Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já střevní problémy nemám :-D Zatím :-N Livi - mrkni k nim do obchodních podmínek a uvidíš ;-) Zrušit se dá vše ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak fajn, asi na me zbyde uloha hlidani zvirectva. Coz muze byt taky zajimavy. A navic jestli budou opravdu tropicka vedra, tak v kuchyni to bude daleko horsi.
Odpovědět
Profilova fotka
To s tím dohlížením a pečením bych zavedla i u vánočního cukroví :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sil: skvely napad
Odpovědět
Profilova fotka
No viď :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ale asi to neprojde
Odpovědět
Sem to zrušila už :-) už jsem tak zblblá, že se mi o tom i zdá myslím o svatbě a hlavně o svatebních šatech že mi sou malý a nebo mám úplně jiný, no uvidím na zkoušku šatů jdu 17.6.
Odpovědět
Profilova fotka
Livi - super :-) Myi - určitě to neprojde :-S :-D
Odpovědět
myslím na tom netu že sem to zrušila
Odpovědět
Profilova fotka
livi: ty sny tady mame myslim vsechny. Ja se uz vdavala v teplakach, takze jine saty jsou docela OK ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
LIVI: mě se zdaj takový šílenosti... v poslední době neustále to,jak stojím s ženichem u oddávajícího a já ve spodním prádle :-D :-D Holky,tady je zas hnus počasí ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Já včera po těch všech rozvozech padla do postele jak mrtvá ... sny nebyly :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak to verim, u nas se kolacky rozvazi zaroven s cukrovim a zakuskama den pred svatbou. My teda zacneme uz ve ctvrtek
Odpovědět
myisiska: u nás to taky tak děláme v pátek před svatbou se rozváží cukroví a koláče, kolik budete mít lidí??
Odpovědět
katarinkakm: no tak to je mazec :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No já jsem ráda, že už rozvážíme. Máme toho fakt moc :-N
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/bazar/show_ent... čokofontánka z bazárku za 1400
Odpovědět
Profilova fotka
livi: chteli jsme malinkatou svatbu, ale vylezlo nam z toho 45lidi na obed a vecer jich bude tak 70
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, dnes jsem na vás vůbec neměla čas... hodně práce !!! sili-já ti věřím, ale raději jsem si to přepočítala !!! :-D Tě tu nemít, tak ani nevím, kdy mám nastoupit k oltáři?! :-N holky, já začínám být taky nervózní a co budeme dělat cca 3 dny před svatbou? Mám takový divný pocit, že tento měsíc to prostě skončí... všechny ty přípravy, snažení se, shánění budou během jednoho jediného dne PRYČ !!! :-( Nemůžu tomu uvěřit... když jsem se přihlásila na tyto stránky, tak to byla strašně dlouhá doba do svatby a teď už to má najednou skončit?! =-) Začínám vyšilovat, tak snad nejsem jediná a vy mě tak nevyřadíte z této diskuse?! :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
majky: taky me uz napadlo, ze 9 mesicu priprav padne s jednim dnem, ale uz to tak bohuzel byva. Ja osobne budu 3dny pred svatbou mit tolik prace, ze na nervozitu nebude snad cas. Navic se ted hrozne rychle unavim, takze snad vecer i usnu. Zvladli to jini, zvladneme to taky, ne?!
Odpovědět
Profilova fotka
já mam taky střevní potíže, ale přispěl k tomu asi dnešní oběd :-D no ale krátí se nám to děsně rychle...já musim o víkendu vymyslet zasedací pořádek, pak kdo s kým pojede v autě a jakým autem... a po víkendu musíme definitivně stanovit počet hostů a meníčko...a pak to musím dát vědět majiteli hospůdky...jo a ještě musim spíchnout mašle na ozdobu židlí a vymyslet jak nadekorovat stoly, udělám doma zkoušku a jsem zvědavá jak to bude vypadat...tak a teď mažu do hajan, vstávám ve 4,45 :-N
Odpovědět
Profilova fotka
23......................................... Rybka 24 Rej - 10:00 Kat - 11:00 - Janičatová Myi - 11:00 - Pudilová Majky - 11:00 - Skořepová Petulicka - 11:30 - Florčinská Marrei - 12:00 - Haraštová Slunicko - 12:30 - Krčová Prio - 12:30 - Dusilová Sil - 14:00 - Hudcová Micha - 15:30 - Prknová a den poté Rybka - 11:30 - Kalná Holky, já jsem utahaná jak kotě... 2 dny rozvážení koláčků..... dnes zase..... se z toho už poto...... nemůžu koláčky už ani vidět :-N Ale zítra jdu na zkoušku účesu a v sobotu mám rozlučku se svobodou, tak se mám na co těšit x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko, tak včera nám přišla poštou první gratulace ke svatbě, koukala jsem na to jak tele a furt jsem se přiblble usmívala :-N :-N A přitom toho člověka vůbec neznám, je to nějakej Michalův známej ze střední :-) Micha - vidíš, na té hostině to máme jenom všechno předběžně odsouhlasený, ještě se musíme s majitelkou domluvit na podrobnostech. Ale to až budu vědět, jestli mi dojde ta čokofontána... 8-) Přeju krásnej den!! Tady v Brně leze sluníčko!!! 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tady taky svítíčko sluní.... Jééé, já chci taky gratulaci |-| :-D
Odpovědět
ahojky silente: co to je tam za ty jména i s časem? je to hoďka obřadu?? a tady ve Vyškově taky je sluníčko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
krásné ránko..... já chci taky gratulace !!! Včera mi došla jedna přes sms od kamarádky, co jsem jí v úterý posílala oznámení !! x-) Ale jakmile mi přijdou další (jestli mi tedy přijdou) asi mi nezbyde nic jiného než tomu uvěřit, že se tento měsíc vdávám. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Livi - to je čas obřadu + naše budoucí příjmení. V kolik máš obřad Ty a jak se budeš jmenovat? Majky - já před chvílí mluvila s mojí mamkou a ona mi jen tak mezi řečí řekla, že za tři týdny si ji už povezu k nám na svatbu.... :-N (bude mi pak v pátek pomáhat s přípravou všeho možného)
Odpovědět
Profilova fotka
sili-právě u takových "mimo řečí" si uvědomíš, že tento měsíc to praskne !!! :-) A já to ponesu velice špatně. Paní na líčení mi říkala, že si mám tlačit na "kanálky" v očích, kdyby se mi chtělo brečet, ale já to nedám !!! :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Voděodolná řasenka to jistí :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já si koupila spešl řasenku za 600 stovek ! :-o Ale na svatbu jsem ji prostě chtěla :-D YSL s efektem umělých řas a fakt mám řasy až na čelo :-D Jsem ji radši zkusila, kdyby mi nedejbože udělala nějakou alergickou reakci :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?