my tam byli v půlce května.. a doteď byly všechny šperky od nich super, i zásnubák mám od nich. No já myslím, že oprava dopadne dobře a kdyžtak jdu fakt do hladkého bez ničeho :-) Marrei - jééje, antibiotika... ale to by mělo stihnout zabrat a na svatbu budeš ready. Hezky do peřinek a kurýrovat se! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
čusík holky, tak jsem si udělala další dva testy a ty dvě čárky tam prostě na všech jsou :-) Volala jsem na gyndu...příští týden má dovolenou, tak půjdu v tom týdnu před svatbou. Nevím, jestli si to náhodou nevsugerovávám, ale dneska ráno mi bylo docela na blití :-(
Odpovědět
Profilova fotka
sili-tak to jo !!! ;-) Kdyžtak to jistí nějaký ocelový drátek ... :-D marrei-no fíha... co sis to vymyslela??? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Prio - gratulacééééé!!!, ale já kdybych to nevěděla hned, tak my mě asi kleplo :-D Majky - to je, co... :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
prio: ja jsem to mela tak, ze nez se mi ukazaly carky, tak jsem rano zvracela a nedej boze, kdyz jsem se najedla pred 10hodinou. Vsugerovat se to da, ale testy se osidit nedaji ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Děvčátka,zdravím vás při čtvrtku ;-) Jste se mi tu nějak rozjely v konverzaci :-D Já dneska nějak nestíhám. Koordinátorka rozlučky se svobodou mi poslala pozvánku na sobotní večer,který pořádá společně se všemy kamarádkami.. jsem zvědavá,co ženy vymyslely.. prý se mám těšit na půlnoc hlavně :-D Já chci taky zvracet a mít ranní nevolnosti a sledovat proužky na testíkách :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?