Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kat- :-D :-D :-D :-D :-D (to sem nepiš, mám pak co dělat abych se tu nezačala řehtat na celý salon) :-D myi-jen jsem slyšela, že to hodně barví, takže budeš mít možná zabarvené šaty?!
Odpovědět
Profilova fotka
Majky: mno tak se pořádně zatlem,prodloužíš si život o pár sekund :-D :-D :-D Mě tu dneska jebe... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Cizí pinďa :-N No jen aby byl aspoň hezký.... ten pinďa :-D Ne jak stojánek na moped :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Čusík holky, já mám teď práce, že vás nějak nestíhám...po večerech vyrábím meníčka, štítky, svatební noviny, přes den se v práci nezastavím a v noci, když už sotva mžourám, tak přijde můj drahý, jestli ještě někdy budu vzhůru až přijde do postele nebo má fakt říct tomu čápovi :-D :-D :-D tak mě chlapec pěkně rozesmál Jinak včera volala paní ze zámku, kolik židlí budeme potřebovat:-) když jsem jí řekla, že 50 tak povídá...no já jich mám jen třicet :-) tak holt budou stát! Stařečkové se posadí a zbytek postojí. Hlavně abychom se tam vešli :-) V sobotu pečeme koláče - v sobotu odpoledne je hned rozvážíme a v neděli je rozvážíme u nás (mimochodem Sil: pojedeme taky do Kosořic :-))
Odpovědět
Profilova fotka
kat-no včera jsem si tak psala se sesřenkou přes ICQ a naproti mě tu hleděli zákazníci do ceníku před autem a mě se chtělo tak strašně řehtat, tak jsem skoro sjela pod stůl a měla úplně zaslzené oči... no tak to nějak vypadalo i s tím, co jsi napsala... Musím tu dělat ze sebe vážnou, jakože pracuju !!! Jinak šéf tu prochází kolem a kdybych se uculovala nad prací, to by mi tuším nesežral !!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Prio - ale já bydlím v Dobrovici :-D Četlas o té čokíně do fontány? Mají ji v Intersparu, u toho stánku Bonbon. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
sili- :-D :-D :-D priori- :-D měla jsi mu říct, "však máš zdravé ruce"?! :-N U nás to je s těma židlema taky tak nějak !!!
Odpovědět
Zdravím holky :-) Tak už máme doma prstýnky pak hodím nějaké foto do alba.... už jsem se na ně hrpzně moc těšila!!! :-D Už začínám být celkem nervozní....a to dost aby vše klaplo apod. A holky ted se přiznejte, která už trénuje nový podpis ;-) :-D já už si ho párkrát vyzkoušela :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Sluni - natrénováno :-D Dostalas mou IP? Tuhle jsi něco někde sháněla.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sluni: začala jsem trénovat před půl rokem a včera jsem tímto způsobem pomalovala jeden papír A4 :-D To není podpis,to je jak vlna tsunami u mě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
slunicko-já už také trénovala, ale jakmile se budu muset podepsat "naostro", tak tam stejně vlepím moje nynější příjmení !!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Vyhlídka počasí na nejbližší měsíc Datum vydání: 31.05.2008 ve 14.00 SELČ Měsíční výhled počasí pro ČR na období od 1. června do 30. června 2008 ======================================================================== Průměrný úhrn srážek v ČR v tomto období: 82,8 mm, interval průměrných srážek od 74,6 mm do 96,5 mm Průměrná teplota v ČR v tomto období: 16,0 st.C, interval průměrných teplot od 15,6 st.C do 16,6 st.C. Srážkové a teplotní rekordy v ČR pro toto období od roku 1934: --------------------------------------------------------------------------- Nejméně srážek v roce 1950 (29,4 mm), nejvíce srážek v roce 1979 (125,3 mm) Nejchladněji v roce 1985 (13,6 st.C), nejtepleji v roce 2003 (19,9 st.C) ___________________________________________________________________________ Pozn.: Průměrné hodnoty jsou vypočítány pro celé území ČR do nadmořské výšky přibližně 600 m n.m. za období od roku 1961 do roku 2000. Úspěšnost předpovědí teplotních charakteristik je kolem 75% a úspěšnost předpovědí srážkových charakteristik kolem 65%. ___________________________________________________________________________ Období jako celek očekáváme teplotně nadprůměrné, srážkově průměrné. -------------------------------------------------------------------------------- Příští měsíční výhled počasí bude vydán dne: 10. června 2008 odpoledne
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Já už mám natrénováno od 13ti let ;-) Chdila jsem na základku s Michalovým jmenovcem a byla jsem do něj tenkrát hrooooozně zamilovaná :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.e-pocasi.cz/index.php?bask...
Odpovědět
sile: jo dostala a děkuju hned na to jsem dostala nabídku, ty samé cos mi posílala odkaz tak jednou použité za 38/kus což je super tak jsem to vzala :-D ale jinak díky ;-) Jo jinak pro informaci jak jsem tu víc jak před týdnem psala že chraptím, tak dnes jsem ztratila hla úplně a jen šeptám :-x což je pro mě hrozné ... já od přírody ukecaný tvor!!! A všichni se mi smějí, tak fakt raději fržím hubu ;-( no snad to do svatby přejde :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Silente dělá pro český hydrometeorologický ústav koukám :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já si myslím, že sili dělá do všeho !!! :-D
Odpovědět
silente: 12.30 - Pytelová a to bude moje třetí příjmení a doufám že poslední :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Livi: tak já moc moc moc přeju,aby to tedy vyšlo ;-) Myisiska: by mě zajímalo,jestli to u vás vyjde podle tady toho :-D :-D :-D http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Profilova fotka
22......................................... Rybka 23 Rej - 10:00 Kat - 11:00 - Janičatová Myi - 11:00 - Pudilová Majky - 11:00 - Skořepová Petulicka - 11:30 - Florčinská Marrei - 12:00 - Haraštová Slunicko - 12:30 - Krčová Prio - 12:30 - Dusilová Livi - 12:30 Pytelová Sil - 14:00 - Hudcová Micha - 15:30 - Prknová a den poté Rybka - 11:30 - Kalná A já a pro hydrometerologický ústav, jo? :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
krásné páteční ráno !!! Sili-nemůžeš to počítání zrychlit? To čekání mě ubíjí !!! ]-( :-) No a jak tedy bude??? Z toho nejsem chytrá ani trochu... :-S :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Majky - buď bude hezky nebo ošklivo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sili- :-D máš recht !!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Vidíš :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sili-ale spíš bych brala tu suchou variantu !!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krasne rano holky. Dneska jdeme objednat kytky. Porad premyslim, jestli nechame udelat i kytku pro svedkyni nebo ne. Jak to mate vy? kat: tak podle toho by to mel byt chlapecek, ale my to budeme vedet az v prosinci
Odpovědět
Profilova fotka
Myi - určitě i pro svědkyni! Měla by to být zmenšina Tvojí kytky. Já budu mít kytky: moji korsáž moje zmenšená pro svědkyni zmenšená korsáž pro svědka kytky pro maminky kytka pro babičku kytičky pro družičky
Odpovědět
Profilova fotka
Babicce jsem chtela taky koupit, ale obavam se, ze bych udelala vic skody nez uzitku. Ma 2berle a nevim,jak by ji drzela
Odpovědět
Profilova fotka
Hm, s berlema je to blbý. Leda nějakou na ruku.... =-)
Odpovědět
Profilova fotka
A nebo nějak přizdobit berli? :-) A to myslím smrtelně vážně!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?