Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
marrei: jinak se jmenuju Jarča a to počasí kdyby bylo jak včera vůbec by mi to nevadilo. Máme obřad 12:30 pak zrovna focení v zámku a oběd máme mezi 15.00 - 15.30 hod, takže pak může klíďo pršet to už budeme v hospůdce :-D Teda nevím jak to máte s focením vy? :-| byla bych radši kdyby nepršelo hlavně v pátek před svatbou, protože chci už nazdobit naše auto a ukázat synovi a neteři jak to mají zdobit ty ostatní auta :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak Jarčo, já jsem zase Martina :-D :-D Obřad máme ve 12:00, pak focení na zámku (a protože miluju zámky, počítám, že se budeme fotit aspoň hodinu ;-) ) , no a ten déšť bych nebrala, protože u toho našeho hotelu, kde bude i hostina (www.vyhlidka.cz) je i krásná zahrada s výhledem na celej Náchod, kde by se taky dalo udělat dost hezkých fotek.... Takže déšť neee, leda tak v noci ;-) Jé ty máš synka? Jak je starej? Asi mu nebudou 2 roky, když má zdobit auto, že jo :-D
Odpovědět
aha tak teda žádný déšť ;-) je mu 16, dceře 12 a tomu nejml. budou 4 roky :-D takže já už mám plození i rození za sebou :-D za chvilku můžu akorát babka :-D :-D
Odpovědět
teda česky :-| můžu být akorát babka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Fíha no tak to je dětí jak smetí :-) Tak budeš mít aspoň pořádnej průvod družbů a družiček :-D Tak se na chvilku loučím, jdeme k máti ochutnat naše svatební cukroví a pozvat Michalovu babičku - holt máme zase víkend ve znamení svatebních příprav :-p
Odpovědět
jj jen si to užij budeš na to vzpomínat ;-) a pěknou neděli :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no je to mazec :-D :-D :-D Budeme mít 48 hostů, ale koláčky jsme dávali cca 120 rodinám + něco pro káždého do pytlíčku + do mrazáku na hostinu. Bylo to asi z 10kg.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj nevěsty :-D Tak mě se ani nechce pomyslet,kolik koláčků budeme mít my... když máme asi 120 pozvaných hostů :-N Jinak teda ty zprávy o počasí... nevím nevím čemu věřit... http://www.meteopress.cz/meteoblog/?p...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem přežila zkoušku účesu a rozlučku se svobodou.... K nahlédnutí zde: Tady zkouška účesu: http://picasaweb.google.cz/Hudcovi/Zk... Tady rozlučka se svobodou: http://picasaweb.google.cz/Hudcovi/Ro... Bylo veselo, ale naštěstí mě dnes nic nebolí :-D Jinak koláčkový maraton už máme za sebou ufff 8-)
Odpovědět
Přeji hezký zbytek neděle ;-) do albíčka jsem hodila fotku mé kytičky na auto a cilindr ženichovi.... moje vlastní výroba :-D :-D mě se to moc líbí teda http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Profilova fotka
19......................................... Rybka 20 Kdo tam dal tu 1 na začátek????? Přiznejte se! :-N Rej - 10:00 Kat - 11:00 - Janičatová Myi - 11:00 - Pudilová Majky - 11:00 - Skořepová Petulicka - 11:30 - Florčinská Marrei - 12:00 - Haraštová Slunicko - 12:30 - Krčová Prio - 12:30 - Dusilová Livi - 12:30 Pytelová Sil - 14:00 - Hudcová Micha - 15:30 - Prknová a den poté Rybka - 11:30 - Kalná Sluni - to je moc hezká výzdoba na auto! Jsi šikulka!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! :-) Sluni - jsi fakt šikula, to bych asi nezvládala.... :-| Jistí to květinářka :-D Dala jsem do albíčka náušnice a cukroví, ještě tam dám dneska můj podvazek, a bude to komplet x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Marrei - moc hezké cukroví i náušnice!
