Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Prio - když se čárka objeví do 5 minut, je to jak píše Myi na 95% jisté. Pozor, všechny příznaky se dají krásně vsugerovat! ;-) Zavolej si dr. a zkus se tam domluvit někdy na týden před svatbou, to už by mohlo být něco vidět + vezmou Ti krev kvůli hcg. A koukej vydržet mlčet do svatby! Krásnější dárek mu nemůžeš dát! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
sili: krev brat nemusi, pozor! At pak neni pria vyplasena, ze se neco zanedbalo. Staci, kdyz pri kazde navsteve bude proveden ultrazvuk a vsechno bude, jak ma byt
Odpovědět
Profilova fotka
aha...a jinak to poznat nejde? No já tu druhou čárku měla takovou méně viditelnou...byla vidět, to ano, ale ne tak jasná jako ta kontrolní. Což může být způsobeno tím, že mám toho HCG ještě málo, když jsem na začátku. Na příbalovém letáku píšou, že i málo viditelný proužek je platný...já bych byla nejšťastnější na světě! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Myi: tka přesně tak jako ten první - mám ten proužek teď já! a mám uplně stejnej test! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
prio: obecne plati, ze kdyz je test negativni, tak to nemusi nic znamenat, ale kdyz je pozitivni, muzes si byt skoro jista, ze tehu jsi
Odpovědět
Profilova fotka
prio: kdyz jsem byla tehotna poprve, tak test byl negativni. Dosla jsem ten den k doktorce a ta zjistila, ze tehu jsem uz v nejakem 7tt, bohuzel mimi nezilo
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to by bylo bomba!!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
prio: urcite to vyjde, jak rika sili, tyden pred svatbou jdi k doktorce a uvidis. Jestli ti ale bude byvat tak blbe jako me na zacatku, tak to skoromuz urcite pozna.
Odpovědět
Profilova fotka
Myi: to mě mrzí...já se toho taky bojím. Měla jsem strach z toho, že budu mít problém otěhotnět, teď když možná jsem zase budu mít strach, aby se mimi vyvíjelo jak má...těch potratů a komplikací je kolem mě tak moc, že mě to až děsí! Tak se Ti ta čárka začala objevovat až tak po dvou minutách nebo hned?
Odpovědět
Profilova fotka
prio: hned urcite ne. Ja nemela nervy to hlidat, tak jsem si stopla 5minut a kdyz jsem pak dosla, tak tam stale byla a porad silnejsi. Na drahy testy se klidne vykasli. Jsou stejne citlive jako ty obyc prouzky
Odpovědět
Profilova fotka
Sil: já vím, že příznaky se dají vsugerovat, takže už o tom raději mluvit nebudu. Já dneska jedu na zkoušku šatů - včera jsem volala do salonu a paní ať přijedu dnes, že příští týden má plno a ten týden před svatbou už je pozdě. Takže jsem jela do práce autem a ve čtyři vyrážím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jejda, pria me tak dostala, ze jsem si ani nevsimla, ze to mame dneska uz jen za 17 x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
prio: ja jdu az v pondeli pred svatbou, me bylo receno, ze to staci. Hlavne ji ale rekni, ze jsi mozna tehotna, at te do nich neutahuje zase moc.
Odpovědět
Profilova fotka
No každopádně Ti Prio moc moc držím palečky a doufám, že je těhu nakažlivé :-D Páč už mám v platíčku jen 4 pilulky 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Myi: tak to je stejnej průběh...po třech minutách byla sotva viditelná a po pěti už byla fakt znatelná. Dělal jsem si dva testy u obou stejná intenzita...tak myslíš, že tomu mohu věřit? Sil: když já fakt nevím jestli to vydržím. A taky si myslím, aby nebyl naštvanej...on nemá rád exibice a třeba by to tak mohl brát, když bych si to nechala až na ten den D. Jo a to jsem ještě včera byla na solárku, mimčo má asi maličko připálenou hlavičku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sil: kdyby to byla pravda, tak by se nám to povedlo za dva měsíce od vysazení prášků...tak tfuj, tfuj, tfuj...a jsi nakažená! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
prio: verila bych tomu, solarka se neboj, taky jsem tam byla a doktorka me ubezpecila, ze jednou by to melo byt v poradku. Nektery zensky treba piji alkohol, nez to zjisti a pokud se to pak neopakuje, tak nic nehrozi. Tak mu to rekni, kdyz ti bude davat kytku. U toho nemusi nikdo byt.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky... no co to tu čtu ???? priorit-držím palečky, jak nejvíc to jde !!! ;-) Určitě to klapne !!! No a to by jsi dala manžílkovy nejkrásnější dáreček na svatbě !! ;-) marrei-jsem ráda, že čoko dorazila v pořádku a máš z ní radost. Těch 5 kg čoko je tedy mazec !! :-N Ale jak sama píšeš, aspoň budeš mít sladký život a to nejen s miláčkem. Holky, teď je tu na saloně jedna paní, co šije autopotahy do aut, bere si "míry" z auta a je těhu... to je tak krásné !! Úplně jí to sluší !!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Možná se kousnu a vydržím to...teda ale se vším vypětím sil! :-) jéžiš, já bych byla tak šťastná!!! majky: děkuju!
Odpovědět
ahoj všem...takže další těhu nevěsta??? co se týče solárka...mě to v těhu zakázali, takže to jistí samoopalovací sprej od loreal. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj rejli, tebe tady nejak neni videt. Co noveho? Jak vse pokrocilo? Ja mam solarko taky zakazany, ale nez jsem zjistila, ze jsem tehu, tak jsem jednou byla
Odpovědět
Profilova fotka
Prio - díky za bacílky, schovám a doufám, že brzy využiju :-D Hojte všechny nově příchozí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
rejli-tebe ještě nemáme v naší databázi s novým příjmením !!!! Prozradíš nám ho, aby si to naše hlavní vedoucí Sili mohla poznačit ?! :-D priori-vykecáš se tady, miláčkovi pak přichystáš na svatbě překvápko... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Brý ránko děvčátka ;-) Tak jsem zase dojatá :-N Prio.... držím pěstičky,ať se to vyvrbí podle tvých přání a představ ;-) Já ti tak moc moc moc moc závidím :-N Já jsem oznámila v práci šéfové,že se budu chystat na těhu a tak mě uprosily,jestli bych to snažení nemohla nechat až na konec léta.. oni totiž vědí,že kdybych ted otěhotněla,tak bych hned byla doma kvůli těm mým problémům a ted jsou ty dovolené a u nás je málo lidí... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
kat: a co jsi na rekla? Pristoupila jsi na jejich prosbu?
Odpovědět
Profilova fotka
Kat: DĚKUJU!!! já bych se na jejich prosby vyprdla...když po miminku tak toužíš! Já si myslím, že oni by tak ohleduplný taky nebyli...
Odpovědět
Profilova fotka
Kat - slíbit můžeš, dodržet ..... no to se uvidí dle přírody :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kat-chichi, přesně, tak jak píše sili... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky,já jsem jim na to řekla,že proti přírodě nezmůžu nic 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
kat: sikovna holka
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?