Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
marrei-já si myslím, že tam jde spíš o to, že se ti rozmažou stíny a make-up.A když prý ti začne téct i z nosu tak to je už hrůza !!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, ja rasenku nebudu mit zadnou, rasy si necham nabarvit a pred svatbou si je jen klestickama natocim. Ovsem ze stinu a make-upu mam respekt, to jeste budu muset nejak doresit.
Odpovědět
Profilova fotka
sili-řasy až na čelo ??? :-D :-D :-D Já používám od L´oreálu Lesch Architekt a nebo teď tu novou telescopic a musím říct, že mám taky řasy až na čelo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Čest ženy... Tak dneska ráno jsem vrhla málem i po čisté vodě,když jsem si zapíjela léky 8-( Nevím no.. ale každopádně to jsou nervy.. mám dole 3 kg,což se mi hodí :-D Jsem tak líná si zajít na solárko,který mám hned za barákem a Emča je černej jak bota. Potřebovala bych na sebe to opálení nejlépe nastříkat :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Telescopic... hmm, tak tu zkusím příště :-D
Odpovědět
Profilova fotka
KAT-nazdárek !!! No těpíc ! I když já teď taky nějak málo jím ale tedy 3 kg schodit, tak mám +- 44 kg :-N nesmím !! Natři se krémem na boty... :-D sili-zkus, je fakt dobrá ! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krém na boty :-D :-D :-D Kat - tak 3 kg dolů by se mi šikly...... x-) Ale zas za tu cenu... =-) :-N
Odpovědět
Profilova fotka
kat- a jinak, jsou to opravdu nervy???? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majky, já taky L´Oreal :-) :-) Nevím jak se jmenuje, ale taková ta dvoufázová, červeno-bílej obal, jak na ni teď běžely v TV reklamy ;-) Je S*U*P*R - dvoufázovky miluju, dělají zázraky!! Solárečko beru teďka hopem - obden ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já byla konečně včera na solárku. A od příštího týdne ho taky budu brát hopem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ja vam to opalovani zavidim. Me ho doktorka striktne zakazala, tak jsem bila jako stena. Premyslim nad nejakym samoopalovacim kremem.Nemate nektera zkusenost?
Odpovědět
Profilova fotka
Já loni zkoušela ten L´Oreal Sublime Bronze a bylo to fajn, jen byla potřeba trošku cviku při nástřiku. Jo a jsou i místa, kde dělají normálně nástřik opálení!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
sil: diky, zkusim to
Odpovědět
Profilova fotka
Myi: http://www.nastrik-opaleni.cz/faq.html
Odpovědět
Profilova fotka
sil: jsi dokonala ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Woooow :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Majky: nervy... no... myslím... ostatní okolnosti si ještě nepřipouštím.... ale uvidíme,zkusím koupit test,kdyby to mělo být dlouhodobé :-D příští sobotu mám rozloučení se svobodou, holky už na mě asi něco kujou,jelikož jsem zaslechla útržky a slovo....strip... :-D Myisiska: já jak jsem byla doma,tak jsem se mazala samoopalovákem... jako super,za 4 dny jsem taková jaká chci,hnědá jak holina... ale když jsem to nenechala pořádně zaschnout,tak mi to barvilo oblečení.... Sili: jsem si nedávno koupila nový kalhoty.. a ted bych si mohla koupit zase nový,tyhle za mnou plandaj a padaj mi... ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Kat - že by další těhule :-N 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
že bych jela na nástřik do Brna :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kat přijeď, dáme pívo, mrknem na Špilas a bude ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vecer jdu k dalsi kadernici, tak vam pak zase hodim fotky na zhodnoceni. Jsem zvedava, co mi udela na hlave tentokrat. Mohlo by to byt snad i neco lepsiho nez minule.
Odpovědět
Profilova fotka
marrei-vím kterou myslíš !! Tu mám taky doma.. mamča pracuje v DM-drogerii, takže všechno bere !!! :-D Ale já než si namaluji tou bílou fází oko, tak mi to zaschne a pak když to přetírám tou černou, tak se mi zdá, že mám slepené řasy. Já jsem si teď oblíbila ty umělohmotné kartáčky... ;-) Já na solárku nebyla ani nepamatuji, začínám blednout... :-( myi-buď bych to řešila tím nástřikem, nebo nějakým samoopalovákem, ale vidím, že Sili je šikulka !!! ;-) kat-fíha !! No aby ses pak chtěla vdávat?! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kat - v Trutnově jsem nástřik nenašla... jaké větší město je v okolí =-) :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Majky: my jsme na tu svatbu natěšený,jsme jak dvě trdla doma z toho pomatený.. :-D Doufám,že na ten strip přijede aspon nějakej trochu fešák.. prý to je docela ubohý v týhle branži :-D co se týče chlapů.... Už si představuju,jak přede mnou odhazuje v dáli ty svoje hadříky a bimbá mi před nosem cizí pinďa :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sili: tady žádný větší město neexistuje :-D :-D :-D zajedu si asi do Hradce Králové,tam jezdím často - furt samej nákup ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ted mi volala kadernice. Je nemocna, takze je to uplne zrusene. Jeste jdu pristi tyden a tomu davam nejvic sanci.
Odpovědět
Profilova fotka
Asi zvolim ten nastrik. Nastesti to mam relativne kousek a urcite to bude jistejsi nez samoopalovak.
Odpovědět
Profilova fotka
Myi - kadeřnice = blbý, ale to tak uteče, neboj ;-) Na ten nástřik bys šla do Bodysunu do Bystrce?? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Myi - to každopádně. A kadeřnice holt příští týden ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
marrei: tam si myslim, ze to nedelaji
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?