Odpovědět
Profilova fotka
Bože... 19 .... to nedám :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Kat - to je, co? :-N Mně dnes skoro kleplo, když jsem to viděla! =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sili: to jako,že mě to asi položí :-N Já nějak nestíhám,tento týden bude asi perný... včera jsme zařídili čuně,muž pro něho zajede,pak spácháme vraždu a nachystáme ho na jehlu.. (to čuně) :-D Dnes objednám minizákusky,zaběhnu do květinářství kvůli kytkám ještě.... v sobotu už jsme konečně koupili oblek pro ženicha,košili i kravatu...ufff.... bude to můj oranžovej fešák :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko při pondělku :-) tak koláčky až na pár krabiček do práce rozvezeny. Byl to maraton, ale ufff...je to za námi :-) Drahý mi zítra odjíždí na EURO do Švýcar...tak budu do čtvrtka slaměná vdova :-( Už jen dva týdny půjdu do práce :-))) hurrráááá!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Prio - koláčkový maraton je fakt děs :-D Kat - vidíš, k floristovi taky nějak musím... asi tento týden.... středa by mohla klapnout.... Můj ženich ještě stále nemá kalhoty a košili, ale to bude v pohodě. Jinak už snad máme vše..... =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sil: můj ženich taky stále nemá košili, kravatu, boty a pásek! Taky už z toho začínám mít hrůzu, kdy to chce shánět...kor při jeho náročnosti! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky nevěstinky při pondělku !!! :-) Sili-19??? Nemohlo to být už těch 9??? :-N Kolik vás na té rozlučce bylo??? Jinak, krásný účes a moc pěkné líčení !!! Fakt jsi kočka a sluší ti to !!!! ;-) priori-fíha !!! 5200 koláčků ??? Ježiši !!! =-) :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Prio: já jsem zírala,jak můj drahý vydrží se zdržovat v kabince a zkoušet a zkoušet... přitom chlapi bývaj u toho protivný... dostal velikánskou pochvalu ode mě :-D No a v pátek má můj drahý rozlučku a v sobotu ji mám já :-D Pořádají ji moje výborné kamarádky a moje sestřička... úplně se bojím,co chystají :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Majky - no bylo nás 10 a byly jsme všude :-D Kat - tak přeji dobrá játra na rozlučku 8-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kat-tak to já mám asi chlapa "šampona"... ten se v nákupech vyžívá a dokonce je to můj "modní guru"... :-D Gratuluji k úspěšnému nákupu !!! sili-aha... no to tak vypadá, že vás bylo 100 :-D Je úžasné, že jste si to užili !!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, koukam, ze jste mely vsechny perny vikend. My jsme byli s milackem nakupovat obleceni pro me, protoze se prakticky do niceho nevlezu. Ne za bych mela bricho, ale prsa se zvetsily o dve cisla. Ale poridili jsme toho hodne. Rozlucku budu mit v sobotu spolu s mym nastavajicim. Teda kazdy bude jinde, jen termin je spolecny. sili: ten uces je perfektni ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sili: díky... kamarádky jsou tajemný jak hrad v Karpatech 8-) Jen jsem zaslechla,že výběr pánů na strip teda nic moc :-D :-N Fůůůj to bude nějakej oplz :-D Nejdřív budeme působit v klubovně hasičů a pak se vrhneme do víru hudby a tance v místních podnicích :-D Majky: popravdě řečeno,já teda jako ráda nakupuju,ale Emilos je teda asi větší nadšenec než já... :-N co se týče teda hadrů...
Odpovědět
Profilova fotka
Myi - díky za pochvalu ;-) A což teprve, až bude naostro... teď byl jen lehounce pospínán x-) Majky - no já teda šampona nemám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Myi: nazdárek... ježiš,já si ani nedokážu představit až já budu mít vršek o dvě čísla větší :-N To furt budu chodit v předklonu nebo si to budu muset vyvážit něčím na zádech :-D Mám furt střevní potíže,ale je to tím,že tady něco řádí.. i salmonela.. tak že těhu se vyloučilo... ale už se na to tak těším... v sobotu jsem byla podívat se na mimi narozené před 14dny... je jsem ho viděla,tak jsem řvala... :-N Mě rozpláče už i znělka na Poštu pro tebe..... :-N ..... jsem to ale játro viď :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kat: vsak me zacinaji pekne bolet zada. Me spolehlive rozplace reklama na Rajec. Takze bych se jatrem nazvala urcite taky. Ve ctvrtek jdu na ultrazvuk, tak vam pak ukazu fotku.
Odpovědět
ahojky holky :-) myisiska: jak dlouho jsi těhotná? gratuluju :-) katarinkakm: určo se dočkáš :-) a to první těhotenství si užívejte a nechejte se rozmazlovat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
livi: jsem zhruba ve 13tt, presne to budu vedet prave v ten ctvrtek. Uzivam si ho plnymi dousky, zvlast ted, kdyz mi byva uz dobre, ale o zadnym rozmazlovanim nemuze byt ani rec.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?