Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kat: ja bych se toho nebala. Kdyz me kluci chteli vytocit tim, ze mi rekli, ze Ladovi domluvi stripterku, tak jsem je uzemnila pouze konstatovanim, ze ma radeji brunetky. V tomhle mu proste verim.
Odpovědět
Profilova fotka
Já tohle taky neřeším, jestli kluci koupí Honzímu striptérku, tak taky jen doufám, že bude pěkná :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sili: jsem rada, ze jsem nasla spriznenou dusi. Svagrova se na me od te doby diva, jako bych mu ji cpala do postele
Odpovědět
Profilova fotka
Tééééda vy ste ukecaný!!! :-D Člověk si na chvilku odskočí a hned jsou z toho 3 strany :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Myi - no co, kdyby mi chtěl někdy zahnout, tak to stejně nezjistím, tak proč se trápit a řešit takové pí...iny jako striptérka na slezině milionu kluků :-N
Odpovědět
Profilova fotka
silik: jo, to rikam taky. A i kdybych to zjistila, tak tomu urcite nijak nezabranim. A cim vic bych se o to snazila, tim by to bylo horsi. Takze ja se ridim heslem: verit
Odpovědět
Profilova fotka
Přesně tak. Co se má stát, se stejně stane :-)
Odpovědět
Profilova fotka
livi-chápu !!! Přesně tak to bylo. No, ono i moje spolužačky ze střední do toho praštili hned po škole... jedna má ve svých 26 letech 3 děti... žasla jsem nad tím, jak to všechno mohla postíhat s porovnáním semnou... já vyměnila jen práci za druhou v které jsem už 6 let a budu se teprve vdávat... Vedle svých spolužaček jsem si pak připadala, jako kdbych něco prošvihla...?! =-) kat-já věděla, že z toho dostaneš infarkt.... :-D já chci taky vidět chlapečky !!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majky - kdy Ty máš rozlučku?
Odpovědět
majky82: buď ráda, že jsi dělala to co jsi chtěla a ne co Tvoje spolužačky. Vždyť Ti přece nic neuteklo a ani neuteče. Co to tu řešíte?? :-D :-D mě taky nějaká striptérka nemůže rozházet, bych šla na striptéra a bylo by to 1:1 :-D když nejde o život jde o h.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Livi - moje řeč 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
majky: moje mamca me mela, kdyz ji bylo taky 17, hned se vdavala. Pak otec sel na vojnu a kdyz se vratil, tak uz mel jinou zenskou, tak se rozvedli. Nastesti se mamca vdala znovu a muj "soucasny" otec je naprosto uzasny. Nemenila bych ho za nic na svete. Ale uz jako mala jsem si rekla, ze ja se budu vdavat z lasky a ne proto, ze musim. A vyslo to tak na pul. Rozhodne jsme nic neprosvihly ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
No fíha :-N Naši se rozvedli, když mi bylo 10.... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
No vidíte a já jsem se nechtěla ještě vdávat :-N Ne že by nikdy,ale ne ještě ted :-) Jsem se do toho nějak zamotala,ale vy mě určitě chápete že :-D No a ted můžu být ráda,že mě někdo ještě chce :-D Nemám strach ze striptérky,ale z toho - jak se můj stydlivý Emčouch bude tvářit a jak bude reagovat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sili-já rozlučku neplánuji. Své kamarádky budu mít na svatbě, takže to bude taková i jakoby rozlučka. Pokud bychom to chtěli s Lukym pojat opravdu, jako rozlučku, tak bychom museli pozvat snad 100 známých... a na to bohužel nejsou penízky. Budeme rádi, že zacvakneme svatbu a nějakou tu svatební cestu. A kdyby jen nějaká byla, tak to udělám s holkama u nás doma a pak možná vyrazíme někam "zapařit" (jak se u nás říká).... :-) livi-já si taky myslím... ;-) ale připadala jsem si mezi něma divně, protože každá básnila o miminku, přinesli fotky a já tam jen seděla a obdivovala té či oné miminko... myi-moje mamča se také musela vdávat a před svatbou potratila, samo, všechno už bylo naplánované, tak se s taťkou vzali. Já se narodila za 2 roky (v mamčiných 20 letech) a rodiče se rozvedli když mi bylo 15 let. Taky neuznávám takové názory "a proč se teď berete, musíte"... jeden zákazník, kterého jsem vezla do města se mnou na toto téma polemizoval, pak jsem resignovala a řekla si, že to nemá cenu mu vysvětlovat, že se vdávám proto, že přítele miluji, je mi s ním dobře, je úžasný.... atd.... protože on to pořád nechápal.... kat-přinejhorší zčervená jak náš šéf, když jsme mu dali ke 40 - nám striptérku... nevěděl, která bije, najednou i ty siláčské řeči šli stranou... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
18......................................... Rybka 19 Tak a už tam má 1 i Rybka :-D Rej - 10:00 Kat - 11:00 - Janičatová Myi - 11:00 - Pudilová Majky - 11:00 - Skořepová Petulicka - 11:30 - Florčinská Marrei - 12:00 - Haraštová Slunicko - 12:30 - Krčová Prio - 12:30 - Dusilová Livi - 12:30 Pytelová Sil - 14:00 - Hudcová Micha - 15:30 - Prknová a den poté Rybka - 11:30 - Kalná
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Ježkovy oči. To to utíká, celkem hrůza ;-) Ale mám nějaké novinky. Máme už doma prstýnky - jsou nádherné a dokonce pro Péťu už i oblek, pásek, košili a kravatu - vše naštěstí v jednom obchodě, jinak bych to asi nepřežila ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Rybko - fotečka prstýnků je? My si je asi půjdeme vyzvednout zítra, už jsou týden hotové :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sil - zatím není, ale večer se to pokusím napravit :-)
Odpovědět
ahojky ještě mrknu sem a letím
Odpovědět
Profilova fotka
Rybko - tak jo 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, preji krasne rano. V Brne mame krasne slunicko, tak doufam, ze je to tak po cele CR
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, tady svítíčko taky krásně sluní x-)
Odpovědět
Profilova fotka
rybka: gratuluji k prstynkum i k obleceni, uz se tesim na fotecky
Odpovědět
Profilova fotka
holky, jak mate naplanovanou svatebni noc? Budete doma nebo v nejakem hotelu?
Odpovědět
Profilova fotka
My pojedeme dom, tady v okolí není žádný supr hotel, který by stál za to :-)
Odpovědět
Profilova fotka
u nas jich par je, ale zase si rikam, ze pujdeme spat az k ranu a vetsinu hotelu musis opustit do 11hodin
Odpovědět
Profilova fotka
Myi - tak to neřeš a jdi taky dom, tam je postýlka stejně vždy nej nej nej :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj nevěstinky x-) My jsme ubytovali na hotelu, kde bude hostina, 20 lidí, takže nám novomanželům dali pokoj grátis 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
To je hicák,že by z toho jeden vycák :-D Myi: my budeme nocovat doma... je to stejná situace jako u Sili, široko daleko žádnej kvalitní hotel.. kamarád ted jeden staví,ale to bude až v říjnu hotový,tak že smolík..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?